Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "lord_ro"

Komentarze do portfela "lord_ro"

Wyświetlaj:
charles86 / 2007-04-10 00:34
Lordzie co sadzisz o TUPie? Bedzie rosl w najblizszym czasie? W sumie ostatnio spora korekta z 60zl na 45zl. Chyba 23 jest walne, wiec wzorsty sa calkiem prawdopodobne. Jednak martwi mnie ta korekta, ktora zapowiadasz

POZDRAWIAM
mohamed / 2007-04-06 08:34
WITAM. Życzę zdrowych, radosnych i pełnych obfitości Świąt.
Dzięki Lordzie za podpowiedzi.
czeslaw60 / 2007-04-06 00:28 / portfel
Witam LOrdzie co sadzisz o rekomendacje akcji centrostu przez DM PKO BP na 10,5zł?? Mam troche wolnej kasy i zastanawim sie czy wejść w to czy odczekać i wejść po korekcie . Jak sądzisz!??
warner / 2007-04-05 13:49 / portfel / "Wieczny optymista"
Wesolych i Spokojnych Swit zycze Ci Lordzie oraz Wszystkim ktorzy tu zagladaja
Zibi30 / 195.116.34.* / 2007-04-05 20:43
Dołączam sie do Wszystkich życzeń dla Ciebie i dla wszystkich którzy szczerze czytają i oceniają Lorda. Wesołych Świąt Wielkanocnych. Zibi30.
tafcik-real / 2007-04-09 17:10 / portfel / Gracz Giełdowy
czytają - to rozumie ale ... oceniają...??? !!!!!
czeslaw60 / 2007-04-05 14:19 / portfel
Dzieki bardzo I nawzajem dla Ciebie warner i dla wszystkich :)
rastman / 2007-04-05 15:01 / portfel
wesolych swiat dla wszystkich graczy i wyznawcow lorda ro:)
fakt / 2007-04-05 18:38 / Bywalec forum
Witaj Lordzie ! Życzę Ci zdrowych i pogodnych Świat, bądź dalej z nami , przy Tobie czujemy się bezpieczniej. Również pozostałym inwestorom życzę zdrowych i pogodnych Świąt. Razem dojdziemy daleko.
charles86 / 2007-04-05 21:20
równiez Wesolych Swiat Wielkanocnych dla Lorda i wszystkich forumowiczow jego portfela
czeslaw60 / 2007-04-05 11:22 / portfel
Witam . Lordzie mam tylko jedno pytanie piszesz ze liczysz ze csg przebije 31 a potem 40zł . Mam wtakim razie pytanie . Czy warto teraz wejść w to CZy jeszcze troche poczekać . Dzisiaj jak narazie leci w dół . Proszę podpowiedz. Z góry dziekuje
lord_ro / 2007-04-05 09:23 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
co do korekty spólki które mają dobre perspektywy szybko odrobią straty
wiecie przecież iż szybki spadek wigu jest spowodowany emocjami miejszych graczy
takich jak my
na czas korekty posiadam jedynie csg jego kurs znajduje się na silnym wsparciu od czerwca 2006 , pomimo taniej emisji licze na przełamanie 31zł i dalszej wspinaczki
na 40zł
tak jak wam obiecałem w czasie korekty wyzeruje portfel i ustale dolne wsparcia
na czas korekty przy których można odkupywać akcjie
gierekxx / 2007-04-05 00:01
witam lordzie, na poczatek dzieki za informacje ktore pozwolily na zarobienie troche kasiory :) Nie bylo to 400% ale i tak jestem zadowolony. Kazda spolka ktora podawales miala swoje szczyty na gpw, znajdowala sie wsrod najwiekszych wzrostow :) Trzeba bylo tylko wyczuc moment kiedy qpic i sprzedac.
Teraz piszesz o korekcie, mam wzwiazku z tym pytanko...jak sadzisz czy spolki na ktore zaczal sie juz rajd w zwiazku z planowana emisja akcji, splitem... (pcg, ecard, fon, higienika) beda dalej ciagnely w gore? mimo korekty?? Nie spodziewam sie odpowiedzi 100% bo gdyby to bylo pewne to mozna byloby je qpic i siedziec na forsie, ale napewno masz wikesze doswiadczenie ztym zwiazane jak sie zachowuja takie spolki w czsie spadkow. Moze tez bys mogl cos napisac o maksimach jakie moga osiagnac przed nwza lub pp. Aktualnie posiadam pcg i ecd i sie zastanawiam nad sprzedaza...
Co sadzisz o tupie?pojdzie ejszce ostro w gore? A jakbys jescze napisal coskolwiek o zurawiach to by bylo wogole super :) Sa ostro przecenione? przy ajkeij cenie rozwazylbys ich qpno? Dzieki i pozdrawiam.
mario478 / 2007-04-04 16:30
zainteresowany76 moze pokusisz sie o powiedzenie nam ,ktora spólka przez nastepne 3 mieciace wzrosnie o 400%.wybór masz dosc spory.
Zainteresowany76 / 83.27.122.* / 2007-04-04 20:49
Panowie, Mario478, Warner, po co te nerwy ?
Jestem pod wrażeniem Lorda tak samo jak wy !
Ja tylko stwierdzam fakty !
Nie jesteśmy na giełdzie nowojorskiej tylko na GPW. Tutaj FON który ma mniejsze zyski za zeszły rok niz ja potrafił wystrzelic z 80 gr na 5 zł w 4 m-ce.
Tutaj kupuje sie marzenia i to jest w cenie.
Ale ok.
Moje typy na 3 m-ce :
ZTSerg, ABG Ster-projekt i PEP
Kombinujcie, analizujcie, sprzedawajcie na górce...A ja poczekam
Spotkamy sie tu w lipcu ?
Wiecej optymizmu, mniej nerwów i duzych wzrostów zycze Wam i wszystkim innym.
Pozdro dla Was i mojego kumpla Ola (OLO kup w koncu ten dom bo mam na Ciebie nerwy)
Krzysiek
warner / 2007-04-04 17:45 / portfel / "Wieczny optymista"
zainteresowany76 jak widac potrafi teoretyzowac, a w praktyce ma sie to jak pies do jeza
lordzie mam nadzieje ze nie przejmujesz sie jego glupim gadaniem, bo szkoda marnowac ulamka sekund
lord_ro / 2007-04-04 14:34 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
ktoś się zastanowił dlaczego forum parkietu padło czy to przypadek ?
ciekawe ile zapłacili za to, w kluczowym momencie dla wigu
obecnie wig na poziomie pow 58 tys
podam dokładnie opór wigu z którego zacznie się korekta
58.780 i wsparcie ok 48 tys
gierekxx / 2007-04-04 14:37
czyli radzisz sprzedawac wszystko przed swietami
Zainteresowany76 / 81.168.203.* / 2007-04-04 13:34
Witaj Lordzie.
Zaglądam tu bo mój kumpel Olo często Cie czyta.
Zastanawia mnie natomiast taka rzecz - trafnie przewidujesz wszystkie ruchy, a masz 70% zysku w portfelu. Jak na tak dlugi okres to niewiele.
Zastanawiam sie czy calą ta AT nie wysłać do diabła - gdybyś np przetrzymal PCG od stycznia do teraz to mialbyś 400% zysku bez zawracania sobie głowy i nerwów.
Pozdrawiam i zycze sukcesów
lord_ro / 2007-04-04 14:45 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
zawsze chwaliłm sie co mam w portfelu wystarczyło czytać
góra 5 spólek
co do pcg główne wsparcie .89gr
gierekxx / 2007-04-04 14:35
jak na moj gust to 70% w 2 miesiace to nie jest malo, a do tego dzieki analizom lorda zysk jest pewniejszy, a nie liczenie na szczescie, ze moze wzrosnie 400%, do tego portfel nie oddaje przeciez rzeczywistych zyskow, ktore moga sie przeciez roznic, jak dla mnie to najwazniejsza rzecza w tym portfelu jest jego forum. pozdrawiam
warner / 2007-04-02 23:11 / portfel / "Wieczny optymista"
Lordzie jak przewidujesz, na kiedy sie przygotowac na zakupy?
charles86 / 2007-04-02 16:50
Lordzie to byl strzal w dziesiatke! Mozesz powiedziec czym sie posluzyles przy analizie WIGu? tak precyzyjnie trafic w spadki to naprawde jest godne podziwu. Trzeba powiedziec, ze wiekszosc analitykow twierdzila, ze jeszcze dominuje popyt, a Ty mimo tego prognozowales spadki :). Ja spadki przeczuwalem tylko dzieki MACD, jednak %R nie dawal jeszcze tak silnego sygnalu wykupienia, no i na moje oko MTM1 tez nie przewidywal spadkow. Jakbys mogl tak w skrocie powiedziec, dzieki czemu odczytales dzisiejsze spadki. Bylbym naprawde bardzo wdzieczny.

PS: gratuluje wzrostow na dpl:) ja niestety wyszczyscilem w piatek moj portfel i nie mialem tej spoleczki- chcialem w nia wejsc po korekcie. POZDRAWIAM
charles86 / 2007-04-02 16:49
Lordzie to byl strzal w dziesiatke! Mozesz powiedziec czym sie posluzyles przy analizie WIGu? tak precyzyjnie trafic w spadki to naprawde jest godne podziwu. Trzeba powiedziec, ze wiekszosc analitykow twierdzila, ze jeszcze dominuje popyt, a Ty mimo tego prognozowales spadki :). Ja spadki przeczuwalem tylko dzieki MACD, jednak %R nie dawal jeszcze tak silnego sygnalu wykupienia, no i na moje oko MTM1 tez nie przewidywal spadkow. Jakbys mogl tak w skrocie powiedziec, dzieki czemu odczytales dzisiejsze spadki. Bylbym naprawde bardzo wdzieczny.

PS: gratuluje wzrostow na dpl:) ja niestety wyszczyscilem w piatek moj portfel i nie mialem tej spoleczki- chcialem w nia wejsc po korekcie. POZDRAWIAM
lord_ro / 2007-03-30 10:09 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
dzisiaj ostatni dzien wzrostow jezeli wig osiagnie 58,3 tys to to bedzie max tej fali wzrostow
dzisiaj sprzedaje cala reszte tzn masters enap cz€sciowo csg i drozapol
bodek231 / 2007-04-02 17:58 / portfel
ukłony lordzie
jednak zostawiłem mastersa mysle ze on niełapie sie na spadki
rastman / 2007-04-02 16:00 / portfel
a ja przytrzymalem. Postanowilem poczekac na wzrost WIG do podanego poziomu i zyskalem sporo, zwlaszcza na masters
warner / 2007-03-31 23:00 / portfel / "Wieczny optymista"
tym razem bez zadnych zapytan chcialem tylko podziekowac za to wszystko co napisales w forum swojego portfela, gdzyz bardzo mi pomogles w moich inwestycjach
tafcik-real / 2007-03-30 22:38 / portfel / Gracz Giełdowy
jak myślisz, warto jeszcze w mastersa i lubą się pakować? czy może polecasz inną spólkę ( z forum doczytałem , że preferujesz enap i drozapol. Ja poszedłem z twoją rada i dziś wszystko puściłem, nawet z niewielką stratą, z górki dzięki
nrph / 2007-03-30 10:47
skad ta pewnosc o koncu wzrostow?
warner / 2007-03-28 17:35 / portfel / "Wieczny optymista"
za woda zaczely sie poglebiac spadki, ale do wschodu slonca po naszej stronie daleko, wiec nie narzekam
warner / 2007-03-28 17:38 / portfel / "Wieczny optymista"
do tego siedze juz w calosci na gotowce, choc mialem dzisiaj zrobic zakupy to z zakupow zrobila sie sprzedaz, no i tutaj mam pytanie co myslisz teraz o mostalzab??
charles86 / 2007-03-28 20:56
własnie, cos czuje, ze korekta powoli sie rozkreca, ale kiedy poleci pelna para...!? ja siedze tylko na enapie, ale tutaj na razie kiszona
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy