Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Noxik"

Komentarze do portfela "Noxik"

Wyświetlaj:
Noxik / 2009-06-05 09:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzis prawdopodobnie sprzedam czastke ambry, ustawie sie po WDM bo ladnie spadl oraz dokupie czastke liberty pod czerwcowa dywidende :)
Noxik / 2009-06-05 09:57 / portfel / Tysiącznik na forum
pogrozilem paluszkiem i z 2.79 poszlo na 3.00 :)
Noxik / 2009-06-04 17:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Jutro decyzja na Centrozapie, prawdopodobnei skusze sie na papier. Nadal kusi WDM a smuci Ambra, sadzilem ze papier wystartuje na dniach. Jesli chodzi o WDM to na longa.
pietroo / 2009-06-04 17:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mnie cieszy Duda w końcu ruszyła na podbój 1 zł
a Ambra jeszcze pokaże, na razie za mły obrót
Noxik / 2009-06-02 11:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam serdecznie robaczki,
Dzis postanowilem zrobić swój własny portfelik, jest on uaktualniony. Niestety gotówki zostało już mało z uwagi na zakup 2 działek co także uważam za pewną inwestycję.

Jak widać Zenek ciąży. Mimo wszystko licze na wybicie.
Pozdrawiam
pietroo / 2009-06-02 11:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam
Zenek chyba to inwestycja na longa
pozdrawiam
smooth / 2009-06-02 12:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Gratuluje decyzji. Będę zaglądał.

Pozdrowienia!
Noxik / 2009-06-02 14:53 / portfel / Tysiącznik na forum
A zapraszam zapraszam,
dodam jedynei ze zaczynam obserwowac Centrozap i WDM. Do centrusia straszny sentyment mam natomiast WDM mam wrazenei ze da zarobic.
Noxik / 2009-06-02 22:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Odnosnie Liberty....to juz 15.06 beda zapisy na dywidende, 13gr od sztuki ma byc z tego co sie orientuje przy cenie obecnej ok 86gr....calkiem niezle :)

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Liberty-Group-wyplaca-rekordowa-dywidende-i-planuje-skup-akcji-wlasnych-1961128.html
Tu tak dla przypomnienia wklejam
Zastanawiam sie czy by nei dokupic jakiegos pakieciku.
Thai jesli tu zagladasz to napisz prosze czy nadal masz ten papier :)

pozdrawiam i dobranoc :)
giero13 / 2009-06-08 12:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam,
tez posiadam Liberty i trzymam pod dywidende mam nadzieje ze jeszcze podciagną w najblizszym czasie,
gdyby na Zenku to 60gr bylo twardym dnem to jak tak jeszcze troche popelza bedzie piekny zysk czego oczywiscie zycze:)
Noxik / 2009-06-08 14:18 / portfel / Tysiącznik na forum
przed wybiciem musi popelzac troszke :) Tez osobiscie jeszcze nei skreslilem tego papieru. Czasem mam nawet jakies mysli chyab samobojcze bo zastanawiam sie czy by nei dobrac :P
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy