Forum

Komentarze użytkownika "sierota marycha"

sierota marycha / 2009-05-08 17:52 / Tysiącznik na forum

...............".jego" wypowiedzi są pełne niekonsekwencji,W tej chwili nie chce mi się tego czytac a tym bardziej odpowiadać.....................zwyczajny chwast

sa przede wszystkim niespojnie i bardzo pobiezne, co wyraznie zaswiadcza, ze koles nie ma pojecia o czym pisze i asekuruje sie ogolnikami....buahahahaha....ja rozumie, ze mozna tematu nie kumac no, ale zeby czytac bez zrozumienia i w taki nieporadny sposob powielac info na innym forum to juz zasluguje na wspolczucie
sierota marycha / 2009-05-08 18:08 / Tysiącznik na forum

w pewnym momencie trzeba będzie się pożegnać z dolarem ale jeszcze nie teraz.....

jeszcze dlugo nie :)
sierota marycha / 2009-05-08 18:09 / Tysiącznik na forum
badz cierpliwa
sierota marycha / 2009-05-08 18:18 / Tysiącznik na forum

tara.....nie docenilam Cie.tak prawdę pisząc to myslalam że to Ty pekniesz a nie ania

to byl blad, Anka niestety poddala sie okolicznosciom, ktore zmienia sie, pisalem jej o tym wczesniej, w jej finansach NIC nie zmienialo sie tak dlugo, jak nie ruszala USD, tym bardziej ze te srodki nie byly jej pilnie potrzebne

w chwili, gdy sprzedala USD spowodowala oczywista strate - pozostaje jedynie usrednianie, ale to juz zabawa dla wytrwalych
sierota marycha / 2009-05-08 18:30 / Tysiącznik na forum
kilka razy powtarzalem, ze pospiech i emoje to najgorszy doradca, blad popelniasz wowczas, gdy obciaza ciebie wlasnie swiadomosc wirtualnej straty a taka strata byla w przypadku Anki i taka jest w przypadku Jolki chyba, ze Jolka jednak sprzeda w poplochu

z papierami wyglada to troche inaczej, tu zakupy sa z reguly dokonywane pod katem dlugiego terminu no chyba ze ktos gra na krotko - przykladowo straty powstale na spadkach indeksow w 2008 r sa nie do odrobienia w perspektywie srednioterminowej

_____________________szykuje sie jazda na 1.37

sierota marycha / 2009-05-08 18:42 / Tysiącznik na forum
puszczaja opory i z tego widac, ze droga w kierunku 1.37 powoli otwiera sie

SIEROTA____________do KLUBU

sierota marycha / 2009-05-08 20:19 / Tysiącznik na forum
proponuje nie scigac na dlugich EUR/USD, na SP jest silny opor w okolicy 940 i bedzie testowany
sierota marycha / 2009-05-08 21:23 / Tysiącznik na forum

ps. Za wcześnie wziąłem shorta i zrobiło się całkiem duszno.

za wczesnie na short, jest cala masa oporow/wsparc technicznych - w taki rynek nie wchodzi sie i nie zostawia sie otwartej przez weekend
sierota marycha / 2009-05-08 21:33 / Tysiącznik na forum

Ja się nie bardzo na tym znam, ale wydaje mi się, że dzisiejsza świeca przebiła linię
trendu spadkowego na dziennym. Czy to coś znaczy?

jeszcze nie bylo zamkniecia
sierota marycha / 2009-05-08 21:38 / Tysiącznik na forum

napiszcie czy ten ruch
bliźniaczy EUR i USA w odniesieniu do PLN nie jest jakąś anomalią

w pewnym sensie jest, bo na PLN jest klamka, ale takie tez sa wskazania AT i trzecie PLN jest skorelowany z ropa, ropa rosnie i rosnie PLN - korelacje bywaja zludne bo rowie szybko zanikaja jak i pojawiaja sie dlatego trzeba je sledzic na biezaco i uaktualniac
sierota marycha / 2009-05-08 22:29 / Tysiącznik na forum
do___________________BAX

ta, po przetestowaniu i przebiciu 1.3585 droga do 1.3740 otwarta, korekta z 1.25 trwa
sierota marycha / 2009-05-08 22:34 / Tysiącznik na forum
papiery zamknely sie w okolicy szczytow, ropa na $58, na SP jest opor w okolicy 940 i jedynie zejscie EUR/USD ponizej 1.3340 zakonczyloby korekte, ale na taki wariant nie zanosi sie, przynajmniej z tego co widac na dzisiejsze zamkniecie
sierota marycha / 2009-05-08 22:37 / Tysiącznik na forum

sierotka ??????????????kurcze to tempo mi sie nie podoba co ty na to?

BAX, wszystko w sumie zgodnie z AT, pusicily opory i nie ma w tym nic dziwnego, ale jak wspominalem wyzej na SP w okolict 940 jest silny opor, poza tym indeks USD jest na silnym wsparciu - zobaczymy jak bedzie na otwarciu w przyszlym tygodniu, pozostale krosy z USD powoli traca pare ale do calkowitego przelamania troche zostalo, cierpliwosci....buahahahaha
sierota marycha / 2009-05-08 22:40 / Tysiącznik na forum

mozesz powiedziec czym to moze byc spowodowane???spekula??

jaka spekula....buahahahaha.....AT i to cala zagadka, czytaj posty regularnie, wczesniej pisalem ze trwa korekta z poziomu 1.25 i powinna zakonczyc sie w okolicy 1.37, dokladnie 1.3740
sierota marycha / 2009-05-08 22:45 / Tysiącznik na forum
potwierdzam....buahahahaha....przyszly tydzien bedzie ciekawy, walka pod 1.3740, na PLN nie mozna wykluczyc 3.10 i nizej ale za wczesnie na wrozby, czas pokaze, im nizej spadnie tym lepiej

Najnowsze wpisy