Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA_____________do KLUBU

SIEROTA_____________do KLUBU

sierota marycha / 2009-05-08 17:26
furman kryzys przylazi na money, niucha nasze posty, wraca na bankiera i usiluje blyszczec.....buahahahahaha.....ale kmiot
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-08 17:49 / Tysiącznik na forum
ahahhaha chwast:)...ja tam sobie pogawedziłem i miałem go w ryj .ale w sumie jak to wczoraj słusznie doradzał sierota na chama to batem huaaaaaaaaa
greenstar / 2009-05-08 17:38 / Pogromca jeleni
dokladnie,...........tydzień temu jak przeczytałam jego post to mialam wrażenie, że nawet pewnych naszych zwrotów używa..................wybiera pasujące mu fragmenty naszych wypowiedzi a potem dopasowuje do swoich pseudo-teorii..................gdy mu to wetknęlam to skończylo się inwektywami...............".jego" wypowiedzi są pełne niekonsekwencji,W tej chwili nie chce mi się tego czytac a tym bardziej odpowiadać.....................zwyczajny chwast
sierota marycha / 2009-05-08 17:52 / Tysiącznik na forum

...............".jego" wypowiedzi są pełne niekonsekwencji,W tej chwili nie chce mi się tego czytac a tym bardziej odpowiadać.....................zwyczajny chwast

sa przede wszystkim niespojnie i bardzo pobiezne, co wyraznie zaswiadcza, ze koles nie ma pojecia o czym pisze i asekuruje sie ogolnikami....buahahahaha....ja rozumie, ze mozna tematu nie kumac no, ale zeby czytac bez zrozumienia i w taki nieporadny sposob powielac info na innym forum to juz zasluguje na wspolczucie
bax / 2009-05-08 17:57

2009-05-08 17:49:12 | bidnymaniek [ Bywalec forum ]

POJECHALEM MU I JA ALE MNIE SKASOWALO PEWNIE HA HA HA HA
bax / 2009-05-08 17:31
takiego poj,,,,,,,,eba dawno nie widzialem mowisz mu A a on malo ze nawet nie B ALE Y LUB Z i jest mu dobrze wpierniczyl sie na odkupie na 4.7 za eur i dopiero jak mu to udowodnilem to sie przyznal ze siedzi na tym a z 10 razy sie madrzyl jak to on zarabia ha ha ha
sierota marycha / 2009-05-08 17:37 / Tysiącznik na forum
kryzys to dziad, szkoda slow ale skoro kopiuje nasze posty niech choc robi to starannie bo gubi matol wiele istotnych info - zauwazylem, ze wiekszosc nie czyta postow chronologicznie a pozniej wyskakuja z pretensjami w stylu 'cos nie tak idzie jak mowiliscie'....moze mysla ze ryne to bieznia i waluty lataja w kolko......buahahahaha
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy