Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA_________________do KLUBU

SIEROTA_________________do KLUBU

sierota marycha / 2009-04-29 23:13
przykro mi, ale gdy poczytalem o kolejnej wtopie EDDA zdecydowalem skonczyc z podrzucaniem na forum koordynatow na pozycje,
moja intencja bylo, aby takze i inni mogli zarobic i nie ukrywam, ze czynilem to kosztem wlasnej sprawnosci na platformie, bo na czas umieszczania postow i korespondencji musze odrywac sie od platformy, obserwacji i AT, a skoro dane te nie przynosza zysku zgodnie z moimi oczekiwaniami a przynosza straty to nie widze sensu kontynuowania tej zabawy, to tyle, pozdrawiam
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-04-30 07:23 / Tysiącznik na forum
a ja sobie mysle ze pogubiły sie ludziska przez tak wysoko sugerowany S/L 1.34 z T/P wiec pomyslał ze jedziemy na pólnoc........dalej jak bylo widzielismy
21marek21 / 2009-04-30 07:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
MANIEK JAKI KURS EUR/USD widzisz dzisija jakei mozliwe sa poziomy???
greenstar / 2009-04-29 23:55 / Pogromca jeleni
nie ma usprawiedliwienia.................................................dobranoc
lo$ / 83.26.247.* / 2009-04-29 23:48
co Ty piszesz? to, ze eddkowi nie poszlo ( jak mnie nie raz ) nie znaczy, ze masz przestac pomagac innym. pozdrawiam. ps: bardzo cenie sobie Twe koordynaty..
greenstar / 2009-04-29 23:35 / Pogromca jeleni
zwyczjnie wszedł z biegu - czytał pobieznie, i nie doczytał..........................sierotko...........to nie twój problem.......................poziom adrenaliny był wysoki, zmeczenie po całym dniu, dezorintacja tez jak wiesz podpuchy i wywalanie z pozycvji nagminne...................takie czasy
sierota marycha / 2009-04-29 23:52 / Tysiącznik na forum
do________________green

Green, dalem recepte na shorta z 1.3325 i nigdy tej rekomendacji nie anulowalem, malo tego sugerowalem ustawienie SL na wypadek bujania, ja zarobilem, tu nie ma uzasadnienia zmeczenie, dezorientacja, podpuchy, pozdrawiam
jaruś dawniej jareczek / 83.22.208.* / 2009-04-30 05:36
Odniosłem wrazenie,że Edek ma problem z pojęciami -short i long i z tego wzieła się ta wtopa. Poza tym reaguje bardzo emocjonalnie.
marcinzw / 2009-04-29 23:18
Gosc nie zarobił i teraz się próbuje usprawiedliwić. Wiec nie sadze abys przestal podawac koordynaty bo są bardzo trafne i przemyślane, ,a jeżeli ktoś nie czyta zrozumiale to juz trudno tyle tylko ze mogłby dać sobie spokój z żalami
kibic_43 / 2009-04-30 09:07 / Bywalec forum
Witaj Sierota , a od koga ja bede czerpał info ?:( , bedzie to najwieksz strata dla klubu poniewaz bardzo są wszyskim potrzebne twoje uwagi , przemyslenia i głownie analizy. Przepraszam, ze sie wypowiadam ale jako laik powinnes byc z nimi i podawac rózne recepty jak wczoraj ( tak to ujmę ).... Chciałbym chociaz miec wiedze Ediego w temacie Forex to o wiele łatwiej mi byloby dzialać. Stało sie Eddi cos pomyli i trudno, tak juz bywa . Jeszcze nie raz zarobi i nie raz moze stracic.

Pozdrawiam

p.s. dla wszyskich tu dzialających jestes Prezesem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy