Forum

Komentarze użytkownika "warren buffet"

warren buffet / 2010-06-17 22:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nawet +10 nie zmieni sytuacji gospodarczej
warren buffet / 2010-06-17 21:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
grecja węgry

teraz hiszpania

i jeszcze z 3 w kolejce :)

Re: GPW: Inwestorzy walczą o mocniejsze odbicie

warren buffet / 2010-06-17 21:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Hiszpański dziennik "El Economista" napisał, że Unia, MFW i USA pracują nad projektem pomocy dla zadłużonej Hiszpanii. Krajowi temu potrzeba rzekomo pilnie 250 mld euro (w niektórych źródłach przeczytać można nawet o bilionie USD). W 2009 r. skurcz tamtejszej gospodarki (opartej w 2/3 na usługach) wyniósł 3,64 proc. PKB, osłabł popyt, pękła bańka nieruchomościowa, wyjechało bardzo wielu rezydentów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Bezrobocie wynosi ok. 20 proc. (bez zatrudnienia jest ponad 4,5 mld Hiszpanów, w tym 40 proc. poniżej 25. roku życia), deficyt budżetowy wynosi 11,2 proc. PKB, a dług publiczny 53,2 proc. PKB. Włączono drastyczny program oszczędnościowy - w trzy lata rząd chce uciąć wydatki państwa o 65 mld euro. Związki zawodowe zapowiedziały na wrzesień strajk generalny.
warren buffet / 2010-06-14 16:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale kenuś to faktycznie - szkoda tego lekarza co by go mial leczyc :)
warren buffet / 2010-06-14 16:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
grecja, węgry juz oficjalnie... powoli kurtyna podnosi sie na hiszpanie... za sceną jeszcze paru stoi :)

Re: GPW: Zapowiada się udana sesja dla byków

warren buffet / 2010-06-14 16:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Komisja Europejska stanowczo zdementowała w poniedziałek doniesienia niemieckich mediów, że kraje UE szykują się do finansowego wsparcia Hiszpanii po tym, jak taka pomoc została udzielona uginającej się pod ciężarem długów Grecji. Zdaniem KE, to czyste spekulacje.
warren buffet / 2010-06-13 23:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja rzuciłem haslo kapitalizmu ty wyjezdzasz z giełda :) czy ja pisze ze beda spadki ? system upada, a niech rosnie :)

ja sie nie spinam, tobie widze ze cos nie idzie :)
warren buffet / 2010-06-13 20:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
latami drukowali pieniadze, stymulowali gospodarke i co to dało ? gigantyczny dług publiczny - praktycznie nie do spłacenia ( znów dodruk pieniadza ) i koło macieju...

w europie to samo sie robi... koniec kapitalizmu bliski...

Re: GPW: Jest szansa na dalsze wzrosty

warren buffet / 2010-06-13 20:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Nowy premier Naoto Kan ostrzegł w piątek, że Japonii grozi kryzys spowodowany przez kolosalny dług publiczny; kraj potrzebuje finansowej restrukturyzacji, by uniknąć "kryzysu w stylu greckim" - podało internetowe wydanie BBC News.
- Zdumiewający dług publiczny naszego kraju jest kolosalny - powiedział nowy premier w swym pierwszym ważnym wystąpieniu przed Zgromadzeniem Narodowym. Podkreślił, że kondycja finansów publicznych Japonii jest najgorsza wśród wszystkich państw rozwiniętych.

Dług publiczny Japonii stanowi obecnie dwukrotność jej PKB

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

warren buffet / 2010-06-10 00:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Panowie i Panie,

zapisujeta sie na Tauron ?
warren buffet / 2010-06-04 22:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
z nikim sie nie scigam, poczekam na spadki choćby 10 lat :) mam inne zajęcia :)
warren buffet / 2010-06-04 22:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
słusznie...
warren buffet / 2010-06-04 22:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
L-el pełen wór masz rozumie ?
warren buffet / 2010-06-04 22:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja jestem za spadkami i to od pół roku ale i tak w minima 1300 na indexie nie wierze

Re: GPW: Warszawscy inwestorzy mają zaległości

warren buffet / 2010-06-04 22:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a Maxiu mowil wczoraj, ze to jest podciągniecie pod zamykanie L-ek...

gospodarki sie nie da oszukac, Tomasz Jerzyk z WBK od roku mówi o testach minimów... zobaczymy czy trafi

Najnowsze wpisy