Forum Polityka, aktualnościKraj

Komisja hazardowa: Maraton z Tuskiem, dziś szef PiS

Komisja hazardowa: Maraton z Tuskiem, dziś szef PiS

Wyświetlaj:
Elendir / 2010-02-07 18:17 / Łowca czarownic
To przesłuchanie było najdłuższe gdyż dla PiS najważniejsza jest próba pogrążenia Tuska. Zresztą tak było od samego początku, nim jeszcze ta afera Kamińskiego ujrzała światło dzienne.
ania 0987 / 89.231.244.* / 2010-04-10 23:18
A JA WAM POWIEM, ZE PIS ROBIŁ W POLSCE ROBOTE A TAKIE D... JAK WY KIEDYS SIE PRZEKONACIE. ZAKŁADAM ZE KOMISJA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA I WSZYSTKIM SIE UPIECZE. A POLSKA Z TUSKIEM NA CZELE TO BEDZIE TRAGEDIA 2 NASZEJ POLSKI.
DAWNY OPERATOR AUTOMATÓW / 83.11.101.* / 2010-02-05 20:51

Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
janiszek72 / 2010-02-05 10:30 / Tysiącznik na forum
Przełom nastąpił, ponieważ wszyscy Polacy doskonale już wiedzą, że to ostrożny premierek ostrzegł Zbycha, Mira i na końcu Rycha o akcji CBA. Kamiński zrobił dobrą robotę więc musiał odejść. Te dwa wnioski nasuwają się w sposób jednoznaczny po wczorajszych wypocinach złotoustego Donalda. Ciekawy jestem kiedy poslowie otrzymają brakujące materiały. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Binarek / 2010-02-05 08:38 / Tysiącznik na forum
Pierwszy raz muszę pochwalić Beatę Kempę,
Zdobyła się na słowa przeprosin w kierunku premiera.

Widać nie czuje się komfortowo w roli wyznaczonej jej przez Jarosława
janiszek72 / 2010-02-05 10:38 / Tysiącznik na forum
Binarku nie podniecaj się. Ja wiem, że Ty klękasz przed telewizorem kiedy zobaczysz na TVN24 facjatę swojego boskiego wodza Tuska, ale oszczędź takich wywodów innym uczciwym Polakom. Wstyd mi, że Polską rządzi formacja, która nie ma cywilnej odwagi przyznać się do popełnionych błędów. Egoizm i cynizm Tuska wylewał się z odbiorników. Tak naprawdę to gdyby nie Tusk Polska zniknęłaby z mapy świata. Na giełdzie inwestorzy czmychają z akcjami i szykuje się właściwy scenariusz, który szybko skoryguje rozdmuchaną przez wierne media propagandę sukcesu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Binarek / 2010-02-05 11:00 / Tysiącznik na forum
No i jak z Tobą dyskutować Janiszek skoro stosujesz komunistyczne metody dyskredytacji rozmówcy
"klękasz przed telewizorem "
Wiesz, że identyczną retorykę jak i wy dzisiaj stosowali PPRowcy. Nie odnosili się do argumentów ale atakowali w rozmówcę ponieważ nie byli zainteresowani prawdą a jedynie władzą i usunięciem oponentów.

"Wstyd mi, że Polską rządzi formacja, która nie ma cywilnej odwagi przyznać się do popełnionych błędów."
To spójrz na taki apekt - Tusk za niewygodne rozmowy powyrzucał ministrów, Gosiewskiego za przekazanie redagowania ustawy firmie zewnętrznej nie spotkała żadna kara.

"Egoizm i cynizm Tuska wylewał się z odbiorników" Jak egoizm może sie wylewać? Stosujesz nowomowę biurokratyczną, której sam nie rozumiesz.

Po ostatnich słowach Twojego postu widzę, że cała Twoja formacja nie może pogodzić z faktem, że Polska jako jedyny kraj w Europie przeszedł przez kryzys "obronną ręką". Nie wiem czemu tak nam Polakom źle życzysz.
jan kowalski / 2010-02-06 08:22 / Tysiącznik na forum

Polska jako jedyny kraj w Europie przeszedł przez kryzys "obronną
ręką"

tylko, że żadna w tym zasługa Tuska. Pomógł nam niemal wyłącznie popyt wewnętrzny i spadajaca na ryj złotowka, a wplyw na to Tusk ma żaden!!
Binarek / 2010-02-05 08:34 / Tysiącznik na forum
Żałosna jest ta komisja zamiast rozliczyć Kamińskiego za budowanie prowokacji, z której nic nie wynikło (okazało się w końcu że ustawa nie została zmieniona) to rozpatruje kto jakim sportem się zajmuje.

Dowody i nagrania przygotowywane przez CBA okazały się umiejętnym montażem "Rusiu załatwimy" okazało się, że nie dotyczy żadnej z ustaw, tym bardziej hazardowej.

Tusk jest zbyt naiwny. Nie domyślał się, że Kamiński pozostawiony na stanowisku będzie dążył do kreowania prowokacji.
jakub2 / 87.96.23.* / 2010-02-06 13:50
Prowokacja jest stosowana na całym świecie szczególnie w USA , ale to bardzo dobrze bo powinni się bać rządzący o złodziejskich zapędach, myślę że i pan panie binarek się tego boisz.
AndrewNew / 83.16.121.* / 2010-02-05 09:34
Skąd kolega ma takie wiadomości ? Afery nie było, taśmy zmontowane, to wszystko to
prowokacja ? Jak bym słyszał Zbycha przed komisją.
Albo ktoś się naczytał Gazetki Wyborczej, naoglądał TVNu i ma do tego
wybujałą wyobraźnię albo jest z aktywu (PZ)PO. Wywód kolegi jest
szyty stanowczo zbyt grubymi nicmi. Chyba sam autor w nią nie wierzy.
Binarek / 2010-02-05 10:29 / Tysiącznik na forum
CZy możesz się odnieść do mojego postu, zamiast od razu oceniać dyskutanta?

Czy w PiSie macie wszyscy taką manierę, że nie potraficie odnosić sie do argumentów ale celujecie personalnie? Czy rozmowa o faktach jest zbyt trudna i najłatwiej opluć przeciwnika?

Z komisji właśnie mam te informacje przy konfrontacji Kamińskiego, który twierdził, że ustawa została zmieniona a Min.Finansów nie wprowadziło, żadnej zmiany
Cytaty nagrań, zamieszczone w Rzepie wcale nie dotyczyły ustawy hazardowej.
@@@ / 89.74.214.* / 2010-02-05 21:56
To co piszesz nazywa sie zaklinaniem rzeczywistosci.
Przekonujesz sam siebie ze bzdury ktore tu wypisujesz sa prawda.
cytaty / 211.233.134.* / 2010-02-05 18:20
uogólniając można stwierdzić, że wspomniane cytaty dotyczyły totalnego spodlenia i skundlenia tzw. polityków. Przekaz jest porażający. Jeżeli można czerpać pocieszenie z owych wypowiadanych jednym tchem krótkich i długich okraszanych znanym wulgaryzmem, to już tylko nasuwa się jedno pytanie, jakie macie towarzysze maniery, żeby pouczać innych?
JanuszPOlikot / 2010-02-05 08:04 / Tysiącznik na forum
"Beacie Kempie i Zbigniewowi Wassermannowi nie udało się wczoraj udowodnić tezy, że to Donald Tusk odpowiada za przeciek o akcji CBA w sprawie afery hazardowej"

Takie wstawki dla miłośników PO......
POrtal money.pl z pewnością pominął pozostałych członków komisji hazardowej.....
Dlaczego tak rekordowo długo trwało przesłuchanie ?
Ano dlatego że premier zamiast odpowiadać rzeczowo na pytania zanudzał zebranych swoimi wywodami.
Ale tak to jest ten pan jest znany z tego że lubi dużo gadać a mało robić.......
Pan przewodniczący komisji jak zwykle stanął na wysokości partyjnego zadania limitując czas śledczym a pozwalając snuć Tuskowi swoje oPOwieści.
W końcu pan Tusk przyznał że była afera hazardoiwa.
Przy okazji wyszło na jaw jak w otoczeniu premiera działają procedury mające zapobiegać przeciekom informacji niejawnych.
W jednym ze swoich wywodów pan Tusk zasugerował kto był źródłem przecieku (sprawa publikacji w prasie)
Skoro pan Donald wie kto sypnął to dlaczego nie przedstawił nazwiska.
A jeśli nie wie to niech nie opowiada typowych dla jego formacji PO-bajek!!!
Lorunia / 91.94.250.* / 2010-02-05 09:48
Odwracanie kota ogonem ! nić się nie stało ! była prowokacja ze strony Kamińskiego ! hm....... i dlatego premier musiał odwołać paru ministrów . To bardzo ciekawa historia . Całe wyjaśnianie przez premiera to pretensje do pana Kamińskiego , że wykrył aferę ! ,według mnie mógłby mieć pretensje gdyby w scenogramach był zapis ' zbychu w środę będzie wypłata torba taka jaką chciałeś ' a Kamiński już we wtorek nagłośniłby sprawę ! wtedy można by było mu zarzucić , że nie skończył sprawy tylko angażuje premiera .Nawiasem mówiąc pani
Pitera , która powinna się zajmować tymi sprawami , odkryła , tylko , że ktoś przekupował kogoś dużą porcją zimnych nóżek ! i co ? dobra pani minister nadal pełni swoją funkcję . Morał jest taki , że przy tej opcji rządzącej bezpieczniej jest wykrywać afery gastronomiczne . smacznego........

Najnowsze wpisy