Forum Polityka, aktualnościKraj

Trwa maraton w "hazardowej", dziś Szejnfeld

Trwa maraton w "hazardowej", dziś Szejnfeld

Money.pl / 2010-01-29 09:47
Komentarze do wiadomości: Trwa maraton w "hazardowej", dziś Szejnfeld.
Wyświetlaj:
janiszek72 / 2010-01-29 09:47 / Tysiącznik na forum
Wczorajszy główny bohater maratonu został osłonięty płaszczem bezpieczeństwa przez wodza, który ogłosił swoją wstępną decyzję dotyczącą wyborów prezydenckich. Zagranie PokeRowe, bo wszystkie stacje z komisji śledczej i przesłuchania Mira przerzuciły się na komentowanie decyzji boskiego cudownego dziecka dwóch pedałów. Kiedy Tusk będzie zeznawał przed komisją jej członków zaleje szalona fala spektakularnych sukcesów świadka. Żadnej afery nie było, drobne błędy urzędników i niestosowne rozmowy telefoniczne to pikuś w porównaniu z tym co wyczyniał znienawidzony i wszystkiemu winny PiS. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam. P.S. Donek jest zwyczajnie mówiąc mega żenua.
Elendir / 2010-01-29 11:05 / Łowca czarownic
Kto chcial ten mógł interesować się przesłuchaniem.

Jakby dziś Premier ogłosił decyzję tobyś napisał że chce ochraniać Szejnfelda, o którym wcześniej mówił że jest poza wszelkim podejrzeniem? Jakby wcześniej ogłosił to byś napisał że chce ochraniać Chlebowskiego, albo odwórcić uwagę od zeznań Kamińskiego?

Jakieś powiązanie zawsze się znajdzie...
arch / 2010-01-29 10:56 / Tysiącznik na forum
Pan Różowy:
"Dobra, najważniejsze na początek. Zostawanie tu byłoby głupie. Musimy się gdzieś ukryć.
Pan Biały:
' Więc co sugerujesz, żebyśmy pojechali do hotelu?
-Mamy faceta postrzelonego w brzuch, nie może chodzić, krwawi jak świnia w rzeźni, a kiedy jest przytomny, to wrzeszczy z bólu. "
Wściekłe psy ; reż. Quentin Tarantino

Najnowsze wpisy