Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski napisał list do szefów partii

Komorowski napisał list do szefów partii

skomentuj
Wyświetlaj:
basil@ / 46.112.175.* / 2010-10-27 00:40
PO-BOLSZEWIA MORDUJE POLAKÓW.
Jeśli ktoś myślał, że katastrofa smoleńska, czy morderstwo w Łodzi sprawią, że życie polityczne w Polsce zacznie się cywilizować, to oczywiście mylił się. W garnku zwanym życiem politycznym III RP w największym stopniu mieszają ubecy. W swoim czasie generał Czesław Kiszczak, podczas odprawy kadry kierowniczej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, mówił o celach ministerstwa na rok 1989: „SB może i powinna kreować różne stowarzyszenia, kluby, czy nawet partie polityczne, głęboko infiltrować istniejące. Gremia kierownicze tych organizacji, na szczeblu centralnym i wojewódzkim, a także na szczeblach podstawowych muszą być przez nas operacyjnie opanowane. Musimy sobie zapewnić operacyjne możliwości oddziaływania na te organizacje, kreowania ich działalności i polityki”. Kto powiedział, że rozkaz Kiszczaka został odwołany? Można by o to zapytać np. jednego z „trzech tenorów” doktora Andrzeja Olechowskiego współpracownika służb specjalnych PRL, którego to oficerem prowadzącym był sam generał Gromosław Czempińskim. Jak wiadomo, doktor Olechowski wraz z Donaldem Tuskiem i Maciejem Płażyńskim zakładał Platformę Obywatelską, która to zanim jeszcze została założona już stała się ulubioną partią wiodących mediów. Ale nie wiem czy pan doktor odpowiedziałby na to pytanie.

Wracając do tematu. W fachu ubeka normalne jest, że padają trupy. Mogą więc zmienić chwilowo ton propagandy, ale cele zawsze będą te same: utrzymać kontrolę nad życiem politycznym w Polsce i kraść ile wlezie! Skoro nie kontrolują PiS, to zwalczają tą partię wszelkimi dostępnymi środkami. W propagandzie wobec tej partii posługują się znaną od lat zasada: skoro nie możemy pokonać ich argumentami racjonalnymi to sprawmy, aby ludzie ich nienawidzili. I to właśnie dlatego różne te dziennikarskie sławy, nagradzane co chwile coraz to nowymi nagrodami, których pełno jest w telewizorze, radio, gazetach, politycy PO i SLD, tzw. eksperci (zawsze ci sami !!!), mądrale zwani niesłusznie intelektualistami itd., itd., tak zawzięcie zwalczają PiS. To oni rozpętali (posłużę się ich zwrotem) „kampanię nienawiści” i prowadzą ją dalej. Teraz chodzi o to jak tu zyskać na śmierci Marka Rosiaka. Nie zdziwię się, gdy w ramach walki z nienawiścią w polityce zamkną Gazetę Polską i Radio Maryja. Pożyjemy, zobaczymy.
rembert2 / 2010-10-26 23:57 / Tysiącznik na forum
Jak mawial pan Zagloba-DIABEL UBRAL SIE W ORNAT I OGONEM NA MSZE DZWONI
tesa1959 / 2010-10-26 19:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Skierowane do polityków wezwanie prezydenta do rachunku sumienia, uderzania się we własne a nie cudze piersi i apel o powstrzymanie się od wzajemnych oskarżeń i licytacji - nie przekonują Mariusza Błaszczaka.

A co go przekona? W cudze piersi? Poseł PiS przeprosił wczoraj za wypowiedź o powieszeniu Palikota - czy też nie należy przyjąć tego gestu i od razu stwierdzić, że jest nieszczery?
buc_pucybut / 2010-10-26 22:10 / Tysiącznik na forum
Pełowskie obracanie konta ogonem jakoś teraz ma być POlityka miłości i żadnej krytyki w jaśnie panującego podrabianego hrabiego łupka POlityka jadu w wydaniu Peło
tesa1959 / 2010-10-26 22:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zero faktów, pełno obelg - a to Polska właśnie.
wichura / 79.184.135.* / 2010-10-26 18:32
P. prezydent powinien przyjeżdżać z wieńcem i mowami na wszystkie pogrzeby w kraju.Ale nie-tylko do łodzi. Bo p. prezydent okropnie się boi jednego szaleńca,szefa PiS.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-10-26 17:32
W programie Lisa Julia Pitera stwierdziła iż ona jest oceniana co cztery lata przez wyborców a więc nie widzi POtrzeby ograniczeń wypowiedzi.
A więc o jakich gestch mowa, o dorznięciu watachy?
buc_pucybut / 2010-10-26 16:54 / Tysiącznik na forum
Treść listu " zrobiło sie niebezpiecznie ogłaszam polowanie na kaczki zakończone"
skomentuj

Najnowsze wpisy