Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komorowski o dyrdymałach Fotygi

Komorowski o dyrdymałach Fotygi

Money.pl / 2007-10-25 12:50
Komentarze do wiadomości: Komorowski o dyrdymałach Fotygi.
Wyświetlaj:
Agit / 2007-10-26 00:13 / Bywalec forum
Cóż, Fotyga już raz pokazała że nie potrafi czytać ze zrozumieniem (nota OBWE). Może źle zrozumiałą tą ekspertyzę? W sumie bym się nie zdziwił...
arch / 2007-10-25 14:08 / Tysiącznik na forum
nie lamtujcie jest dobre rozwiązanie
".......że z tak dużym ciężarem finansowym / kilkadziesiąt mld euro / Polska sobie nie poradzi. W związku z tym proponuje, aby stworzyć rodzaj autonomicznego państewka na ziemiach zachodnich i północnych, które - pod patronatem Brukseli - spłaci "wypędzonych".
w "Rzeczpospolitej" wystąpienie pana Aleksandra von Waldoffa,
wiceprzewodniczącego Preussiche Treuhand (Pruskiego Powiernictwa) i działacza środowiska wypędzonych,

Rudi Pavelka w wypowiedzi "Rzeczpospolitej
- Pan Pavelka stwierdził, że kończą się rozmowy, zaczną się procesy.
"symboliczne zadośćuczynienie":
Polska, przejmując majątki poniemieckie, złamała prawo.

do ;"nie lamtujcie jest dobre rozwiązanie: " -to tylko kilksdziesiąt mld euro
Klops / 83.26.195.* / 2007-10-25 14:33
No a skąd wziąć kilkadziesiąt mld euro??? Może Niemcy zapłacą po kilka mld euro za każdego zabitego obywatela Polski w hitlerowskich obozach zagłady i już zrobimy przelewy tu i tam bilans będzie na zero a banki obiecają że nie pobiorą prowizji. Wszystko będzie dobrze...
Agit / 2007-10-26 00:04 / Bywalec forum
To już sprawa zamknięta. OZN zakazała takich działań z tego co pamiętam. Zawsze możemy walczyć o nasze ziemie na Ukrainie i Białorusi... ;P

Ja tam jestem za wprowadzeniem tej karty. Może w końcu oddadzą mi to co mi podpieprzyli dekretem Bieruta.
Klops / 83.26.195.* / 2007-10-25 12:50
Wywiad z Panią Fotygą można uznać za osobliwe doznanie zarówno dla mnie dla widza jak i dla prowadzącego program. Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że czeka na podpowiedź premiera jakie ma stanowisko zająć w danej kwestii a z drugiej strony sądzę, iż szerzenie ksenofobii i strachu (opartego na półinterpretacjach dokumentów) przez członka rządu wśród Polaków powinno być karalne.
filozofiaalfonsa? / 83.24.235.* / 2007-10-25 17:04
dawanie d...py natomiast nagradzane - jasne dla POrąbańca oczywiście.
arch / 2007-10-25 14:55 / Tysiącznik na forum
Rudi Pavelka w wypowiedzi "Rzeczpospolitej "
- Pan Pavelka stwierdził, że kończą się rozmowy, zaczną się procesy.

Najnowsze wpisy