Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski zaatakuje dziś autostradowym układem?

Komorowski zaatakuje dziś autostradowym układem?

Wyświetlaj:
oijhyfr / 188.33.231.* / 2010-06-30 23:57
KOMOROWSKI ZDEKLASOWANY

TERAZ JEST PEWNE, ŻE KACZYŃSKI ZOSTANIE PREZYDENTEM POLSKI. POKAZAŁ KLASĘ POLITYKA I CZŁOWIEKA. DLA BRONKA ZDECYDOWANIE ZA WYSOKIE PROGI: NIE TA OSOBOWOŚĆ, NIE TA WIEDZA, PRECYZJA WYPOWIEDZI I PRZEDE WSZYSTKIM NIE TA WIARYGODNOŚĆ. NIE WYSTARCZY ODGRYWAĆ JAKĄŚ WYUCZONĄ ROLĘ PANIE KOMOROWSKI. BO FAŁSZ ZAWSZE WYPŁYNIE.

p.s.

ŚWIEŻUTKA, KOLEJNA GŁUPOTA KOMORUSKA Z DZISIEJSZEJ DEBATY: "ZROBIŁEM WIELE DLA WYLUDNIENIA W POLSCE". A MOŻE CHLAPNĄŁ PRAWDĘ !!!!
świniopas / 213.158.197.* / 2010-06-30 16:26
Ryjem Komorowski - atakuj ryjem
rotor / 84.144.73.* / 2010-06-30 14:16
I znow plynie ZGODA z PO zrodel.
AGRESJA CHAMSTWO I BEZCZELNOSC..
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-06-30 13:18
Komorro jaki ty bystry jesteś !!!
- ale numer !!!
- znów wszystkich wykiwałeś - istny Palikot z ciebie!!!
- znów nam zaimponowałeś jak tym numerem z Blidą - maładziec!!
(Blida trochę się skarżył, nastepnym razem weź wazelinę).
jliber / 2010-06-30 11:09 / Tysiącznik na forum
Znowu jak zwykle najciemniej jest pod latarnią. Zawsze powtarzam że ten co najgłośniej krzyczy jest najbardziej podejrzany. Walka z korupcją w wykonaniu PiS jest mniej więcej tak samo prawdziwa co ich twierdzenia o monopolu na polskość i patriotyzm, podczas gdy większość zwolenników PiS nie potrafi po polsku poprawnie ani mówić ani pisać (nie wspominając już o logice wypowiedzi).
oijhyfr / 188.33.231.* / 2010-07-01 00:04
jliber, ty jesteś niewyuczalny zwykły BETON. Żal mi cię
konserwa / 2010-06-30 12:50 / Tysiącznik na forum
Drogi jliber głosowałem zawsze na PIS i Kaczyńskich. Nie zdobyłem wielkiego majątku lecz staranne wykształcenie. Jestem zaprzeczeniem tego o czym piszesz, bo dalibóg anim moher, anim prostak a uczciwość większości polityków PIS jest dla mnie niezaprzeczalna (w każdej partii mogą znaleźć się czarne owce). Gorzej gdy czarne owce stanowią 80% stada a to potwierdziły informacje o aferze hazardowej tak starannie teraz skrywanej.
Kukariusz / 94.75.84.* / 2010-06-30 10:40
Podobno kandydaci mają nie zadawać sobie pytań, taka jest umowa, ale mozliwe że hrabia Komorowski po raz kolejny złamie umowę (bo honor ma hrabiowski - tyle ze tytuł wg heraldyki kradziony to i honor z odzysku:) ) i wyciągnie cos z czarnej teczki (Tyminskiego pamietacie? ) Generalnie łamanie obietnic i brak honoru to jest to co charakteryzuje p.Komorowskiego i jego klegów z PO
konkretnie z calej Polski / 20.133.1.* / 2010-06-30 10:34

Prezes PiS-u może nie mieć szans na skuteczne odparcie tego argumentu. Raz, że zapowiadał walkę z układami, a dwa, że jedynym racjonalnym uzasadnieniem tej sytuacji byłoby przyznanie, że za czasów Platformy jest budowanych znacznie więcej dróg.


Money kolejny raz pokazuje jaki to obiektywny portal, poprzez sugerowanie istnienia ukladu (poprzez rzucenie hasla i zadnej proby wnikniecia jak bylo naprawde) i totalnej ignorancji jesli chodzi o proces budowania autostrad; budowa autostrady od stadium koncepcji do sfinalizowania budowy trwa kilka lat. Moze w ogole zaczniecie wypisywac poematy nt. jasnie oswieconej partii i ich jasnie oswieconych namiestnikow?
jliber / 2010-06-30 11:20 / Tysiącznik na forum
Prawdziwy Polaku, widzę że pisać po polsku w miarę potrafisz, naucz się teraz czytać ze zrozumieniem. Zarzut nie jest że PiS wybudowało mniej czy więcej autostrad, ale że wszystkie przetargi podczas ich rządów wygrywali tylko ich kolesie, te statystyki są porażające, widać że tak ustawiali przetargi że aż 10 razy mniej firm w ogóle startowało w przetargach, a fakt że wygrywały zawsze tylko 3 to już całkowita kompromitacja rzekomo uczciwych rządów PiS.
isru / 77.255.53.* / 2010-06-30 15:31
co nam dupę zawracasz - biegiem do prokuratury, galopem wręcz
konkretnie z calej Polski / 20.133.1.* / 2010-06-30 12:00
Malowany liberale, zeby mowic o ukladzie trzeba miec na to dowody.

Z zebranych przez Grabarczyka informacji wynika

ja chce te informacje zobaczyc, chce zobaczyc specyfikacje przetargow, zeby przesadzic czy byly walki czy nie, czy bylo kolesiostwo czy nie. Co dzwine jakos Cie nie poraza ze taki KomoRuski to ziomal Krauzego (co jest udowodnione i potwierdzone). Za to skomlasz o nieuczciowsci PiSu.
ciekawski111 / 87.206.221.* / 2010-06-30 09:21
A pisowska młodzieżówka dalej ujada. Oni chyba mają jakieś centrum we Wrocku bo wiekszość postów patrząc po IP jest stamtąd.
edeq / 178.182.149.* / 2010-06-30 10:03
Patrząc na styl tych wypowiedzi wydaje mi się, że pisze to jedna osoba. Może ma kilka przyłączy neo do dyspozycji, stąd różne IP.
jakmyślita? / 77.255.53.* / 2010-06-30 15:32
pytanie czy Szczynukowicz to zauważył?
Ore / 194.213.1.* / 2010-06-30 08:55
Kaczyński powinien odważniej i stanowczo przypomnieć Panu Komorowskiemu: ile wynosi w chwili obecnej bezrobocie 12% wynosiło7,5%, likwidacja stoczni na zamowienie UE oraz kulisy skandalu zarówno z likwidacja jak i ze sprzedażą., afera hazardowa, katastrofa smolenska -kulisy zaniedbań i zaniechań ze strony polskiej ktore dot. tej katastrofy. Wszystkich afer nie jestem w stania wymienić ale jest tego sporo.
Ore / 194.213.1.* / 2010-06-30 13:29
Odsylam do linku nt. afer PO http://markd.pl/afery-po/. Tak dla przypomnienia nt kryzysu , jezeli w latach 2005-2007 w całej Europie gospodarki sie rozwijają to na Węgrzech jest co?....ano kryzys a dlaczego bo maja nieudolny rząd tak jak my teraz, który zamiata pod dywan wszystko co sie da za co zapłacimy w nastepnych latach jeszcze wiekszym kryzysem niz w Argentynie czy Grecji.
jliber / 2010-06-30 11:13 / Tysiącznik na forum
Za "aferę" hazardową Chlebowski i Drzewiecki w prawdziwie liberalnym kraju (a nie pseudo-PO-liberalnym) dostaliby najwyższe odznaczenia za próby powstrzymania wprowadzenia nowego podatku.

I przestań przytaczać absolutne wartości wzrostu gospodarczego i bezrobocia, być może zwolennicy PiS zaczytujący się w Fakcie o babie która spadła z ciągnika to przyjmą ale normalny człowiek wie że jest teraz kryzys na całym świecie.
masel / 85.221.184.* / 2010-06-30 09:41
bezrobocie rośnie na całym świecie-USA,Japonii i Europie...
stocznię zlikwidowano przez kilkuletnie nicnierobienie poprzednich ekip-w Polsce wszystko jednak robi się na 'pospolite ruszenie'.
afera hazardowa dotyczy wszystkich rządzących ekip.
no a jeśli uważasz, że Komor jest odpowiedzialny za kraksę prezydencką, to zacznij wykręcać klamki w kanciapce, w której mieszkasz....
Ore / 194.213.1.* / 2010-06-30 14:36
Widzę że wszystki swoje informacje wyczytałeś w Gazecie Wyborczej, ktopra zeszmacila ci umysł.
pan władek / 89.231.119.* / 2010-06-30 10:44
takich ekip jak Bieleckiego, Suchockiej, Buzka i Kaczyńskiego. Ciekawe w tym jest to, że przynajmniej 3 nazwiska były i są związanie z UW i jej obecną transformacją PO. Ja natomiast twierdzę, że wszystko nie tylko zrobiło się samo, ale najbardziej pomógł w upadku stoczni Kaczyński.
MICHAL-MSR-2010-06 / 79.187.222.* / 2010-06-30 08:14
Komorowskich herbu Korczak ile wspólnego miał Nikodem Dyzma. Pamiętacie "Karierę Nikodema Dyzmy": Dyzma wyłudził od nijakiego Kunickiego (w rzeczywistości Kunik - porównaj analogię z nazwiskiem Kutza) majątek KOMOROWO! I z zachowania Bronisława wygląda, że to z tych komorowskich, z tego majątku Dyzmy się on wywodzi

Najnowsze wpisy