Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski zaprosił Napieralskiego na spotkanie

Komorowski zaprosił Napieralskiego na spotkanie

Wyświetlaj:
dgen / 2010-06-23 12:36 / Tysiącznik na forum
za PISu to się nazywało kupczeniem stanowiskami - teraz to Poważne negocjacje polityczne
Nts / 94.246.127.* / 2010-06-23 16:16
Przypomnij sobie czasy współpracy z Lepperem i Giertychem - katastrofa!!!
yfxff / 46.112.21.* / 2010-06-24 07:04
A TY TAK ZAWSZE POWTARZASZ ZMICHNICZAŁE MĄDROŚCI na użytek klasy (a może rasy) wybranej ?
Bodek__ / 95.40.243.* / 2010-06-23 11:38
Słuchałem tego wywiadu Komorowskiego w Radiu Zet.
Jeszcze raz utwierdził mnie w przekonaniu, że warto na niego zagłosować.

Facet jest sensowny, do tego nie zakompleksiony i ma odpowiednie poczucie humoru.
Jest jaki jest, a nie wygłasza slogany zgodne z potrzebą chwili.

Kaczyński wczorajszym pojednaniem z lewicą pokazał swoją prawdziwą twarz, która mam nadzieję nie zostanie twarzą całej Polski.

Pozdrawiam.
dgen / 2010-06-23 12:34 / Tysiącznik na forum
ja tez wolę ludzi czynu, takich jak miro, rychu, zbychu, misiak i saficka.
poza tym bronka popieraja ludzie honoru, tacy jak generał jaruzelski !
a taki kaczyński, nie dosyć, ze samochodu nie ma to jeszcze chyba żadnej łapówki w życiu nie wziął
Elendir / 2010-06-23 22:36 / Łowca czarownic

ja tez wolę ludzi czynu, takich jak miro, rychu, zbychu, misiak i saficka.

Jakie czyny masz na myśli?

a taki kaczyński, nie dosyć, ze samochodu nie ma to jeszcze chyba żadnej łapówki w życiu nie wziął

Byłbym ostrożny w wypowiadaniu sądów o sprawach których się nie zna.
arch / 2010-06-23 11:09 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy pan Niesiołowski będzie na tym spotkaniu ? i z taką zajadłością rozpylał swoje owady, .

www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Widać bardzo mocno konkuruje z Palikotem, Bartoszewskim, Kuzem, Wajdą ,Nowakiem itp.
Ale palma błazeństwa jednak należy się Tuskowi ,bo to on sko/ mercjaliz /ował całą
tę menażerię i porozdzielał im stanowiska
postkomuch / 188.146.74.* / 2010-06-23 11:35
Szkoda że Marta Kaczyńska nie wspiera stryja bo dzieki temu moglibyscie zobaczyć że Niesiołowski mogłby sie od niej wiele nauczyć.
michalwasowski / 193.109.225.* / 2010-06-23 10:51
Mam inne zdanie na ten temat...
Myślę, że w wyborach nie obowiązuje dyscyplina partyjna taka, jak w Sejmie. To, że Napieralski powie TAK nie oznacza, że wyborcy zagłosują na tego kandydata. To nie PRL! Chyba o tym zapomnieliśmy... Napieralski czy jakikolwiek inny polityk nie jest takim autorytetem, aby jakikolwiek obywatel lewicowy głosował na tego, a nie innego kandydata prawicy. Zabieganie o poparcie Napieralskiego jest dla mnie śmieszne.
A swoją drogą... w kwestiach gospodarki Napieralskiemu blisko do Kaczyńskiego, a w kwestiach moralności i religii daleko mu do obydwu. Zdecyduje miłość narodu do... pomocy socjalnej. Powtórzy się sytuacja z 2005 roku.
KRRIT / 188.146.74.* / 2010-06-23 11:31
Ja myśle że Kaczyński ma stała liczbe wyznawców jego elektora jest elektoratem toksycznym. To ten sam elektorat ktory wspierał LPR i Samoobrone a takze po czesci PSL. Mysłenie że SLD moze poprzesc PIS poprostu rozsmiesza mnie do łez.
Nts / 94.246.127.* / 2010-06-23 16:21
Zgadzam się z tobą. To głównie ludzie ze wsi i małych miasteczek mający roszczeniowy stosunek do państwa. Bardzo agresywni i zakompleksieni.
jliber / 2010-06-23 12:06 / Tysiącznik na forum
Wyborcy SLD wg sondaży w 1/3 poprą Kaczyńskiego.
Wapniak / 2010-06-23 10:50 / Tysiącznik na forum
Ciekawe co i ile mu zaproponuje?... Stara gwardia wierzga nogami...
prof.Ciekawski / 213.77.8.* / 2010-06-23 10:23
Podobno największym sukcesem Austryjaków jest to że wmówili światu że Hitler był Niemcem a Beethoven - Austryjakiem . Tak samo PO i Komorowski usiłują na siłę odżegnać się od projektu IV RP który zrodził się w łonie ich partii. To tak jak z prywatyzacją służby zdrowia. Zaczyna wyglądać na populizm!
fggdfgf / 83.11.44.* / 2010-06-23 11:50
jak widzę i słysze wypowiedzi z PO to rzygać mi się chce. Tak ujadają nie wnosząc nic do życia politycznego. Komorowski to totalne zero. Bedzie robił za psa u nogo tuska który na zlecenie zachodu ( głównie merkel i jankesów ) będzie niszczył dalej ten kraj. Teraz jest już gra na wydrę. Głosowałem na JKM co by uprzedzić pieski partyjne Po w komentarzach
jliber / 2010-06-23 12:04 / Tysiącznik na forum
Bo tylko wyborcy PiS to prawdziwi Polacy. Reszta won z kraju albo... Bo Polska jest najważniejsza! POLEN, POLEN UBER ALLES!
jliber / 2010-06-23 12:05 / Tysiącznik na forum
Ooo, JKM, nie zauważyłem, bardzo przepraszam :) Ale w drugiej turze mamy do wyboru Komorowski albo Kaczynski, a nie JKM albo Komorowski.

Najnowsze wpisy