Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski chce przekonać szefa SLD, dziś spotkanie

Komorowski chce przekonać szefa SLD, dziś spotkanie

Wyświetlaj:
Teresa Gwiazda / 83.4.132.* / 2010-06-25 06:41
Panie Napieralski ja głosowałam na Pana , więc nie życzę sobie aby mój głos przeszedł na PO.Ta partia od początku jest partią kapitalistyczną a nie demokratyczną. Lepiej będzie jeżeli Pan zostawi swoje głosy i oprawi w ramkę, niż podzieli się z partią kłamców i obłudników.
jan kowalski / 2010-06-24 20:23 / Tysiącznik na forum
http://antydziad.salon24.pl/198445,jak-manipulowano-wyborami-20-czerwca
ANDRZEJ Z GDANSKA / 95.41.18.* / 2010-06-24 17:20
tonacy brzytwy sie chwyta to jest motto komorowskiego, wczoraj dal helikopter,dzisiaj wycofanie sie z afganistanu,dzisiaj kopowanie glosow p.napieralskiego,ciekawe co ma w drogim rekawie jak do tej pory same klamstwa i wielkie obiecanki[DLACZEGO POLACY DAJECIE SIE NABIERAC],CIEKAWE ],ciekawe czy wysle swoje dzieci na misje najbardziej gamoniowaty bolszewicki kandydat na prezydenta[OBIECANKI TRWAJA JUZ TRZY LATA I NIC IM NIE WYCHODZI ,TUSK PROWADZI DURNA POLITYKE PRO WALESOWA]
@ wyborca / 109.243.23.* / 2010-06-24 17:15
BARDZO PROSZĘ O JAKIEŚ SONDAŻE PREFERENCJI WYBORCZYCH, BO ZDEZORIENTOWANY NIE WIEM NA KOGO MAM GŁOSOWAĆ W II TURZE WYBORÓW I JESZCZE ODDAM SWÓJ GŁOS NA PANA KACZYŃSKIEGO. SZCZEGÓLNIE PROSZĘ O SONDAŻE PRZEPROWADZONE PRZEZ SMG/KRC dla TVN24 ALBO Homo Homini. ALBO NAJLEPIEJ PRZEPROWADZONE NA ZLECENIE Gazety Wyborczej.
Z POWAŻANIEM: WYBORCA
redx / 84.144.74.* / 2010-06-24 16:02
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100624&typ=my&id=my21.txt
Gall# / 213.158.197.* / 2010-06-24 11:59
Tak tylko pytam (bez związku z Napieralskim) - zastrzegając, że nie twierdzę, że WYŁACZNIE oni: dlaczego wszelkie menty, kapusie, SBcy, liderzy PZPR, osadzeni w zakładach karnych, aferzyści, itp koniecznie chcą WSIowego Bronka ulokować w pałacu prezydenckim?
Czy ktoś zna wytłumaczenie tego zjawiska?
B_7 / 195.35.80.* / 2010-06-24 12:10

WYŁACZNIE oni:
dlaczego wszelkie menty, kapusie, SBcy, liderzy PZPR, osadzeni w zakładach karnych, aferzyści, itp
koniecznie chcą WSIowego Bronka ulokować w pałacu prezydenckim?

Co Ty myślisz baranku,że takimi chwytami coś ugrasz? Teraz przelicz jaki to jest odsetek ludzi którzy w całości głosują na Bronka i wtedy się zastanów raz jeszcze dlaczego tak jest. I uważaj,bo będziesz jeszcze kiedyś stał tam gdzie stało ZOMO! Ale narazie trezba milczeć bo to ZOMO da głosy na Twego ulubieńca do których tak sie teraz podlizuje...
stajniowy / 77.254.155.* / 2010-06-24 11:40
Kilka lat temu Komorowski wmowil polskim lotnikom, ze potrafia latac nawet na wrotach od stodoly a
oni w to uwierzyli i praktycznie dokonali samozaglady. Ostatnio Komorowski na szczescie zostal powstrzymany ale chcial wyprowadzenia Polski z NATO.

Prezydent RP jest zwierzchnikiem sił zbrojnych: jakby Komorowskiem tym razem strzelilo znow cos do glowy i nakazal np. zaatakowac Chiny albo tez zechcial wprowadzic Polske do WNP?
em96 / 151.82.34.* / 2010-06-24 11:17
Zabiegi jak z zamachem...
Przecież wiadomo, że go poprze, czy ktoś ma wątpliwości. Przecież to ta sama opcja.
POLAKOMAN / 195.117.88.* / 2010-06-24 11:04
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
bulba1 / 2010-06-24 11:09 / Bywalec forum
Nieco mniej śmieszny jest natomiast żart z "subtelną" aluzją do urody małżonki marszałka.

Donek: Co się stało? Czemu masz podbite oko?

Bronek: Żonce czereśnie z drzewa zrywałem.

Bonek: Przynoszę jej, a ona mówi "dziękuję misiu".

Donek: ????

Bronek: A ja "prosie bardzo"
Grant 001 / 84.10.89.* / 2010-06-24 10:14
Sytuacja w kraju jest zła, nastroje społeczne się pogarszają, poszerzają się obszary biedy i ubóstwa, które dodatkowo są potęgowane klęską powodzi. W tak gorącym okresie przedwyborczej kampanii elity szukają tematów zastępczych, usiłując nam wmówić że wszyscy są weseli , szczęśliwi i bogaci, podobnie jak w Korei Północnej. Czy parytety na listach wyborczych należą o najważniejszych problemów narodu i czy wyrażają zasadnicze pryncypia ideowe partii politycznej takiej jak np SLD. Moi drodzy sprawiedliwość nie może oznaczać wszystkim po równo, sprawiedliwość to równość szans i możliwości - to od jednostki zależy jak te szanse wykorzysta i na jakiej półce społecznej hierarchii się ulokuje. Dajcie sobie spokój z tym śmiesznym problemem, bo są sprawy ważniejsze do rozwiązania - chyba,że nie wiecie jakie. Drugi temat zastępczy to wojna w Afganistanie - trzeba nie mieć wyobraźni ,żeby ten temat tak publicznie wałkować, gdyż jest to element długofalowej polityki rządu wynikającej z naszych zobowiązań sojuszniczych. Poza tym jest to temat bardzo specjalistyczny i do medialnych dyskusji się nie nadaje, bo żeby dyskutować trzeba mieć aktualną wiedzę o temacie z dziedziny dyplomacji strategii wojskowej i znać bieżącą sytuację - te informacje są oczywiście tajne - dlatego dyskutujemy jak daltoniści o kolorach. Ludzie oczekują konkretów: podwyższenia płacy minimalnej i najniższych rent i emerytur , długofalowych programów rozwoju budownictwa mieszkaniowego , tworzenia nowych miejsc pracy, szczególnie dla kobiet - zamiast parytetów na listach, prowadzenia polityki świadomego macierzyństwa i nowoczesnej antykoncepcji bo zawsze tam gdzie jest dużo dzieci tam jest skrajna nędza. Wreszcie chodzi o ograniczenie wszech-ogłupiającej , agresywnej propagandy Kościoła katolickiego i szybkie ukrócenie jego demagogicznego ogłupiania mas przez radio i z ambony oraz pokazanie mu dokąd sięga jego tzw. przestrzeń społeczna. Chodzi także o odebranie Kościołowi przywilejów gospodarczych, tak żeby bezczelnie nie bogacił się kosztem milionów biednych wyznawców. Miliony biednych ludzi czeka na konkrety, część z nich w nadziei na lepsze jutro zagłosowała na lewicę- i co? i nic, pan przewodniczący Napieralski nie wie co ma zrobić, co zresztą z rozbrajającą dziecięcą szczerością ogłasza w telewizji. Jeździ biedny i się pyta, a to dzieci w przedszkolu, a to babcie w parkach, widocznie teraz to te środowiska będą budowały doktrynę rozwoju dla Polski. Powtórzę jeszcze raz, drodzy państwo nie żartujcie,jak tak dalej pójdzie na jesieni będziecie mieli te miliony , które na was głosowały na ulicach a na ich czele pojawią się inni nawiedzeni demagodzy. Jeżeli chcecie kanalizować nastroje społeczne i ich kontrolować to zróbcie coś teraz a jeżeli nie wiecie jak to się robi to przyznajcie się do tego i oddajcie inicjatywę innym.
rotor / 84.144.94.* / 2010-06-24 11:35

Wreszcie
chodzi o ograniczenie wszech-ogłupiającej , agresywnej propagandy Kościoła katolickiego i
szybkie ukrócenie jego demagogicznego ogłupiania mas przez radio i z ambony oraz
pokazanie mu dokąd sięga jego tzw. przestrzeń społeczna. Chodzi także o odebranie
Kościołowi przywilejów gospodarczych, tak żeby bezczelnie nie bogacił się kosztem
milionów biednych wyznawców.


Panie Grant pominal pan demokracje.
A w demokracyjnym panstwie nie bedzie mi
pan rozkazywal na jakie cele mam wydawac moje pieniadze.
Ja place na kosciol i bede placil a pan niech nie pisze takich
bzdur.
Lepiej niech pan zwroci sie do producentow alkoholi
aby ograniczyli sprzedaz, azeby alkohol nie powodowal w rodzinach
agresji i nie swiadomego macierzynstwa i pomagal oglupiac narod.
Przeznacz pan te 8 mld. plz, ktore wydaje sie na alkohol w Polsce, na biednych
i podwyzki. A od kosciola wara pseudo intelektualisto.
Pisze pan jak wysoko rozwiniety KOMUNISTA.
Grant 001 / 84.10.89.* / 2010-06-25 09:15
Tak jest , uważam że ma pan rację, należy wprowadzić podatek kościelny i niech każdy płaci sam na takiego Boga jakiego wyznaje.
rotor / 84.144.74.* / 2010-06-25 12:39
nie trzeba go wprowadzac juz od dawna kazdy placi na co chce, bez przymusu.
Chyba, ze ty zyjesz w innym przekonaniu, czy ciebie ktos zmusza
do placenia na kosciol????
o innych sie nie martw!!!!
### / 84.38.95.* / 2010-06-24 12:36
Nieświadomego macierzyństwa nie powoduje alkohol, tylko brak edukacji seksualnej i utrudniony (finansowo) dostęp do środków antykoncepcyjnych.
rotor / 84.144.74.* / 2010-06-25 12:37
a jak jestes w rauszu alkoholowym to co????
jestes swiadomy???
a co ty piesek, ze musisz zaspokoic poped???
a moze troche opanowac ten instynkt zwierzecy????
Zobacz rodziny pijackie jakie sa liczne..
Problem alkoholu w Polsce nie zostal zalatwiony..
a od tego najpierw zacznijmy nie od wychowania seksualnego..
### / 84.38.95.* / 2010-06-25 13:38
Tak bardzo lubie zaspokajac popęd choc nie jestem pieskiem, czasem bywam na rauszu - tylko czasem-wszystko jest dla ludzi w rozsądnych ilosciach - a mimo to mam tylko jedno dziecko-bo tylko jedno chcę miec. Aha i nie zamierzam opanowywac zwierzęcego instynktu bo bardzo go lubię ;-))
Bjustolog / 77.255.133.* / 2010-06-24 09:59
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.!!
dsad / 199.67.203.* / 2010-06-24 11:23
ale co ty wogole mowisz? Uwazasz, ze Napieralski jest inteligentny? Podobno jego reformy maja pomoc ludziom mlodym, a czytales jakie postulaty chce przepchnac? Gra pod publike, bo i tak nikt oprocz Kaczora, ktoremu zalezy jedynie na fakcie zostania prezydentem, sie na to nie zgodzi! Poprostu sa one nie do spelnienia w obecnych realiach. Mimo to kaczorek obiecal, ze poprze wszystkie 3 inicjatywy. Poczytaj najpierw, a pozniej sie wypowiadaj

Najnowsze wpisy