Forum Forum finansoweKonta

konto w deutsche bank

konto w deutsche bank

AleksandraS. / 91.94.123.* / 2010-11-13 23:08
Witam!
Jest taka sytuacja. 6 lat temu założyłam (jeszcze jako osoba nieletnia) konto w deutsche banku. Konto ani razu nie zostało użyte. Zapomniałam o jego istnieniu i dopiero niedawno przy porządkowaniu papierów znalazłam umowę. I tutaj jest pytanie czy możliwe żeby bank sam zamknął rachunek? Przez ostanie 3 lata nic z banku nie przyszło. Wcześniej może raz jakiś wyciąg. Zastanawiam się co zrobić ponieważ była tam opłata za prowadzenie w postaci 4zł miesięcznie, więc pewna kwota się mogła uzbierać do zapłacenia. Proszę o opinie.
Wyświetlaj:
Petent Deutsche Bank / 194.103.63.* / 2014-07-03 12:37
płać 15,5 zł miesięcznie za konto, albo....

zanim staniesz się klientem DB przeczytaj Deutsche Bank 'best practice':

http://samcik.blox.pl/2012/10/Ultimatum-banku-dla-kredytobiorcy-plac-15-5-zl.html
Wrotków / 77.237.14.* / 2011-05-30 22:23
Jestem w Deutsche Banku od 2 lat. Dostają regularnie na konto moja dobrą pensję. Mam konto oszczędnościowe,osobiste, kartę VISA. Na koncie banku leży moich kilkanaście tys. zł Dokonałem przelania z konta oszczędnościowego na konto osobiste 2 x maleńkich kwot w sumie 429 zł i potrącili mi 20 zł prowizji. Dzisiaj przelałem 20 gr. Słownie dwadzieścia GROSZY i też skubnęli mi 10,00 zł. Na reklamy wydają masę pieniędzy. Za założenie konta proponują za darmo I-Phona i wiele innych obiecanek. Gdy już mają klienta to go skubią gdzie można. Przykład j/w gdzie chyba wyłączyli sobie myślenie. Uciekam z tego banku z wielkim niesmakiem. Są dziesiątki sposobów gdzie bank może zarabiać , ale ten sposób jest wyjątkowo świński. Nie zależy mi tak na tych 30 zł, ale uczciwości banku. POWTARZAM. ZA PRZELANIE 20 gr z konta oszczędnościowego na konto osobiste WZIĘLI 10 zł. OSTRZEGAM NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ. IDŹMY DO INNYCH BANKÓW.
zafir443 / 77.252.71.* / 2013-05-12 08:31
No przecież wystarczy czytać regulaminy!
pagn / 83.29.134.* / 2011-02-03 18:33
Załozyłam je 2oo4 po roku nie używałam. Teraz patrze na moja bardzo starą pocztę elektroniczna i tam ładnie co miesiąc miałam wyciągi. Nie wiedzieć czemu przez te 5 lat ciągle mam 2,85 na minusie. Czy jakbym tam się zalogowała po tych 5 latach to naliczyli by mi te wszystkie opłaty. Chyba nie bo tam było coś za używanie karty.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: