Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Kopex rusza z wielkiego kopyta w nowy rok sporo nowych wielkich umow podpisal i ma w planie

Kopex rusza z wielkiego kopyta w nowy rok sporo nowych wielkich umow podpisal i ma w planie

Roman Mł / 83.7.236.* / 2007-01-03 19:52
bardzo smakowicie wyglada chocby to ze ruszyli zawojowac rynek dalekowschodni tylko tak czymac
Wyświetlaj:
michallewoc / 2007-02-23 12:40 / portfel / Bywalec forum
słuchajcie jak to jest z tym kopexem ruszy trochę do przodu czy nie ma co liczy?kupowałem troche kiepsko bo po 42zł ale teraz najważniejsze nie stracic.prognozy dobre,wyniki świetne takze nie wiem po co te spadki
olo24 / 83.7.231.* / 2007-03-14 22:29
Zarobiłem na Kopex 25% ta firma ostatnio tylko dołuje akurat do tej firmy miałem nosa i wyciągłem z niej max pozdrawiam wszystkich którzy czekaja
needle / 2007-03-12 20:21 / Bez rangi
tak bywa, a zarobią cierpliwi
a poczytałeś komentarz do rekomendacji FASINGU "tego, który wie"?
michallewoc / 2007-03-16 10:34 / portfel / Bywalec forum
po prostu szkola cierpliwosci narazie jestem w plecy ale odbilem sie troche na ibs system-ale perspektywa czekania na kopexie 2-3 lat troche przeraza
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy