Swissmed

parkiecik / 2006-12-27 23:56
Państwowa służba zdrowia jest trochę tak jak państwowa telewizja, ociężała, niewydajna i spętana paraliżem decyzjyjnym. W przypadku telewizji, prywatna TVN zjada żywcem państwowego molocha. Czy prywatne szpitale skazane są na sukces w walce z państwowymi? Udział Prokomu w akcjonariacie Swissmedu powinien ułatwić pozyskiwanie gruntów pod nowe szpitale. Oczywiście, ktoś może argumentować, że darmowy państwowy szpital, wygra z komercyjnym, ale wielu z nas chętnie zapłaci za dostęp do bardziej nowoczesnej aparatury i lepiej wykwalifikowanej kadry. Jeśli gospodarka kraju będzie się rozwijała, to może wraz z nią będzie rosła nasza rodzima klasa średnia, która dla zdrowia wybierze prywatny szpital. To skłania mnie do zainteresowania się Swissmedem jako długoterminową inwestycją.

-------------------------------
http://www.drobnyinwestor.pl/blog
jędrzej / 2007-01-11 00:34 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Kupiłem go kiedyś po 8... sprzedałem po 6... a teraz jest po 3.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy