Forum Forum dla firmZakładanie firmy

koszt strony internetowej

koszt strony internetowej

marysia21 / 2012-02-01 15:19
Czy orientujecie się ile wynosi koszt stworzenia strony internetowej? Otwieram swój sklep internetowy i interesuje mnie zlecenie komuś takiej strony, podstawowe informacje, dane kontaktowe no i galeria zdjęć, co w tym biznesie jest istotnym elementem. Czy mogę to zlecić jednej osobie, czy powinnam zatrudnić programistę, grafika i tak dalej?
Wyświetlaj:
małaaga / 77.254.65.* / 2013-03-05 12:01
Tutaj jest fajna oferta, domenę i inne niezbędniki będziesz miał w cenie. No i nadal mieścisz się w 2000 ;) http://b2bdeal.pl/oferta/1056/1999-zl-zamiast-2999-zl-za-sklep-internetowy-domena-hosting-google-analitics-miejsca-google-dla-firm-fanpage-na-facebooku-mega-pakiet.html
rubenso / 212.96.244.* / 2012-08-29 13:02
Ceny stron internetowych są dosyć wysokie, ale stronę kupuje się raz na długo. Radzę kontakt z Funkymedia - ta firma zajmowała się projektem naszej strony. Podstawą jest strona wysokiej jakości - od tego właśnie zależy efektowność i to, czy odwiedziny serwisu przykładają się na zapytania. Ale w takich sprawach kontaktuj się ze specjalistami.
Marcienk1234 / 83.2.175.* / 2012-02-05 23:47
Szczerze powiem że ostatnio tez zakładałem stronke z artykułami chemicznymi. Wysyłka i takie tam. Powiem tak że znalazłem jakiegoś młodego chłopaka, który mi to świetnie zrobił jak chcecie to macie tutaj namiary. Akurat mam e-maila ( mkapala159@gmail.com )powiem wam że realizacja nie jak u innych do misiaca za 2 tygodnie juz miałem sklep. REWELACJA:p. a tak na marginesie papierkowa robota w tym kraju wykańcza:)
anmikam / 2012-02-04 22:46
Witam serdecznie:)

Koszt wykonania sklepu internetowego uzależniony jest od funkcjonalności jakie byłyby Ci przydatne. Faktycznie, tak jak napisała ania98 z podstawowymi mechanizmami spokojnie zmieścisz się w 2000zł. Do kosztów musisz jeszcze wziąć pod uwagę zakup domeny, która w zależności od końcówki np. .pl, .com.pl itd. będzie kosztowała od ok 50 do 99 zł netto rocznie oraz hosting czyli utrzymanie sklepu na serwerze (tutaj oferty cenowe są bardzo różne, średnio to ok 200-350 pln netto rocznie).
Zdecydowanie wszystko co z utrzymaniem sklepu związane zleć w obsługę jednej firmy, oszczędzi Ci to wiele czasu i nerwów kiedy chciałabyś w przyszłości coś rozbudowywać, a także w razie ewentualnych problemów lub wątpliwości dobra firma zawsze odbierze telefon i pomoże.

Jeśli miałabyś ochotę poczytać to chętnie podeślę ofertę wykonania sklepu www z podziałem na moduły tak, abyś mogła sobie zobaczyć jakie są możliwości i szacunkowe koszty ich wykonania...
Pozdrawiam:)
ania98 / 83.5.194.* / 2012-02-02 11:38
cześć :) Koszt stworzenia strony internetowej to około 2000 zł netto. Wiem, bo ostatnio się orientowałam. Też otworzyłam sklep z ciuszkami :D:D Ostatecznie zdecydowałam się na kupno strony na witrynetce tzn. www.witrynetka.pl Tam płace miesięcznie po 70 zł już brutto i mam wszystko. Tzn ja nic nie musiałam w zasadzie robić tylko treści wysłałam i sobie adres wybrałam. No stanowczo mi to taniej wychodzi niż to 2000, a nie mam zbytnio funduszów bo dopiero zaczęłam. Za to za sam sklep zapłaciłam sporo bo około 5000 zł netto. Dobrze , że dofinansowanie dostałam!!! :)
Pozdrawiam i powodzenia życzę :D:D mam nadzieję, że nie konkurencja będziesz :P
Aaa, jeżeli chodzi o wybór to lepiej sobie chyba wybrać, żeby jedna firma Ci robiła wszystko. Wtedy kontaktujesz się z jedną osobą, a nie z dziesięcioma. No jedyne co ja mogę Ci polecić to firmę Algorit no i ten serwis www.witrynetka.pl
kamilfreeboy / 2012-02-02 11:59 / Bywalec forum
Też skłaniałbym się do tego, zebyś wynajęła sobie firmę, która Ci taką stronę zrobi, wszystko pójdzie skutecznie i szybko. W przeciwnym razie będziesz musiała dogadywać się z kilkoma osobami, a wiadomo jak to jest, ktoś coś opóźni, komuś nie będzie coś pasowało i wszytsko przesunie się w czasie, a koszty wyjdą Ci podobnie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy