Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Koszty wojny w Iraku stale rosną

Koszty wojny w Iraku stale rosną

Money.pl / 2006-04-20 17:40
Komentarze do wiadomości: Koszty wojny w Iraku stale rosną.
Wyświetlaj:
xxx / 83.6.243.* / 2006-04-23 17:25
a ja mam nadzieję, że nie tylko amerykanie będą jeszcze jakiś czas w iraku, ale mam nadzieje, ze zaatakują iran :) A teraz wyjaśnie dlaczego: po pierwsze koszt 10 miliardów dolarów miesięcznie, po drugie tracą ludzi i z każdym dniem i każda ujawnionąhistorią coraz bardziej się kompromitują, po trzecie jak ktoś napisał wcześniej nawet wielka i potężna ameryka może zbliżyć sie do granicy rozpadu :) Obyśmy żyli w ciekawych czasach :) , z kazdym dniem trwania tej wojny rośnie zniecierpliwienie świata z jej powodu wymierzone w USA, a ta chistoria z Iranem jest chyba rozdmuchiwana po to, żeby irak zastąpić nowym tematem, ale myślę, że to się skumuluje i odbije czkawką na USA. Historia z Irakiem pokazuje, że nie tak łatwo jest odnieść zwycięstwo w taki sposób na bliskim wschodzie, a zwycięstwo we wszystkich nawet bitwach nie oznacza (o! zaskoczenie!) zwycięstwa w wojnie
ek / 195.205.208.* / 2006-04-22 08:04
Już kiedyś pisałemo rozpadzie Stanów Zjednoczonych na mniejsze państewka. Nastąpić to może szybciej niż sobie wyobrażamy. Zróżnicowanie zamożnośco poszczególnych stanów jest tak drastyczne, że jest to zjawisko gorsze od komuny. Tylko że tam panuje tzw. zamordyzm i muszą siedzieć cicho.
Wapniak / 83.28.102.* / 2006-04-22 11:58
Co ja słyszę...w najbardziej demokratycznym kraju świata, mającym najlepszą /poza naszą/ demokratyczną konstytucję, zamordyzm? Jakaś bieda? A fee... Panie >ek
Witold-Donat / 80.48.211.* / 2006-04-21 07:37
Wylecą z Iraku przegrani i z pustą szkatułą pomimo że olbrzymie pieniądze tam zdobyli petrodolary Husajna.Jeszcze trochę irakijczycy się zbroją przed własnymi bandami i amerykanami.Coraz częsciej giną w imię amerykańskiej wojny nowi wcieleni do armi miejscowi.Czekamy czy zaatakują Iran wtedy ropa podskoczy a cena paliwa będzie w okolicy 10 zł i wtedy zapewne przestaną wszyscy lubieć jankesów i ich dominacjina świecie.
Wapniak / 83.28.137.* / 2006-04-20 17:40
Ciekawe jakie są tam "prowizje" za zlecenia...
doradca / 213.25.20.* / 2006-04-21 07:08
Nie przejmujmy się. Amerykanie nie poszli tam żeby stracić, albo żeby pomóc narodowi Irańskiemu, ale żeby na tym zarobić. Przecież tu chodzi o ropę.

Najnowsze wpisy