KOV

Money.pl / 2010-05-27 14:01
Komentarze do spółki: KOV.
Wyświetlaj:
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-19 09:16
MILION M3 WYDOBYCIA DZIENNEGO W ZASIĘGU RĘKI:)

KOV NIEDŁUGO POTROI W TYM ROKU PRODUKCJĘ GAZU NA UKRAINIE, OSIĄGAJĄC WPŁYWY W GRANICACH 100 MLN USD, A RYNEK DALEJ TEGO NIE WIDZI I IGNORUJE WIADOMOŚCI O OGROMNYCH WPŁYWACH, WIDZĄC TYLKO WIRTUALNE STRATY NA UTRACONEJ KONCESJI:)))

STRATA WIRTUALNA = FAKTYCZNYM ZYSKOM :)))
Mickx1986 / 217.40.173.* / 2012-12-19 12:37
rynek nie widzdzi, inwestorzy zagraniczni nie widza, polacy, nie widzą, po nie widzi, kaczyński nie widzi, matkja nie widzi, ojciec nie widzi, fundy nie widzą... tylko ty k**** debilu bez szkoły idioto skończony widzisz !
j47 / 2012-12-19 09:39 / Tysiącznik na forum
chłopie odpuść bo stajesz się nie do przetrawienia , święta idą więc nie chcę nazywać Cię brzydko
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-18 23:17
Ukraina ma 7 bilionów metrów sześciennych gazu łupkowego
[09:24 30 listopada 2012]

Ukraiński premier Mykoła Azarow szacuje zasoby gazu łupkowego na Ukrainie 7 bilionów metrów sześciennych, "Interfax-Ukraina".

"Złoża gazu łupkowego na Ukrainie szacowane są na 7 bilionów metrów sześciennych" - powiedział, przemawiając na spotkaniu z przedstawicielami sektora energetycznego w Norwegii w czwartek w Oslo.

Azarow powiedział, że zainteresowanie w rozwoju gazu łupkowego na Ukrainie pokazują wiodących firm.

JAK WIĘC WIDZICIE, SĄ MOŻLIWOŚCI ZNACZĄCEGO ZWIĘKSZENIA WYDOBYCIA NA RYNKU, NA KTÓRYM DZIAŁA TEŻ KOV. CZY FIRMA TA WYKORZYSTA STOJĄCE PRZED NIĄ MOŻLIWOŚCI, CZAS POKAŻE - NA RAZIE ROZWÓJ JEST BARDZO DYNAMICZNY, I MAM NADZIEJĘ,ŻE PRZEKROCZENIE MILIONA M3 WYDOBYCIA DZIENNEGO ZREALIZUJE SIĘ JESZCZE W TYM ROKU:))
maly skrzywiony jasio / 83.6.193.* / 2012-12-19 00:40
Ukraiński premier szacuje... RGK... daruj... co ma gaz lupkowy do KOV , a KOV do szacunkow jakiegos polityka ?
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-19 09:20
Jestem zdziwiony,że tego nie widzisz - czyżby możliwości wydobywcze czyli możliwości rozwojowe dla spółki nie były przedmiotem Twojego zainteresowania jako akcjonariusza?:)))

Dlaczego więc przywiązujesz tak dużą wagę do utraty koncesji w Brunei, co jest równoznaczne z ograniczeniem potencjalnych możliwości rozwojowych na tym rynku?:))
Mickx1986 / 217.40.173.* / 2012-12-19 12:39
weź go ktos k**** zgłoś do usunięcia. przecież to już jest przesada,
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-18 23:06
Wy oczywiście będziecie oceniać ten fakt negatynie, JA WPROST PRZECIWNIE - GŁOWNY AKCJONARIUSZ ZNÓW CHCE ZWIĘKSZYĆ ZAANGAŻOWANIE W AKCJE SPÓŁKI, A JUŻ OD NAS ZALEŻY, PO JAKIEJ CENIE BĘDZIE MUSIAŁ JE KUPIĆ - JAK NA RAZIE NABYLI OSTATNIĄ DRUKARNIĘ PO CENIE WYŻSZEJ,NIŻ NOTOWANA PRZED ZAKUPEM:)))

WYDOBYCIE ROŚNIE NA UKRAINIE, SIĘGNIE JUŻ/TYLKO OK.85-90 MLN USD W TYM ROKU, PLUS WPŁYWY Z ROPY - RAZEM POWINNIŚMY PRZEKROCZYĆ SETKĘ:))
.QMX / 77.89.82.* / 2012-12-18 23:15
RGK - na początku podobały mi się Twoje wpisy, można było coś ciekawego się zawsze dowiedzieć, ale to ciągłe wklejanie tych samych informacji jest zapewne irytujące dla wszystkich czytających to forum, i jeszcze ten krzyk przez duże litery, ktoś nowy jak tu przyjdzie od razu pomyśli że naganiasz
posnan / 176.61.50.* / 2012-12-19 20:06
tak też pomyślałem ,pomyslany i trafiony wpis pozdro
Mickx1986 / 217.40.173.* / 2012-12-19 12:40
bo nagania, albo debil
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-18 23:35
A czytaliście może swoje wpisy?:))) Ciągle prezentujecie to samo stanowisko - ja również:))) Na poparcie swoich tez przytaczam argumenty znalezione tu i tam , co Was zastanawiająco irytuje - coś Wam nie pasi?:))

Oczywiście powiesz mi,że robisz to samo, ale nie widzę za dużo merytorycznych wpisów , za to chętnie sięgacie do dyskredytowania poglądów innych /czyt.moich bo ostatnio nawet najtrwalsi obrońcy zaczynają KOV opuszczać-nasuwa się oczywiste porównanie, nie będę go już przytaczać:)))/.

Ja mam swoje zdanie, Wy swoje - dla Was drukarnia jest rozwodnieniem,dla mnie w świetle WYNIKÓW WYDOBYWCZYCH NA UKRAINIE - OCZYWISTYM ZWIĘKSZANIEM ZAANGARZOWANIA GŁÓWNEGO AKCJONARIUSZA:)))

CO OCZYWIŚCIE NIE ŚWIADCZY O NIM NAJLEPIEJ - NIE DAJE TAKIEJ SZANSY SZERSZEMU GRONU INWESTORÓW:)))
simbalo / 93.154.179.* / 2012-12-19 08:51
Nie jeden raz,dawałem Ci do zrozumienia,w sposób chyba,nader delikatny,że jesteś
MATOŁEM.Popełniasz kardynalne błędy ortograficzne,piszesz ZAANGARZOWANIE przez RZ ???
Rozumiem Twe utrudnienia w pracy,mycka zbyt często przesłania Ci oczy,parchy swędzą...
Stąd mniemam,że masz skrzywiony ogląd świata i tej żałosnej spółczyny.
Brak Ci wiedzy,w branży, o której się wypowiadasz. Wszędzie widzisz pieniądza ,
płynące szerokim strumieniem do J.K. Zauważasz je,nawet u rencistów i emerytów,o zgrozo.
Ty żałosna kreaturo !
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-19 09:23
Robię błedy specjalnie dla Ciebie, abyś mógł się wykazać, simba:))) Pozostałe inwektywy kieruj do swojego odbicia w lustrze, już Ci to nie raz mówiłem:))) Przyjemnego dnia:)))
simbalo / 93.154.179.* / 2012-12-19 10:17
Ja Cię błagam !...Nie rób więcej błędów "dla mnie".
To rani moje oczy,a Ciebie spycha do szamba !!!!!!!!
Ale......może lubisz takie kąpiele ?
Powodzenia.
.QMX / 77.89.82.* / 2012-12-18 23:16
nie wiem czy masz ten papier czy nie, ani w jakim celu piszesz ciągle te bzdury, ale zdanie w którym mówisz że cieszysz się że kulczas drukuje akcje świadczy że jesteś albo masochistą albo od ciągłej zwałki kursu pomieszało Ci się w głowie
.QMX / 77.89.82.* / 2012-12-19 00:30
RGK niestety ale opowiadasz totalne głupoty, czym innym jest debiut i dodruk akcji np na AIM dzięki któremu spółka mogła by dokonać jakiegoś interesującego przejęcia albo zakupu nowych koncesji, a czym innym drukowanie akcji żeby spłacić absurdalnie wysoką pożyczkę kulczyka.

W Twoim rozumieniu akcjonariusze petrola też powinni się cieszyć że Krauze drukuje sobie akcje ? no nie róbmy dziecinady :)
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-18 22:54
NIE ZMIENI TO FAKTU,ŻE WIRTUALNE WEDŁUG BADZIWIAKÓW WYDOBYCIE JUŻ NIEDŁUGO PRZEKROCZY MILION M3 DZIENNIE, TAK JAK NIEDAWNO PRZEKROCZYŁO 716 TYS.M3, Z 340 TYS.M3 NA KONIEC UBIEGŁEGO ROKU:))

SPRZEDAWAJCIE CHŁOPAKI , SPRZEDAWAJCIE, JAK OCENIACIE,ŻE AKCJE KOV SĄ WARTE 80 GROSZY, CHĘTNIE OD WAS KUPIĘ PO 81 GROSZY - ZAWSZE TO PEWNY ZAROBEK:))
kielnia 742 / 91.217.48.* / 2012-12-19 08:52
Chętnie bym sprzedał, ale już dawno wysiadłem
z tego pociągu,który zjeżdża do bazy. A od
Ciebie bracie wszyscy na tym Forum oczekują
słowa PRZEPRASZAM za to co wypisujesz.Pozdrawiam.
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-12-18 18:49
Prezes Korczak po raz kolejny wyszedł na kłamcę. Gdyby facet miał odrobinę honoru to powinien się podać do dymisji, ale cóż kasa ważniejsza od honoru. Takie czasy i tacy ludzie. Jeżeli Korczak nadal pozostanie Prezesem to nie powinien publicznie zabierać głosu, jego głos dzisiaj znaczy tyle co pyłek na wietrze
abc1 / 83.0.129.* / 2012-12-18 18:12
Aż 84 mln USD wyniosła strata netto w minionym kwartale spółki poszukiwawczo wydobywczej Kulczyk Oil Ventures. O tak wysokiej stracie zdecydował odpis aktualizacyjny związany z blokiem M w Brunei.
Co wy na to ?.Kaszana i nic więcej,teraz kurs poleci na 0,8 i po ptakach.
kielnia 742 / 91.217.48.* / 2012-12-18 21:30
Myślę podobnie.Kiedyś,pisałem na forum, że ktoś skupuje akcje w przedziale 1,30-1,33zł.
PRZEPRASZAM WAS bardzo.Myliłem się!!!
Ten ;KTOŚ" je sprzedawał!!! W tej chwili
prawdopodobnie trwa dalsza wyprzedaż i do końca roku zjazd poniżej 1,20. Pozdrawiam.
Za pożyczone pieniądze tu się płaci akcjami
i spadków nie da się zatrzymać.
.QMX / 77.89.82.* / 2012-12-18 18:20
z księżyca spadłeś ?

Re:

xlxl / 46.205.85.* / 2012-12-18 18:06
xyz
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-12-18 17:50
No, po dzisiejszym komunikacie to chyba wielki czas, aby RGK uderzył się nieco w piersi i nie opowiadał głupot jakie to wielkie pieniądze zarabia KOV na Ukrainie, skoro nie wystarcza to na odsetki dla swojego dobrodzieja i grozi kolejnym rozwodnieniem akcjonariatu. Rozumiem, że perspektywa internetu nie powoduje uczucia wstydu, ale może znajomi rozpoznają autora po IP, kto to wie?
gregor120 / 188.147.37.* / 2012-12-18 17:18
Nk mam duży pakiet ale mam środki aby jeszcze dokupić jak myślisz teraz jest dobry moment .Pozdrawiam
NK / 95.40.238.* / 2012-12-18 17:42
JEŚLI AKCJE SĄ PONIŻEJ 1.40 JEST DOBRY MOMENT,ALE OSTATECZNIE TO TY DECYDUJESZ.
.QMX / 77.89.82.* / 2012-12-18 17:29
podejrzewam i zarazem mam nadzieję że taniej już nie będzie, wszystkie złe informacje już znamy i nie ma tak naprawdę powodów żeby miał kurs się teraz zwalić. Myślę że do nowego roku będzie stał w miejscu a w 2013 w końcu coś się ruszy. Czytałem dzisiaj na PB że średnie spółki są najniżej wyceniane od 7 lat i to właśnie one mają ruszyć w 2013 :) Ja dokupiłem jeszcze jeden pakiecik KOVa, mam nadzieję że nie pożałuję :)
simbalo / 78.30.78.* / 2012-12-18 18:03
Właśnie,te druzgocące informacje,położą kurs.
Po przetrawieniu tej informacji,po dotarciu do
meritum,nie może być inaczej.Tylko zwała.
NK / 95.40.238.* / 2012-12-18 16:36
JEST BARDZO ŻLE W OPINI FORUMOWICZÓW,MY DOKUPUJEMY .POZDROWIENIA DLA KUMATYCH.
piotr łotr / 77.254.244.* / 2012-12-18 14:17
zapomniałem dodać że poczekajcie aż
wypompują gaz
dodrukują akcje
i na końcu okaże się że to drugi Atlantis
i nie macie kasy

hi hi
piotr łotr / 77.254.244.* / 2012-12-18 14:15
witam
dawno tu nie byłem
patrzę na raport i przecieram oczy ze zdumienia
-85 mln straty
a wartość księgowa ????????/
uf
frajerzy
simbalo / 78.30.78.* / 2012-12-18 12:12
A PIERWSZY DRUKARZ SKRYPTÓW DŁUŻNYCH dla KOV, o "swoich"
pieniądzach pamięta."Łaskawie, za 15 %" ,wyraził zgodę na
przedłużenie agonii. Żadnego wejścia na AIM nie będzie,bo
z czym ? Z długami i zobowiązaniami ? To śmiech.W żywe oczy !!!
Ale,...."w dowolnym czasie,w dowolnej ilości" możemy w każdej
chwili spodziewać się sprzedaży z konwersowanych "akcji zwykłych"
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 164.127.185.* / 2012-12-18 12:22
Oczywiscie ze wejscia na AIM nie będzie
bo przy cenie 1,85 była mowa przez włodarzy ze cena jest za niska
Więc pytam KIEDY ?
Odpowiem: NIGDY :)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 46.113.51.* / 2012-12-18 11:21
[18-12-2012 11:09] KULCZYK OIL VENTURES INC.

Zmiana warunków umowy pożyczki z KOV
--------------------------------------------------------------------------------
18.12. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 50/2012
W nawiązaniu do raportów bieżących nr 29/2012 z dnia 22 czerwca 2012 roku oraz nr 27/2011 z dnia 11 maja 2011 roku, Kierownictwo KULCZYK OIL VENTURES INC. ("KOV" lub "Spółka") informuje ,iż powzięło informację o dokonaniu zmian umowy pożyczki ("Umowa pożyczki") zawartej w dniu 22 czerwca 2012 roku z Kulczyk Investments S.A. ("KI"), zgodnie z którymi wydłużono termin obowiązywania Umowy pożyczki oraz wprowadzono możliwość konwersji pożyczki na akcje zwykłe KOV ("Akcje Zwykłe").
Zgodnie z warunkami zmienionej umowy ("zmieniona umowa") okres, na jaki udzielono pożyczki do kwoty 12 mln USD, został wydłużony o rok - z 31 grudnia 2012 r. do 31 grudnia 2013 r. ("dzień wymagalności"), zaś kwoty należne z tytułu pożyczki stały się automatycznie zamienne na akcje zwykłe KOV po zakończeniu IPO przez Spółkę przed dniem wymagalności lub, alternatywnie, zamienne na akcje zwykłe w ramach opcji przyznanej KI, w dowolnym czasie obowiązywania pożyczki. Wysokość odsetek płatnych miesięcznie nie uległa zmianie i wynosi 15 proc. rocznie. Do tej pory z pożyczki wykorzystano 10 mln USD, lecz spodziewane jest, że do końca grudnia 2012 r. zostanie wypłacona pełna kwota pożyczki.
Zmieniona umowa zakłada, że Spółka powinna dołożyć wszelkich uzasadnionych ekonomicznie starań w celu przeprowadzenia IPO w terminie nie później niż do dnia wymagalności (tj. do 31 grudnia 2013 r.). Na potrzeby Zmienionej umowy przyjęto następującą definicję "IPO": (a) oznacza pierwszą ofertę publiczną lub wprowadzenie do obrotu akcji zwykłych na AIM, będący częścią London Stock Exchange (Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie); (b) nabycie KOV przez podmiot notowany na uznanej giełdzie papierów wartościowych, w zamian za papiery wartościowe tego podmiotu; (c) nabycie przez KOV podmiotu notowanego na uznanym rynku giełdowym w zamian za papiery wartościowe KOV; lub (d) każdą transakcję lub umowę, która skutkować będzie notowaniem akcji zwykłych, bezpośrednio lub pośrednio, na uznanej giełdzie papierów wartościowych innej niż Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ("GPW"). W przypadku IPO, Zmieniona umowa zakłada automatyczną konwersję na akcje zwykłe niespłaconej kwoty głównej pożyczki oraz naliczonych i niezapłaconych odsetek, a także wszelkich innych opłat lub kosztów płatnych przez KOV na rzecz KI w związku z pożyczką (łącznie zwanych "zobowiązaniami"). Jeżeli akcje zwykłe zostaną wyemitowane przez KOV w związku z IPO, to cena zamiany będzie odpowiadać albo cenie ofertowej za akcję zwykłą w IPO albo cenie emisyjnej za akcję zwykłą w IPO. Jeśli KOV nie wyemituje żadnych akcji zwykłych w związku z IPO, to cena zamiany będzie odpowiadać ważonemu wolumenem średniemu kursowi ("VWAP") akcji zwykłych na GPW w okresie pięciu dni sesyjnych przed terminem IPO (nie wliczając tego dnia) lub współczynnikowi wymiany akcji zwykłej w ramach IPO. Jeżeli w dowolnym momencie trwania pożyczki, KI zdecyduje się na wykorzystanie przysługującej jej opcji konwersji części lub całej kwoty niespłaconych zobowiązań na akcje zwykłe, to ceną zamiany będzie VWAP akcji zwykłej na GPW w okresie pięciu dni sesyjnych przed terminem złożenia (nie wliczając tego dnia) zawiadomienia o konwersji (ang. conversion election notice).
Łączna liczba akcji zwykłych, przypadających na KI w przypadku konwersji zobowiązań, nie jest możliwa do określenia, gdyż wartość zobowiązań objętych konwersją oraz ostateczna cena zamiany będą ustalone w przyszłości.
KI, główny akcjonariusz KOV jest międzynarodowym domem inwestycyjnym założonym przez dr. Jana Kulczyka, byłego przewodniczącego Rady Dyrektorów KOV. Dariusz Mioduski, obecny przewodniczący Rady Dyrektorów KOV, pełni funkcję prezesa zarządu KI, zaś Manoj Madnani, członek Rady Dyrektorów KOV, jest członkiem rady nadzorczej KI.
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-18 09:02
SKOK DO MILIONA M3 WYDOBYCIA DZIENNEGO WYKONAMY JUŻ W TYM TYGODNIU?:)))

JEŻELI WAM MAŁO, POCZEKAJCIE TROCHĘ - ZA PÓŁ ROKU BĘDĘ MÓWIC O PRZEKROCZENIU, OCZYWIŚCIE WEDŁUG CZĘŚCI Z WAS WIRTUALNYCH PÓŁTORA MILIONA M3 DZIENNEGO WYDOBYCIA:)))

A POD KONIEC 2013 LUB NAWET WCZEŚNIEJ O DWÓCH MILIONACH M3 DZIENNIE:)))

OCZYWIŚCIE NIE MOŻEMY SIE MIERZYĆ Z POTENTATAMI NA TYM RYNKU - ZA MAŁO WYOBRAŹNI WŚRÓD ZARZĄDU, ABY UDERZYĆ W WIĘKSZE KONTRAKTY I BARDZIEJ OBIECUJĄCE POLA WYDOBYWCZE?
MOŻLIWE, A MOŻE BRAK KASY , NAWET WIRTUALNEJ/:))/ W DUŻEJ ILOŚCI NA UKRAINIE - MOŻE NIE SĄ TO JESZCZE MILIARDY DOLARÓW, A NA RAZIE ZBLIŻAMY SIĘ DO PIERWSZEJ SETKI MILIONÓW USD ROCZNIE, ALE DOBRE I TO NA POCZĄTEK:)))
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-12-18 09:14
RGK, kiedy do Ciebie dotrze, iż Ukraina nie zarabia nawet na odsetki od pożyczek Kulczyka. Dobrze gdyby również do Ciebie dotarło, iż wpadka w Brunei, a w konsekwencji utrata licencji w bloku M została spowodowana brakiem kasy w KOV, a nie jak błędnie poinformował Zarząd niesolidnością kontrahenta. Dzisiaj tylko Ty patrzysz na Ukrainę, pozostali spoglądają szerzej i niestety widok nie jest budujący
RGK / 84.10.225.* / 2012-12-18 23:00
A kiedy do Ciebie dotrze,że Ukraina ODROBIŁA CAŁĄ STRATĘ Z BRUNEI? :))) Całą, o której tak trąbicie na prawo i lewo, nie dostrzegając drugiej strony medalu - RAPORT PRZECIEŻ WYSZEDŁ NA ZERO:)))

pero, peroooo:))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy