Krajobraz po boomie

Money.pl / 2007-12-24 08:23
Komentarze do wiadomości: Krajobraz po boomie.
Wyświetlaj:
PatronX / 2008-03-05 21:51 / portfel / Bywalec forum
http://tnij.org/nieruchomosci
Niepewny / 77.113.4.* / 2007-12-29 19:33
Wsród najmniej popularnych miejsc w Poznaniu wymieniony jest 'środek'.
Chodzi o centrum czy o okolice ronda Śródka' ?
Wielkopolanin mający w pogardzie warWszawkę / 77.113.74.* / 2007-12-29 22:07
Cóż się dziwić, jeżeli te dywagacje wypisują jakieś zadufane w sobie "warWszawce". Dla nich Śródka czy Środek to jedno i to samo. Oni widzą tylko tą swoją wielką, brudną i żyjącą z korupcji i zlodziejstwa "stolyce". Wstyd, że to miasteczko w centrum Kongresówki jest stolicą Polski.
A teraz co do poniższej, idiotycznej dyskusji o wyższości warszawiackiego P********* Dolnego nad P********** Górnym. Prędzej czy później obudzą się, że totalnie przeinwestowali i jeżeli kupili te swoje "posiadłości" czy "apartamenty z glazurą" na kredyt, to bóg z nimi. Można już teraz się szykować do zakupów na licytacji.
dar2 / 83.6.149.* / 2008-02-12 13:17
a kolega skąd takie kompleksy ma??
folksdojcz / 83.24.228.* / 2007-12-30 00:13
Oczywiście Poznań ze swoimi złodziejaszkami jest stolicą. Przepraszamy za pomyłkę.
Poznaniak / 195.189.142.* / 2007-12-30 13:11
Stolicą był krótko w czsach początków państwa Polskiego a nie jest. Żałosny warszawiaczku, drobny cwaniaczku, oprychu w białych rekawiczkach ze słomą w walonkach (Folksrusse und nicht folksdeutsch), gdyby Wielkopolska, Śląsk i Pomorze nie finansowali was podatkami (tylko dzięki tej cholernej centralizacji macie tyle nie swojej kasy do dyspozyci), pozdychalibyście z głodu albo rozkradli co jeszcze zostało do ukradzenia.
Staszek Alkatraz / 87.96.15.* / 2008-01-03 20:41
odpowiem ci na twym poziomie - Legia Pany
lukdum / 2008-01-03 09:46
Pochodzę z Wlkp., teraz mieszkam w Warszawie. Wstyd mi za Ciebie pajacu.
O. Bismarck / 193.151.64.* / 2007-12-24 13:54
a ja wam powiem, że mimo moich kilku "baksów" w kieszeni nie zamierzam "osiedlać" się w Warszawie - paskudne miasto, dobre jedynie na zakupy...... wole miasta Europejskie........
folsdojcz / 83.24.228.* / 2007-12-30 00:14
Taki Poznań np. jak znalazł dla zakompleksionego gamonia.
Demon rynkow / 2007-12-24 23:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ehh załosne sa te posty nawet jeslii to prowokacja a czym moze swiadczyc nick to i tak ani to śmieszne ani nie prowokuje do dyskusji przynajniej sensownej. ot pajac nie ma co w robic wiec bredzi - ja to przynajnniej tak odbieram
Ibek / 82.177.194.* / 2007-12-25 11:30
Strasznie żałosne, jaki sens pisać nawet? Otóż powstrzymam się od komentarza.

Odpowiadając Panu phiphi, też jestem wielkim fanem Mokotowa! Ale centrum ma bezkonkurencyjne zalety... Najciekawsze, według mnie, inwestycje teraz powstają właśnie w centrum. Choć też przyznaje szczerze, że jest to pakowanie się w korki i hałas, ale taki urok mieszkania w centrum miasta. Jeśli ktoś lubi ciszę i spokój to kupuje dom pod miastem, ale korki też dostaje w pakiecie...
GhG / 87.106.94.* / 2007-12-25 13:30
Śródmieście to nie zawsze korki! Trzeba umieć wybrać odpowiednią lokalizację, lub umieć jeździć po Warszawie i je omijać
Przy ulicy Prostej, w tamtej okolicy powstają bardzo atrakcyjne apartamentowce i taka lokalzacja to strzał w dziesiątkę. W centrum jest do wszystkiego blisko (zależy to od trybu życia jaki dana osoba prowadzi, jasne) a z tego co ostatnio czytalme w Wyborczej poszerzają całą prostą i wszystko ma być w remoncie. Jeden deweloper realizuje nawet projekt ze szklaną taflą (wybaczcie nie wiem jak się to fachowo nazywa, ponoć najnowsza technologia a mi budowlanka jest obca), która nie dość, że zagłusza hałas z ulcy to ma jeszcze zapewniać świeże powieytrze, lol
Ibek / 83.24.173.* / 2007-12-25 20:20
www.prostatower.pl o to Ci chodzi? Jedyny budynek z taką szybą, który mi przychodzi do głowy..., to bardzo oryginalne rozwiązanie, bo rzeczywiście chroni od spalin z miasta.
Sławek B. / 85.25.141.* / 2007-12-26 13:14
Hey,

witam i właczam sie do rozmowy. Tym projektem o ktorym gadacie interesowalem sie grubo przed rozpoczeciem budowy i jesli kogos tu obchodzi moja opinia to zakwalifikowałbym ten budynek to czołówki inwestycji warszawskich, posiada wszelkie warunki do tego żeby na nim zarobic. Jako że nie obracam takimi kwotami ani nie muszę prac brudnych pieniędzy (bo czesto lokowanie kasy w nieruchomosci temu sluzy) to sam interesuje sie ta inwestycja na poziomie umiarkowanym tak to nazwijmy, z czystej ciekawosci. Pomijając świetne rozwiązanie architektoniczne ktore jest wazne apartamenty sa bardzo duze, dobre plany mieszkan jest to dosc maly budynek i daje poczucie bezpieczenstwa, oraz spokoju w samym srodku miasta. No i lokalizacja jedna z najszybciej rozwijajacych się w stolycy hehe
Pozdrawiam
auutor / 88.117.79.* / 2008-03-11 23:06
A te komplementa to kto tu wpisuje?
Placa wam za to?

(Znalem taka jedna pracownie architektoniczna co w konkursach wyborczej glosowala sama na siebie. Mowili sobie pod nosem "...no coz takie czasy" :D ... to tak dla inteligentnych pisze.

gniot - pretensjonalna klatka z nadrukiem...
phiphi / 166.70.207.* / 2007-12-24 13:30
Centrum najatrakcyjniejsze w Warszawie, no dobra, ale az sie dziwie, ze ludzie sa w stanie zaplacic kilka milionow za mieszkanie w samym centrum i stac w korkach, gdzie totalnie nie mozna przejechac... Zdecydowanie jestem za Mokotowem :p
Ellos / 194.0.186.* / 2007-12-24 09:55
Ciekawe dane ... najmniej popularne dzielnice - Warszawa: Ursus, Włochy - zgadzam się, że to zadupie i dojazd tam alejami to MASAKRA, ale to między innymi dlatego, że powstają tam setki mieszkań z miesiąca na miesiąc, więc nie wiem jak "analitycy" liczą popularność dzielnicy??? Bo chyba nie liczbą zakupionych w niej mieszkań!!
malina1 / 213.25.9.* / 2007-12-31 22:37
Nie powiedziałabym, że to zadupie. Bliżej stamtąd do Centrum niż z Bielan, Marymontu czy nawet niektórych rejonów Mokotowa. Bez korków jesteś z Ursusa na Ochocie (2 kroki od Centrum) w 15-20 minut. Lecisz z Marymontu do Centrum migusiem tylko dzięki temu, że Marymont ma metro. Ursus, gdyby nie wąskie gardło w Alejach byłby b. dobry.
aab / 193.201.167.* / 2007-12-24 11:03
jakie zadupie - 30 min do centrum... bo się zdziwisz ..pojedź na skorosze...niedawno otworzyli tam m.in. centrum handlowe...nowe budynki maja standard jak te na ursynowie - kabaty... tyle inwestycji co ma ursus obecnie to nawet ja byłem w szoku ...powielasz tylko opinie..a co do korków ....od stycznia w alejach oddają jeden wiadukt jakbyś nie zauważył.,...a na wiosnę rusza budowa na łopuszańskiej eskakady ..oraz nowolazurowa przez ursus do alei....nie większa masakra niż na wielu dużych ulicahc w warszawie ....
Ellos / 194.0.186.* / 2007-12-24 11:20
To, ze zadupie to jest moja prywatna opinia - nie chce nikogo urazić (Ursynów gdyby nie metro to też zadupie). Sam potwierdzasz, że bzdurą jest to co w artykule. Aleje w kierunku Ursusa, są (po Jankach, które uważam ze strefę wiecznie zablokowaną) obecnie koszmarem i oceniam stan obecny. Wiadukty remontują / budują ile rok, dwa? A w tym czasie powstało pewnie z 1000 mieszkań czyli statystycznie 1000 samochodów... i pewnie z 700 wyjeżdża o tej samej godzinie do pracy :> BTW mam kilku znajomych tam mieszkających. Ale moją główną myślą była "fachowość" analizy rynku - IMO Ursus i Białołęka, to najdynamiczniej rozwijające się "sypialnie" w Warszawie.
arch / 2007-12-24 08:23 / Tysiącznik na forum
krajobraz po wojnie -", by PO "wykończyła" Rydzyka. " - -23 grudnia 2007- blog Palikota
Poseł RP Janusz Palikot .szef komisji Przyjazne Państwo -:)
folksdojcz / 83.24.228.* / 2007-12-30 00:18
Palikot podobno należy do organizacji międzynarodowej o korzeniach judeochrześcijańskich (pewnie chcą rzadzić światem) więc takich wypowiedzi mozna się spodziewac.

Najnowsze wpisy