Forum Forum finansoweKredyty

kredyt a zarobki zagranicą czy mam szanse

kredyt a zarobki zagranicą czy mam szanse

musclefarm / 2010-02-10 15:10
Witam. Ja wraz z kolegą zamierzamy wziąść kredyt 100 000 zł na cel dowolny. Ja posiadam hipoteke wlasnościową spółdzielczą a kolega ma jednoosobową firme budowlaną w berlinie , prowadzi ją już ponad 3 lata na umowy zlecenia , ja nie posiadam zarobków , Czy jest mozliwe ze dostaniemy kredyt ? Jesli tak to jakie muszą byc minimalne dochody kolegi i jak to obliczyć ?
Wyświetlaj:
1cosmo / 195.164.255.* / 2010-02-10 15:30
Jest możliwość teoretycznie ale raczej droższa niż tańsza. Rozumiem, że pieniądze dla kolegi? Mam nadzieję, że mu ufasz jeżeli dajesz pod zabezpieczenie swoją nieruchomość.
musclefarm / 2010-02-10 17:02
witam. Nie pieniadze są moje bo ja daje hipoteke pod zastaw a razem otwieramy sklep a on ma przedstawic dokumenty z dzialalnosci jesli jest taka mozliwosc to w jakim banku ? i czy np bo teraz jest zima i on od 1.5 miesiaca nie mial zadnej umowy czy to ma duzy wplyw na kredyt jesli taka sytucja praktycznie jest co roku ze w tym okresie jest mniej zlecen badz wcale , mam nadzieje ze bank bierze pod uwade okres 3 letni a nie ostatnie 3 miesiace , jakie papiery musze przedstawic tzn muj kolega ?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: