Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt bez ksiażeczki wojskowej

Kredyt bez ksiażeczki wojskowej

KCY / 87.204.21.* / 2007-06-06 10:01
W ubieglym roku skonczylem studia. W chwili obecnej pisze prace magisterska, mam odroczenie od wojska do wrzesnia 2008. Potrzebuje kredyt gotowkowy na 50 tys, wraz zona jestesmy zatrudnienia na umowe o prace na czas nieokreslony, okres kredytu to 60 miesiecy, w jakim banku dostane taki kredyt? Czy jest mozliwe zlozenie oswiadczenia, ze w razie powolania do wojska nie zaprzestane splacac kredytu?
Wyświetlaj:
Agnieszka Konsultant Money.pl / 2007-07-18 16:46 / Specjalista Money.pl
Ze względu na fakt, iż maksymalny wiek poborowy obecnie wynosi 55 lat, to wiele banków zrezygnowało całkowicie z wymogu uregulowanego stosunku do służby wojskowej, niektóre banki obniżyły próg wiekowy dla którego wymagany jest uregulowany stosunek do służby wojskowej, a niektóre pozostały przy dotychczasowych 28 latach. Także na chwilę obecną nie każdy bank będzie wymagał przedstawienia książeczki wojskowej jako dokumentu obowiązkowego.

Zachęcam do zapoznania się z ofertami pożyczek gotówkowych na stronach portalu Money.pl:
http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 0801 40 50 50 lub e-mail: konsultanci@money.pl
pietrolino / 89.76.196.* / 2007-07-23 21:25
...i bardzo dobrze...nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej jakikolwiek bank wymagalby w tej sytuacji zaswiadczenia o odbyciu sluzby. i zgadza sie w dombanku nie wymagaja regulacji
Konsultant Money.pl / 2007-06-06 12:16 / Specjalista Money.pl
nieuregulowany stosunek do służby wojskowej nie jest problemem w przypadku kredytów hipotecznych. Jeśli posiada Pan nieruchomość, proponuje skorzystać z pożyczki hipotecznej. Taka oferta będzie tańsza.
Część banków daje także możliwość zabezpieczenia się na nieruchomości osoby trzeciej (np. rodziców), warunkiem będzie udzielenie poręczenia przez osobę użyczającą hipoteki, ponadto nieruchomość musi mieć już założoną księgę wieczystą.

Jeśli takie rozwiązanie Panu odpowiada, proponuję zarejestrować swoje dane. (W lewym menu znajduje się baner "Konsultanci Money.pl wybiorą dla Ciebie najlepszy kredyt".)
Iwona_25 / 81.219.215.* / 2007-07-18 13:55
Ja bylam w podobnej sytuacji,maz ma nieuregulowany stosunek do sluzby wojskowej,a do tego jest jedynym zywicielem dwuosobowej rodziny,niektore banki proponowaly nam zweikszenie rat na okres 12mc to okolo 200zl wiecej niz normalne raty(GE Money Bank)inne banki typu ING nie chcialy nam udzielic kredytu,natomiast bank BGŻ poszedl nam na reke blokujac kwote rowna 12mc raty,do pozniejszego zwrotu(powinno byc w umowie napisane mieszy bankiem a kredytobiorca),nie ma sensu wg mnie brac hipoteki na inna nieruchomosc w razie niepowodzen mozna stacic wszystko,w razie powolania do wojska bank w naszym przypadku bedzie pobieral raty z kwoty zamrozonej na lokacie.
Pozdrawiam
Mirek32 / 83.31.152.* / 2007-07-23 20:00
myślę, że z Dom Bankiem równie nie byłoby problemu, zeby udzielili wam kredyt

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: