Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny przez Open Finance

Kredyt hipoteczny przez Open Finance

klaos / 2009-08-21 16:05
Witam,staram sié o kredyt przez firme Open Finance. Doradca zaproponowal mi udzielenie kredytu wraz z opcja oszczedzania Europa Pareto.Po przeanalizowaniu odrzucilam te propozycje i doradca przedstawil mi kolejna oferte udzielenia kredytu z opcja Mini Procent II.Wszystko byloby dobrze gdyby nie to,ze dostalam do podpisania aneks do umowy kredytowej w ktorym mowa jest o tym ze na dzien sporzadzenia Aneksu Mini Procent II calkowity koszt kredytu wynosi dwa razy tyle.Moze ktos spotkal sie z podobnym problemem i pomoglby mi to wyjasnic.
cosmo / 89.77.76.* / 2009-08-22 21:30
Nie ty pierwsza i nie ostatnia. W ciągu ostatnich 4 m-cy miałem 2 takie sytuacje jak Twoja i zdesperowanych ludzi, którzy tylko stracili czas w OF. Najłatwiejszym wyjaśnieniem jest kasa duża kasa dla doradcy za ten kredyt, ciśnienia jakie mają i plany sprzedażowe dla tego typu produktów (mogą wręcz zostać zwolnieni jak nie będą ich sprzedawać), oraz nieuczciwość i nierzetelność, rekompensowana konsumentowi gładką kampanią reklamowo - marketingową. Problem w tym że duże doradztwa w Polsce nie wyrosły na fachowej obsłudze tylko na obcym kapitale i naciąganiu ludzi w ten czy inny sposób. A to wszystko jeszcze jest podszyte brakiem kompetencji i niskim poziomem wiedzy oraz dbałości o klienta. Coś więcej mam wyjaśniać? Sam pracowałem przez krótką chwilę w takim molochu i pomimo chęci kierownictwa, które zaproponowało mi bardzo dobre warunki, dałem od nich nogę. Nie żałuję. Zarabiam więcej, chociaż nie mam marki, która przyciąga i mam satysfakcję z ogromnej ludzkiej wdzięczności, po przeprowadzeniu trudnej sprawy.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: