Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt obrotowy lub karta z limitem na start firmy

Kredyt obrotowy lub karta z limitem na start firmy

Leszek_1958 / 81.168.168.* / 2010-05-26 08:43
Witam
Mam wątpliwości, czy banki chcą zarabiać. Od kilku dni bezskutecznie poszukuję możliwości zaciągnięcia odnawialnego kredytu obrotowego lub karty kredytowej z limitem, na niezbyt gigantyczną kwotę 30 tys. zł.
Najbardziej mnie wkurza, że informacje zawarte w internecie na witrynach banków, pośredników, porównaniach itp. są kompletnie nieaktualne, a z pewnością niepełne. Owszem, oferują nawet 100 tys. i więcej, no po 3-6 miesiącach działalności i przedstawieniu historii rachunków bądź deklaracji podatkowych. Sęk w tym, że w moim przypadku nie ma możliwości "normalnego" rozwoju bez takiej kwoty i nie ma sensu rozpoczynanie działalności z kwotą, którą dysponuje.
Mam 50 lat, wykształcenie wyższe magisterskie, nigdy w życiu nie brałem kredytów (nawet na zakup telewizora), nie mam długów w US,ZUS,komorników, ani nie ma mnie w Krajowym Rejestrze Dłużników. I mimo wszystko nie mają dla mnie żadnych propozycji. Może ktoś z forumowiczów zna bank, instytucję pozabankową lub pośrednika, który pomoże mi rozwiązać problem: 30 tys. z dostępem do całej kwoty na starcie na okres 6-12 miesięcy.Liczę się z oprocentowaniem+prowizjami wyższymi niż normalna stopa procentowa, no nie jest to problemem.
Za podpowiedzi o kredytach z dotacji unijnych bądź w UP dla bezrobotnych, z góry dziękuje. Jest to czasochłonne, a ja mam presję czasu.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: