Forum Forum prawneBankowe

Kredyt obrotowy lub karta z limitem na start firmy

Kredyt obrotowy lub karta z limitem na start firmy

skomentuj
Leszek_1958 / 81.168.168.* / 2010-05-26 08:28
Witam
Mam wątpliwości, czy banki chcą zarabiać. Od kilku dni bezskutecznie poszukuję możliwości zaciągnięcia odnawialnego kredytu obrotowego lub karty kredytowej z limitem, na niezbyt gigantyczną kwotę 30 tys. zł.
Najbardziej mnie wkurza, że informacje zawarte w internecie na witrynach banków, pośredników, porównaniach itp. są kompletnie nieaktualne, a z pewnością niepełne. Owszem, oferują nawet 100 tys. i więcej, no po 3-6 miesiącach działalności i przedstawieniu historii rachunków bądź deklaracji podatkowych. Sęk w tym, że w moim przypadku nie ma możliwości "normalnego" rozwoju bez takiej kwoty i nie ma sensu rozpoczynanie działalności z kwotą, którą dysponuje.
Mam 50 lat, wykształcenie wyższe magisterskie, nigdy w życiu nie brałem kredytów (nawet na zakup telewizora), nie mam długów w US,ZUS,komorników, ani nie ma mnie w Krajowym Rejestrze Dłużników. I mimo wszystko nie mają dla mnie żadnych propozycji. Może ktoś z forumowiczów zna bank, instytucję pozabankową lub pośrednika, który pomoże mi rozwiązać problem: 30 tys. z dostępem do całej kwoty na starcie na okres 6-12 miesięcy.Liczę się z oprocentowaniem+prowizjami wyższymi niż normalna stopa procentowa, no nie jest to problemem.
pepiktoś / 83.6.105.* / 2011-11-20 09:01
Prawda jest taka ,że banki mają w zadzie ludzi zakładających działalność a jak się wybijesz i masz już kasę to mówią ,że chcą być twoim partnerem w biznesie i dadzą Ci niebotyczny kredyt ale tylko na folderze reklamowym .
Jak robiłem (i robię) sobie przelewy z rachunku firmowego na ROR to co chwila dzwonili z banku żeby dać mi kredyt na osobę prywatną , a jak spytałem z ciekawości
o kredyt (nie jest mi tak naprawdę potrzebny)na działalność to zrobiły się schody i telefony przestały dzwonić .

Pozdrawiam
skomentuj

Najnowsze wpisy