Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt/Pożyczka dla nowej firmy.

Kredyt/Pożyczka dla nowej firmy.

Lukas646 / 95.49.216.* / 2014-12-22 16:01
Witam,
Chce założyć nową firme i potrzebuje na rozkręcenie około 20-30tyś złoty. Mam 23lata, posiadam zakupiony sprzęt na raty. Czy jakikolwiek banka da mi taka możliwosć??
Wyświetlaj:
radek01 / 2016-02-22 11:49
Nie wiem czy bank udzieli Ci kredytu, szczerze mówiąc ze względu na Twój wiek. Wątpię byś miał jakąkolwiek historię kredytową, nie wiem czy jesteś gdzieś zatrudniony i na jaką umowę oraz ile zarabiasz, więc ciężko stwierdzić. Ale uprzedzam, że może być ciężko. Nie myślałem raczej o tym, by wziąć pożyczkę społecznościową albo prywatną? O to na pewno łatwiej byłoby Ci się starać i szanse, że byś ją otrzymał są dość spore. Zobacz sobie CapitalClub, to platforma do takich pożyczek, na której możesz pozyskać inwestorów, którzy Cię wesprą. Akurat jest to dedykowane dla firm, a z tego co wiem to dobrze się na tym wychodzi.
ubr1907 / 2014-12-23 14:27
Polecam Ci zajrzeć na stronę www.pozyczamy-24.pl
Parę dni temu tam dostałam pożyczkę. Co prawda chwilówkę, więc to nie w Twoim temacie, ale przeglądałam tam rózne oferty i mają też kredyty dla firm, większe i mniejsze, więc moze warto się zainteresować :)
Wiem, że znajomy mój jakiś czas temu też chciał rozruszać firmę i dostał kredyt w Biz Banku i na powyższej stronie też jest oferta tego banku.
Powodzenia i pozdrawiam.

Najnowsze wpisy