Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt studencki

Kredyt studencki

warzech1 / 2007-10-08 23:35
Witam!

Mam takie o to pytanie. Chcę w najbliższym czasie złożyć wniosek o kredy studencki do wyboru mam siedem banków, które zostały narzucone odgórnie. Czy ktoś może orientuje się w tej kwestii i może mi poradzić w jakim banku najlepiej zaciągnąć taki o to kredyt? Czy może jest to obojętne wszędzie są te same zasady. Sprawdzałem na portalach internetowych tych banków ich oferty ale zazwyczaj nie pisze tam szczegółów dotyczących tych kredytów a jedynie ogólne informacje. Rozumiem, że zasady są te same gdyż narzucone są przez ministerstwo mam na myśli tutaj wysokość kredytu czy formę spłaty i oprocentowanie. Nurtuje mnie natomiast jak to jest z prowizjami pobieranymi przez banki oraz czy są jakieś koszty początkowe itp. oraz czy jestem zmuszony zakładać konto w danym banku jeśli posiadam własne konto w zupełnie innym banku, który nie udziela takiego rodzaju kredytu.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
kakio / 212.122.221.* / 2007-10-15 11:45
z tego co sie dowiadywalam bo tez chce wziasc kredyt studencki mozesz wziasc go w innym banku ale placisz prowizje za przelanie go na rachunek w innym banku natomiast gdy kredyt i rachunek masz w tym samym banku to nie placisz zadnych prowizji ani oplat. z tego co wiem nie pobiera sie zadnych oplat poczatkowych. osobiscie polecam bank wbk bynajmniej mi on pasuje mam tam konto i jestem zadowolona z obslugi nie zawiodlam sie nigdy a do tego nie bede placic prowizji od przelewow bo bedzie to przelew wewnetrzny. co do ofert to banki maja takie same co do oprocentowania i czasu kredytowania gdyz jak stwierdziles narzucone jest to odgornie jedyna kwestia to oplaty za przelewy miedzy bankami i kontami ktore sa rozne dla roznych bankow.
warzech1 / 2007-10-15 14:46
Dzięki za odpowiedź. Rozmawiałem z kilkoma osobami, które pobierały już ten kredyt i również polecały mi bank WBK także zdecyduję się na niego.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: