Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Kredyty hipoteczne ruszyły. Ale wciąż są drogie

Kredyty hipoteczne ruszyły. Ale wciąż są drogie

Wyświetlaj:
poszukiwaczka / 79.162.50.* / 2009-08-20 15:12
Przez fakt kryzysu ludzie nie zaczną mieszkać w namiotach. Nie demonizujmy zatem, że kryzys miałby aż taki duży wpływ na nagły brak zainteresowania kupnem nieruchomości. Niezależnie od stanu gospodarki, ludzie pragną swojej niezależności i własnego M. Z pewnością "rodzina na swoim" mocno przyczyniła się do wzrastającej liczby chętnych - to dobry "patent" na długie lata z niską ratą kredytową.

_____
kalkulator liczący zdolność kredytową i ratę: https://www.invigo.pl/kredyty_hipoteczne_przez_internet_i_telefon.html również w progr.Rodzina na swoim: https://www.invigo.pl/rodzina-na-swoi
janiszek72 / 2009-08-20 09:08 / Tysiącznik na forum
Pęcznieje bańka mydlana, która po grupowych zwolnieniach pęknie ze zdwojoną siłą. Karty kredytowe już przynoszą negatywne efekty, więc na efekt końcowy w postaci zatorów płatniczych w spłacaniu kredytów nie będziemy musieli długo czekać. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Pilsener / 2009-08-20 11:05 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Sam mam kredyt hipo i właśnie grozi mi utrata pracy, więc groźba, że mi zlicytują mieszkanie jest realna. Na karcie kredytowej też parę tysi wisi, innych kredytów nie mam, ale co z tego? W polsce trudno o dobrą pracę, nawet dla wykwalifikowanego specjalisty, połowa wszystkich posad to sektor publiczny - trzeba mieć znajomości i układy w partii, bez tego ani rusz.
kotika / 82.210.130.* / 2009-08-20 10:46
ale bez kredytu mało kogo stać na mieszkanie, dlatego z niechęcią sama wziełam kredyt i tylko sprawdzilam developera na informacjakredytowa.pl czy jest solidny i nie zalega z długami w jakis firmach
szewi / 83.31.84.* / 2009-09-04 20:09
muszą ruszyć z kredytami aby powstrzymać spadającą wartość nabytych nieruchomości bez tego ani rusz, kiedy tego nie zrobią narażą się na śmieszność w zabezpieczonych hipotekach

Najnowsze wpisy