Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kropiwnicki: Wolne w Trzech Króli nie zrujnuje gospodarki

Kropiwnicki: Wolne w Trzech Króli nie zrujnuje gospodarki

Wyświetlaj:
Eugeniusz - Emeryt / 80.50.54.* / 2009-11-26 11:34
Teraz PO chce sobie poprawić notowania i dlatego przedstawia projekt Kropiwnickiego jako swój. Nieroby, tylko potrafią utrzymywać PLAGIAT!!!!!!!!!
historyk / 80.50.180.* / 2009-07-01 18:34
przeczytałem ostatnie cztery posty i mam wrażenie, że sa pisane hasłowo przez ludzi którzy są nie tylko antysemitami ale i antykatolikami i jeszcze gorzej ubliżają i odmawiaja prawa do inicjatyw bez żadnego uzasadnienia merytorycznego. Ubolewam nad poziomem demokracji w Polsce. Ubolewam nad brakim idei porozumienia w Polsce za które tak chwalimy Wałęse
102 / 213.158.199.* / 2009-06-30 23:14
Kiedy w końcu będziemy mieli w Łodzi zamiast marionetki i nieroba, prawdziwego prezydenta i dobrego gospodarza?
historyk / 80.50.180.* / 2009-07-01 18:24
demagogia albo głupota patrz wyniki wyborów
tanste / 213.158.199.* / 2009-06-30 23:12
Ten palancik ma zawsze szabas.
historyk / 80.50.180.* / 2009-07-01 18:26
dlaczego ublirzasz ludziom wyznania mojrzeszowego, Kropiwnicki jest katolikiem i chce przywrócenia świeta skasowanego przez komuchów i ubliżanie mu w twoim zwrocie jest wyrazem braku szacunku dla obydwu religiii
kellllllllllllek / 79.184.86.* / 2009-06-30 20:55
idz na całość prezydencie.Pracujemy tylko w srody,a reszta to święta,jakichś swiętych się dopasuje,nie żałujmy sobie,a na chleb da nam unia bo jest od tego.
historyk / 80.50.180.* / 2009-07-01 18:29
nie rób sobie kpin z katolickigo świeta miej szacunek do religii i nie siej demagogii nikt tu o środzie nie mówi
Znany / 83.20.37.* / 2009-06-30 19:48
Znam tego "profesora". Podobno zmienił nazwisko! Wcześniej nazywał się Fajrant! :)
historyk / 80.50.180.* / 2009-07-01 18:31
to co uważasz że Fajrant w domysle Żyd NIE MA DO NICZEGO PRAWA
To ci powiem że jeżeli sie tak nazywał to mu chwała że potrafi walczyć o przywrócenie katolickiego święta
issael / 79.162.213.* / 2009-06-30 19:05
Aleśmy się rozjazgotali, mam jakies takie domniemanie, że to taki jazgocik z lubosci do samego jazgotania.
Jest tyle wazniejszych informacji a tu tyle chetnych do dywagowania o swiecie, kolejnym.
Ciekawe jak by to było gdyby to proponowane stare-nowe świeto nie kojazyło sie z religją?
Jakie były by komentarze , na propozycje swieta całkiem niereligijnego, np swieto na cześc Uni Europejskiej, albo w dniu akcesji, wielkie święto akcesyjne.
Nie widze problemu, mozecie zrezygnowć z innego swieta, albo zrezygnowac z kompensat o których mowił Kropiwnicki.
Macie duzo mozliwosci, argumenty o wielkich stratach sa dla idiotów zrobiene juz nie przez idiotów.
to oczywiste ze ludzie przed swietami robia wiecej zakupów, wiec kompensuje sie to zwiekszonymi obrotami w handlu, jak przed wszystkimi zreszta swietami.
Natomiast w tzw szeroko pojetym przemysle, no cóż i tak jest recesja, wiec wielu procodawcom to nawet na rekę,
i jeszcze jedno pomyslcie ile jeszcze świat musicie zrobic aby wasz polski tydzien pracy był w wymiarze godzinowym taki jak we Francji, moim zdaniem pare swiat wam jeszcze sie zmiesci :)
Dobrego dnia.
axxell / 83.143.213.* / 2009-07-01 00:31
No no issael, ironiczny jestes i to bardzo, ba nie tylko ironiczny ale nawet uszczypliwy.
Sam zwracałes mi uwage, abym milszy był dla Polaków, i nie wypominał im ich przywar, tylko doceniał heroizm i poswięcenie, tak, tak, przy moim komentarzu do sytuacji powodziowej w Kłodzku raczyłes mi przypomniec abym był sympatyczniejszy :).
A tu prosze co za ironia :).
Ale zgadzam się z toba, wiekszośc wpisów (komentarzy) powyzej i ponizej to jazgotki, ulubiona zabawa tubylców.
och aby nie urazic, to przyznaje , mój wpis to tez jazgotka, czemu nie? :).
Zaskoczyłes mnie oceną argumentów i niby wielkich stratach , szczególnie w handlu. Znowu musze zgodzic się z toba, te argumenty zostały "wyprodukowane" przez nieidiotów dla idiotów. Hm tylko kto to są ci idioci?
Dobrego samopoczucia, dobrego swietowania lub nie, jak kto woli, oraz dobrego jazgotania, czerpania wiele radości z robienia tego co lubimy a co najwazniejsze potrafimy :).
marek_l / 83.3.248.* / 2009-06-30 15:22
arogancki klerykał. W Łodzi już go nikt nie chce, a on sam nadaje się do psychiatry. Interesuje go tajemnica różańca, pielgrzymki, wyjazdy do Izraela. Miasto zaniedbane, brudne a on się zajmuje świętami.
KAP / 2009-06-30 14:57 / Tysiącznik na forum
jescze jedno swieto koscielne? osobiscie nie mam ochote na panstwo wyznaniowe i proponuje by kosciól zajal sie sam bardziej soba i nie mieszal sie w kazda rzecz bez przerwy bo i tak obecneio najlepiejj wychodzi mu pozyskanie gruntów.
ksiezyc / 2009-06-30 18:45
Wyjedź sobie kolego zagranicę i zobacz, jak wygląda państwo wyznaniowe. Chyba nie rozumiesz tego terminu.

Dam przykłady:
Arabia Saudyjska (islam; wyznawanie innej religii jest zabronione i grozi za to więzienie),
Izrael (judaizm; wyznawcy innych religii są w różny sposób szykanowani, choć oficjalnie obowiązuje wolność wyznania),
Korea Północna (ateizm, materializm dialektyczny; nielegalne wyznawanie religii to pobyt w obozie koncentracyjnym a nawet śmierć),
Chiny (ateizm, materializm dialektyczny; religię można wyznawać tylko pod kontrolą władz w tzw. "kościołach patriotycznych", tzn. władza mianuje biskupów i innych przełożonych kościelnych),
Wietnam (podobnie jak Chiny, choć tutaj władzy nie udało się zorganizować "kościołów patriotycznych"),
Wielka Brytania, Szwecja, USA (materializm praktyczny, publiczne konsekwentne wyznawanie wiary to szykany: np. zwolnienie z pracy za noszenie medalika czy procesy sądowe za nazwanie homoseksualizmu po imieniu),
Iran (islam, jedyne państwo wyznaniowe, które oficjalnie się do tego przyznaje, chrześcijanie mają tu jednak więcej swobody niż w Arabii Saudyjskiej).
Przykłady można jeszcze mnożyć.
HRHRHRHRHR / 83.1.128.* / 2009-07-01 11:06
a w Polsce to niby nie dyskryminują świadków jehowy legalny związek wyznaniowy, innych religii oraz ateistów ,każdy myślący jest dla kościoła katolickiego nie wygodny bo nie da na tace
Łodzianin / 83.142.203.* / 2009-06-30 14:55
Łódź przeprasza za Kropiwnickiego ...
issael / 79.162.213.* / 2009-06-30 18:55
Łodzianin
Jesteś całą Łodzią ?
też darmozjad / 83.27.14.* / 2009-06-30 14:41
Jak najbardziej jestem za świętem. Ale ..... dobrze by było przenieść to święto ma jakieś cieplejsze miesiące tak od kwietnia do października. Lubię świętować, powód jest mi obojętny.
sz / 80.54.177.* / 2009-06-30 14:36
tak wygląda logika wspierana demokratycznym przekonaniem że większość ma rację (a większość zawsze będzie za tym żeby nie pracować, podnieść minimalną płacę powyżej średniej i zlikwidować maturę z matematyki).
man13 / 2009-06-30 14:30 / Tysiącznik na forum
... i da wolnośc jak w państwie Zakonu Najświetrzej Marji Panny.
Dla dobra poddanych trzeba tylko poczekać na Jagiełę.
arch / 2009-06-30 14:09 / Tysiącznik na forum
Niemcy wstrzymują ratyfikację Traktatu Lizbońskiego .

"zanim prezydent Niemiec Horst Koehler podpisze ustawę o jego ratyfikacji, należy na gruncie prawa krajowego wzmocnić pozycję obu izb parlamentu: Bundestagu i Bundesratu w unijnym procesie decyzyjnym."
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-06-30 20:04
Ale traktat lizboński jest zgodny z ustawą zasadniczą.
A poza tym co to ma wspólnego ze świętem?
Nicpoń / 82.177.16.* / 2009-06-30 14:08
Proponuję znieść 1 maja jako ekwiwalent. Dlaczego bo najlepszym uczczeniem pracy jest praca. Dla mnie to jakaś paranoja, że w Polsce gdzie ludzie pracują po 10 godzin świętuje się święto Pracy jako dzień wolny od pracy. Co więcej robotnicy którzy walczyli o swoje prawa walczyli o 8 godzinny dzień pracy dlaczego o to nie walczą socjaliści. Nie pojmuje tego.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy