Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Powodziowy lans. Czyli jak wypłynąć na fali

Gałązka: Powodziowy lans. Czyli jak wypłynąć na fali

Wyświetlaj:
maly kazio / 2009-06-30 10:48 / Bywalec forum
A mnie się wydaje ze wreszcie politycy z Kaczolandu i Disney landu zauważyli że cholera wicie rozumicie to społeczeństwo jednak jest pamiętliwe i boją się że skończą na tegorocznej powodzi jak LSD po pamiętnych wypowiedziach.Stąd niczym nie pohamowane skąpstwo w obietnicach bez pokrycia .
Birkut / 212.160.172.* / 2009-06-30 10:15
Druga strona medalu:

Dzisiaj słuchałem kobiety, której zalało piwnicę i która wymyślała na władzę, że przyjechali i naobiecywali.

Ludzie też mają nawalone w deklach - zaczynają psioczyć choć nie bardzo mają na co. Chcieliby kasę od razu do ręki.

Jak u mnie woda podchodziła pod dom to wykopaliśmy zapasowy rów do rzeki i nikogo nie prosiliśmy o pomoc ani nie czekaliśmy na telewizję
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-06-30 09:22
A tym czasem, tylko Thuzkowi kancelarię zalało co jest wymownym znakiem, że pieniądze przeznaczone na powodzian, pójdą na wspomnianą kancelarię, czyli też na powodzian!!! Może i Kaczyński, Lech zresztą, ze swojej kancelarii coś dorzuci na ratowanie, tej drugiej kancelarii!!!
Pomimo, że kaczki i kaczory, wodę uwielbiają, ze skutkami zalania kancelarii, walczyć trzeba bo Polacy to nie gęsi!!!
Satyr / 79.186.117.* / 2009-06-30 09:33
chłop jag(by) głupoty wypisywał.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-06-30 09:36
Jeżeli dopiszę, że Polacy to też nie kaczki czy kaczory, to może zrozumiecie choć gwarancji dać nie mkogę!!!

Najnowsze wpisy