Forum Forum ubezpieczeńInne

Fala powodziowych zgłoszeń u ubezpieczycieli

Fala powodziowych zgłoszeń u ubezpieczycieli

Money.pl / 2010-06-09 18:13
Wyświetlaj:
lezdrub@interia.pl / 79.185.90.* / 2010-06-09 18:13
Tylko 430 mln sa te szkody warte?? 170 tys wniosków. srednie odszkodowanie wychodzi niecale 2600 zł.a domy zalane po dachy.Tyle to za sprzatnie jest mało. Ja bynajmniej sprzedaje polisy,ze wszystko ma byc wyplacone. Wszystkie koszty. Praktycznie klient moze wynajać firme do odbudowania domu , a klient moze jechac na wczasy.Minie ruchome moze zakupic nowe z dostawa do domu. Uprzatniecie też..

Ludzie czytajcie warunki do umowy i sprawdzajcie za co firma ma wam zapłacić. Nie dajcie sie robić w balona
gini / 2010-06-21 16:04 / Bywalec forum
Dokładnie, przy wyborze ubezpieczyciela trzeba kierować się rozsądkiem, sprawdzać czy firma jest wypłacalna, z renomą, nie brać byle gdzie i jak najtaniej bo potem jest bieda z odszkodowaniami.
sapis265 / 2010-06-24 14:45
Tak to ważna decyzja, ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie, nie pomyśleli o tym wcześniej więc teraz niestety mogą być problemy z ubezpieczycielami, zwłaszcza tymi nieodpowiedzialnymi, w takich okolicznościach ja te na południu pomimo że nie mieszkam na terenach narażonych na powódź coraz częściej myślę o ubezpieczeniu swojego minia, bo jak sie okazuje nigdy nie wiadomo co moze nas spotkać, a tak przy okazji może ktoś z was korzysta z usługi PZU Dom któa jest skierowana do osób fizycznych, podobno w ramach jednej umowy można ubezpieczyć sie od skutków nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, jakie jest wasze zdanie na ten temat
papilotka / 2010-06-25 23:24
wejdź na stronę PZU i poczytaj nt.ubezpieczeń mienia
ja mam ubezpieczone mieszkanie w PZU, dwa samochody również.
Jakiś czas temu mąż zgłaszał u nich stłuczkę, szybko się uwinęli z tematem
i mieliśmy kasę na koncie po 4 dniach.
Ostatnio zalało nam łazienkę,
więc czeka nas zgłoszenie znowu. Przez internet, bo nie chce mi się latać
po urzędach.
sapis265 / 2010-06-28 11:10
Generalnie w chwili obecnej większość szkód można zgłosić przez internet, co nie jest jeszcze za bardzo popularne bo mimo wszystko ludzie biegają jeszcze po placówkach i załatwiają sprawy, ja jak miała stłuczkę to byłam tak roztrzęsiona że nie wiedziałam co najpierw zrobić ze stresu więc nie wyobrażam sobie w takiej sytuacji jeszcze biegać po placówkach bo pewnie przez kolejki oberwałoby się komuś kilka niemiłych słów z mojej strony, więc dla bezpieczeństwa zgłaszam wszystko przez internet jak już emocje opadną a ja się uspokoję

Najnowsze wpisy