Forum Polityka, aktualnościPolityka

KRRiT: Poseł kosztował od 32 do 224 tys. złotych

KRRiT: Poseł kosztował od 32 do 224 tys. złotych

Wyświetlaj:
jaruminek / 83.31.148.* / 2007-11-12 19:09
PO wygrała z PiS wybory nie tylko głosami –
wygrała kampanię stylem, rzeczowością i przede wszystkim fair play .
Moderator Kurski tak się "rozjuszył ", że aż wezwał do pomocy Dicka Morrisa , który doradzał w USA świetnemu zreszta Prezydentowi w aferze rozporkowej .
No to były piękne wzruszające spoty „jak to mordy” czy „świnie od koryta” i i wszyscy żywi (martwi nie) sprzysięgli się przeciw braciom i Mariuszowi a oni jak na reducie Ordona .
Bo Rzeczpospolita to jedna wielka Cosa Nostra .

Koszty kampanii będzie refundował budżet
z moich podatków - dlaczego ja mam płacić za infantylne spoty ?
A może by tak KRRiT dorzuciła pare groszy – przecież prawo
transmisji tak artystycznych spotów to dla nich zaszczyt .
Ktoś / 208.186.134.* / 2007-11-12 23:08
PO wygrała, bo PiS rządził. Ot, i cała tajemnica. "Styl i rzeczowość" (pomijając, że ta "rzeczowość" to były obiecanki-cacanki, w stylu nie różniącym się od PiSu - patrz podatek liniowy), psu się na budę zdadzą przy następnych wyborach. Ludzie się PO zmęczą i będzie następna zmiana przy korycie.
Ktoś / 208.186.134.* / 2007-11-12 23:18
O, proszę, w jakim stylu, jak rzeczowo i z dbałością o fair play Platforma się właśnie wypina na wyborców:
"Na pewno na podatku liniowym nie powinna się rozbić dobra koalicja. Potrzebny jest kompromis"
http://pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=d33b6310-2302-4acf-bf20-512a08cfc02e
Czyli grunt to "dobra koalilcja" (czytaj - bezkonfliktowy rozdział stołków), a nie reformy systemowe. Kto mądry, wiedział przed wyborami, czego się po nich spodziewać. Kto mądry inaczej, cóż, tego matka nadzieja może pocieszy.
a szkoda gadać / 83.28.58.* / 2007-11-12 20:52
Młody jesteś ,nic nie pamiętasz z lat 90. Obudzisz się z ręką w nocniku. Ludzie, ludzie z lat 90 to jest istota.
A Cosa Nostra - to stwierdziła w Polsce organizacja międzynarodowa poczytaj jaka!!
tompot / 2007-11-12 16:31 / portfel / Bywalec forum
Czyli widać całą hipokryzję PiSowców. Z jednej strony solidarne państwo a z drugiej branie pełnymi garściami z kasy państwa.
marek 19.53 / 83.24.31.* / 2007-11-12 22:44
Szanowny tompocie, z zestawienia widać, że najdroższy był mandat najdroższego przyjaciela i koalicjanta waszego najdroższego wodza - krótko mówiąc Pawlaka etc.
xx / 83.28.58.* / 2007-11-12 16:56
Ile Ci płacą za komentowanie?
Z tych samych faktów wyciągasz mylne wnioski.
PO miała zrezygnować z finansowania przez budżet państwa.
To jest dopiero hipokryzja?!!!!
tompot / 2007-11-12 19:57 / portfel / Bywalec forum
Weź mnie nie rozśmieszaj. PO w przeciwieństwie do innych partii przez cztery lata nie pobierała żadnej państwowej kasy. Moim zdaniem PO mogłaby tak dalej działać gdyby inne partie nie były również finansowane z budżetu, w przeciwnym razie mielibyśmy do czynienia z rażąca dysproporcją.

Faktem jest, że PiS kosztował podatników najdrożej i to jest wg mnie hipokryzja. O tanim państwie nie chcę już nawet przypominać.
xx / 83.28.58.* / 2007-11-12 20:42
Za co Ci płacą ? Znowu się "rabnąłeś"!
Najdrożej kosztował PSL wasz koalicjant 224 tys. !!!! na jednego posła. Pisz prawdę bo nie zapłacą.
tompot / 2007-11-12 21:13 / portfel / Bywalec forum
Ja tak bardzo jak ty nie identyfikuję się z partiami. Mam swoje życie prywatne i nie angażuję się tak jak ty agitatorze w propagandę, którą tu uprawiasz.

Stwierdzam tylko oczywiste fakty, że PO jako jedyna partia przez pewien okres nie dostawała dotacji z budżetu. Co mnie obchodzi PSL, ja głosowałem na PO a nie na ludowców. A z resztą PSL ma najmniej posłów w Parlamencie i stąd pewnie wzięła się taka kwota.

Podsumowując większych faryzeuszy od PiS-u nie widziałem. Z jednej strony rozbudowa przepychu w Kancelariach premiera i prezydenta, zwiększenie ochrony BOR-u a z drugiej usta pełne haseł o Polsce solidarnej - powiedz mi xx jak to się ma do siebie.
marek 19.53 / 83.24.31.* / 2007-11-12 23:03
Ależ jeden problem zostanie wkrótce rozwiązany. Wydatki na kancelarię premiera zapewne drastycznie spadną.
Z niecierpliwością czekam na dane.

Publicznie niniejszym ogłaszam, że hulajnogę Tuskowi jestem gotów przekazać natychmiast, Nieodpłatnie. W ramach akcji tanie państwo.
A nawet setkę. Mało ?. Dam 500. Dla wszystkich ministrów i doradców. zastępców i ekspertów.
I w wykonaniu specjalnym, bajer na kółkach z diodami, dla HGW.
Wystarczy jedno zapewnienie CUDotwórcy, że będą z nich korzystali, zamiast BMW. Dostarczę je osobiście. I nie rzucam słów na wiatr.
xx / 83.28.58.* / 2007-11-12 21:42
Ale na PO głosowałeś!
Jaka organizacja międzynarodowa stwierdziła największą korupcję w Polsce?
Kto ruszył to szambo?
Kogo zalało to szambo?
Jak myślisz ile kancelari dla państwa można zbudować z podatków "złapanego" Stokłosy?

Najnowsze wpisy