Forum Polityka, aktualnościKraj

Kto gra teczką Belki?

Kto gra teczką Belki?

skomentuj
MIKI / .* / 2005-06-16 22:24
Komentarze do wiadomości: Kto gra teczką Belki?.
Wyświetlaj:
Aga / .* / 2005-06-18 13:25
Czy kiedyś w końcu nasze państwo będzie maiało elitę godnie reprezentującą interesy obywateli? ściemniają o teczkach, powoluje się kolejne komisje sejmowe, a Polacy nadal sami muszą borykać się ze swoimi problemami!
George / .* / 2005-06-20 05:20
A kto ma się borykać z polskimi problemami? Czesi?
aza / .* / 2005-06-18 08:42
Teczki, lustracja, a Ja nadal jestem bezrobotna. Moze ktoś się zajmie bezrobociem?!!
mariusz / .* / 2005-06-18 10:57
Są chętni na zajęcie się twoim brakiem pracy, ale ty na nich nie będziesz głosować. Bo mają taki program obiżyć podatki, zlikwidować 80 % administracji, jeszcze bardziej obniżyć podatki. Zlikwidować urzędy pracy, zliwkwidować kuroniówkę. Odbirukoratyzować gospodarkę, zlikwiidować koncesję i jeszcze bardziej obniżyć podatki. A i jeszcze jedno troskę o ludzi biednych chcą zostawić oragnizacją charytatywnym. Sądzę że taki porgram walki z bezrobociem to nie mieści ci się w głowie.
rzut teczką / .* / 2005-06-17 23:22
teczką ? , grać w nogę ? - bez sensu. Mam już dośc jakiś cholernych teczek.
George / .* / 2005-06-20 05:22
Chcesz po prostu dalej mieszkać w państwie zbudowanym na fałszu, przekrętach, polityczno-biznesowo-esbeckich układach. W takim państwie nidgy nie będzie normalnie.
TW Wiesiek / .* / 2005-06-17 07:49
odp.: służby bezpieczeństwa; teczki wszystkich obecnych i kandydatów posłów, senatorów, prezydentów powinny być natychmiast, bez żadnych warunków wstępnych, publicznie udostępnione; docelowo wszystkie; Kieres - brak słów...
MIKI / .* / 2005-06-16 22:24
Takie historie pisze życie tylko w kraju nad Wisłą. Giertych wielokrotnie rzuca oskarżenia pod adresem różnych znanych osób , które mimo bezsilności muszą udowadniać , że nie są wielbłądami. Pamiętam , że przy wyjazdach zagranicznych , nawet podczas wyrabiania paszportu w latach 70 ub. stulecia , każdy musiał podpisać instrukcje wyjazdowe , które ostrzegały przed wplątaniem się w aferę szpiegowską lub inną. Moim zdaniem każdy , za odpowiednią opłatą powinien mieć dostęp do swojej teczki.
George / .* / 2005-06-17 06:51
To chyba przesada, że każdy. Z doświadczenia wiem, że nie. Jest więc coś na rzeczy, że na osoby które takie dokumenty podpisywały patrzy się podejrzliwie. Jeśli zaś Giertych jest takim insynuatorem, to dlaczego nikt z oskarżanych nie pozwie go do sądu z powództwa cywilnego? Przypomnę, że status osoby pokrzywdzonej mogą uzyskać te osoby, co do których istnieje domniemanie, że nie były TW. Widać w przypadku Belki takiego domniemania nie ma. Jedynym facetem, który miał odwagę przyznać, że poszedł na współpracę i podpisał przed wyjazdem stosowne papiery był Olechowski i jakoś to przeżył. Dlaczego inni nie mogą?
Wiesiek / .* / 2005-06-17 08:16
Ggergo - ty wiesz z doswiadczenia. Podejrzewam że w tamtych czasach chodziłeś do przedszkola. Twoje wypowiedzi na tymforum są zbyt prymitywne abyś miał cokolwiek do powiedzenia o tamtych czasach. A odnośnie rodzinki giertychów i ich plugawej działalności na usługach SB to poczytaj sobie w ostatnim WPROST - "kryptonim truteń". Może się trochę w twojej ciemnej główce trochę rozjaśni.
George / .* / 2005-06-20 05:33
Rozumiem, że wypowiedzi głębokie to te, które są zgodne z linią reprezentowaną przez "ludzi rozumnych" zgrupowanych teraz w Partii Demokratycznej. No i oczywiście te, które zechcą w przypływie wspaniałomyślności objawić nam ludzie czytający "Wprost". He, he....
Jacek / .* / 2005-06-17 09:56
Wiesiek a ty poczytaj o rodzice Borowskiego ,Cimoszewicza,Michnika,Huebner ,kim był za komuny Król( z twojego WPROST)i paru innych kolesi z czerwono-różowej mafii i zastanów się czemu ta banda zwalcza tak namiętnie Giertychów .Gdzie oto parę adresów :www.krzyzowiec.prv.pl ,www.ciemnogrod.net/owk www.prawy.pl www.polonica.net
student / .* / 2005-06-18 00:48
to proste, czemu zwalcza. bo giertych nie maja nic do powiedzenia. graja tylko na ciemnocie ludzi prostych i niewyksztalconych. wykorzystuja autorytet kosciola dzieki (swoja droga pseudokatolickiemu) radiu maryja, a pchaja sie tylko do jednego - do wladzy. znasz program wyborczy lpr??? no wlasnie, giertych tez go nie zna! zada ujawnienia teczki belki poniewaz wiez, ze to nie mozliwe. to wszystko czym moze zwrocic na siebie uwage. ma jeszcze druga opcje. zawsze moze wyslac paru homofobow w dresach na protest przeciwko czemukolwiek. ty tez uwazasz, ze milosz nie powinien zostac pochowany na skalce, bo jakis giertych w podstawowce opuscil pare lekcji z interpretacji wiersza?
emeryt / .* / 2005-06-20 14:48
Graja Ci , którym potrzebny jest kapitał przedwyborczy. Zawsze łatrwiej jest zamieszać, zakłócić niż cokolwiek pozytywnego stworzyć. A tak wogóle gdzie tutaj dobro społeczeństwa, narodu, jakiś może partyiotyzm już zapomniany.
George / .* / 2005-06-20 05:29
A propos Miłosza i Skałki... Z tego co wiem, na Skałce chowano tylko i wyłącznie tych Polaków, którzy szczególnie zasłużyli sie krajowi. Czym natomiast zasłużył się Miłosz? Do końca twierdził, że jest Litwinem, któremu nieszczęśliwie dane było urodzić się w Polsce. Gardził językiem polskim, który uważał za prmitywny i niezdolny do wyrażania wznioślejszych myśli. A i sama Polskę nazywał popraną krajem położonym gdzieś między Niemcami i Rosją . Z Miłosza w Polsce zrobiono polskiego wieszcza, podczas gdy on sam się za takiego nie uważał.
leberał / .* / 2005-06-17 09:48
o niejasnej przeszłości...
skomentuj

Najnowsze wpisy