Kto popiera PiS?

Bulik / 2011-09-16 11:47
Zastanawialiście się może kiedyś , kto tak naprawdę popiera PiS? Czy są to , jak próbuje nam wmówić GW ludzie słuchający Radia Maryja? Widząc listę sławnych osób które popierają PiS, jestem w stanie uwierzyć , że ta partia jednak może przynieść coś dobrego dla naszego kraju...
Wyświetlaj:
Fela / 77.237.15.* / 2011-09-23 10:45
I dobrze myślisz, bo wg mnie są to ludzie wyznający szlachetne wartości moralne, nie modne dzisiaj i uważane za przestarzałe, popularyzowane przez środowisko katolickie a więc takze Radio Maryja. Wszechobecnie panujący snobizm i konformizm w niewybredny sposób stara się to wszystko wyeliminować.
GW ma w swoich szeregach dobrych felietonistów, którzy się chyba w tym wszystkim pogubili... Szkoda tych ludzi. Przez nieobiektywność tej gazety nie biorę jej do ręki, więc nie mam tego rodzaju dylematów...
avesatan / 109.149.9.* / 2011-10-13 17:10
Pisuary to chorzy ludzie z kompleksami i świadomością ludzi XV wieku. Dla nich na świecie wciąż żyja czarownice i szamani których trzeba ścigac a potem przykładnie karac. To co reprezentuje Pis to Polska nietolerancji dla jakiejkolwiek odmienności w każdej dziedzinie. Ludzie PiSu nie potrafią dyskutowac tylko zagłuszac przeciwników, to banda krzykaczy, ponuraków i buraków nie mających do siebie i innych dystansu. Ot, co.
oak / 2011-10-14 09:24
wystarczy spojrzeć na mapę jak podzieliła się społeczność pod względem poparcia między PO a PiS w tych wyborach, ludzie z biedniejszych województw chcieli zmiany władzy, bo Platforma nie dba o to by żyło się lepiej :/ nie znaczy to jednak, że PiS poprawiłby byt tych najbiedniejszych...
Fela / 77.237.15.* / 2011-09-23 10:34
Rządy PIS-u mogą zniszczyć kraj, bo gdy dojdą do władzy pewnie będą postępować podobnie jak obecni rządzący, nie licząc się z przeciwnikami... Wierząc sondażom PO ma duże poparcie więc po co te obawy? Czyżby wyrzuty sumienia lub strach przed zemstą?
r567rs70lk / 88.225.226.* / 2011-09-17 14:29
A ktoś ich popiera?
Kilka procent niedosłyszących wielbicieli Radia M. i to wszystko....
anty_ / 2011-09-16 12:15
widać, że ludzie naprawdę nie pamiętają jakiego rodzaju rządy miał już okazję sprawować PiS, a sądzę, że tym razem będą jeszcze bardziej nastawieni na nienawiść, która może zniszczyć nasz kraj

Najnowsze wpisy