Forum Forum finansoweInne

Kto zostanie szefem NBP?

Kto zostanie szefem NBP?

skomentuj
Money.pl / 2006-12-16 13:50
Komentarze do wiadomości: Kto zostanie szefem NBP?.
Wyświetlaj:
zorrro / 217.153.241.* / 2006-12-16 16:13
Jedyny, słuszny kandydat. A przed ryzykiem kursowym można się zabezpieczyć: trzeba tylko wiedzieć jak! :)
:) / 85.219.198.* / 2006-12-16 15:19
Dlaczego Prezydent wybiera kandydatów, którzy są teoretykami? Nie ma nic gorszego niż głupek z Uczelni Wyższej, który na pamięć zna regułki ekonomiczne, ale nie potrafi ich zastosować w życiu.

Jeszcze w dodatku w/w kandydat jest sceptykiem € !!! Polskie firmy tracą na różnicach kursowych, opłatach międzynarodowych (przelewach) setki milionów, a gamoń jest eurosceptykiem.

Już wstąpienie do UE miało nas zrujnować, browary miały być pozamykane poprzez zalew taniego piwa z Czech... Warzywa i owoce miały nas zasypać z Niemiec i Francji, bo tam są do ich upraw dopłaty... Mięso miało nas zasypać z UE, bo hodowla jest subsydiowana... mieliśmy utracić suwerenność, język polski miał zniknąć.... takie kretynizmy wygłaszali idioci z LPR, PiSuary i ludzie z Samogwałtu... znaczy się z Samoobrony ;) I co? Okazało się, że naszye produkty podbijają rynki Europy, firmy się rozwijają, rolnictwo też. Z wprowadzeniem EUR będzie tak samo - dużo bicia piany przez nieuków i idiotów, którzy będą żerowali na niewiedzy innych, na moherowych beretach, a w rezultacie wprowadzenie € w Polsce przyniesie wymierne korzyści.
ozdobaster / 2006-12-16 15:43 / Bywalec forum
Co to za chamstwo głupkiem nazywać wybitnego ekonomistę ?! Trzeba być zakompleksionym dresiarzem. Opisujesz go jakbyś z nim sypiał/ sypiała od lat, albo czytasz w myślach na odległość.
:) / 85.219.198.* / 2006-12-17 18:12
Jak rozumiem Ty z kandydatem na prezesa NBPu sypiasz... żałosne jest to co piszesz, zwłaszcza, że kandydat sam o sobie mówi, że jest sceptyczny wobec wejścia Polski do strefy €.
Giertych Maciej jest prof. i też jest głupkiem. Tylko głupek może kwestionować teorię Darwina na potwierdzenie której dookoła nas są niezliczone dowody. To nie jest teoria, że ziemia jest płaska w formie dysku niesiona na skorupie żółwia! Szkoda, że tego nie rozumiesz! Maciej Giertych tak bardzo, razem z resztą faszystów z LPR i MW, był przeciwko UW, a jak tylko można było kandydować to od razu zgłosił się, by się dorwać do koryta. Faszystowska świnia była jego asystentką, podobnie jak minister gospodarki morskiej, który na niczym się nie zna (nie odróżnia tankowca od kontenerowca!).

Trzeba być dresem by tego nie dostrzegać!
k.chodowicz / 2006-12-16 17:42 / portfel
Bo on nie krytykuje pana Pietrzaka. on krytykuje Kaczyńskich. Kogokolwiek prezydent by nie poparł, pan kryjący sie pod uśmiechem (bo wstydzi się przedstawić) i tak by skrytykował. Gdyby jednak Tusk zaproponował Pietrzaka, byłoby, że Tusk mądry człowiek, potrafi wybierać. Taki kraj, tacy... takie parapety.
:) / 85.219.198.* / 2006-12-17 18:24
1. Ty oczywiście przedstawiasz się z pełnego imienia i nazwiska i nawet adres swój podajesz (buahahah)

2. Jeśli Tusk wybrałby głupka też bym protestował.

3. MSW kierowane jest przez min. Fotygę.... kobietę, która nie ma żadnych własnych poglądów, nic nie potrafi, sterowana jest przez Kaczory. Jak się jej spytać "co pani sądzi o...." to o cokolwiek by się nie zapytać odpowiedź jest taka sama "bez komentarza". Musi tak mówić, bo jak się nie myśli to trzeba spytać Kaczora co się ma myśleć. Teraz na szefa NBP wybieramy osobę, która będzie szkodzić moim pieniądzom przez niewprowadzanie nas do strefy €.... szkoda gadać jakich "specjalistów" mają PiSuary...
mirron / 83.22.211.* / 2006-12-16 13:50
Kononowicz byłby najlepszym kandydatem.
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: