Forum Polityka, aktualnościKraj

Kukułcze jaja dla nowego rządu

Kukułcze jaja dla nowego rządu

skomentuj
obserwator / .* / 2005-09-22 07:13
Komentarze do wiadomości: Kukułcze jaja dla nowego rządu.
Wyświetlaj:
bravados / .* / 2005-09-22 11:17
Może to trochę nie na temat, ale niektórzy mają tak ciężkie fobie religijne, że powinni sobie szukać psychologa. Wszędzie upatrują knowań kleru. Księża pilnują mediów, dyktują artykuły Michnikowi, prywatyzują Orlen i PZU, zakładają podsłuchy i ukryte kamery w pomieszczeniach Antyklerykalnej PPR. Ludzie, dla których największym idolem jest morderca X.Popiełuszki sami o sobie składają świadectwo. Niestety jednak wg tych zagarniętych przez czarnych mediów największym zagrożeniem jest dla Polski Kaczyzm i Rokityzm.Moje kondolencje
Mamałyga / .* / 2005-09-22 10:31
Dziwi mnie fakt, że skądinąd poważny portal finansowy zamieszcza jakieś rediowe ploteczki, bo trudno te wieści nazwać informacjami. Dziennikarze IAR widocznie słuchają wróbli za oknem Skąd niby wiadomo, że jednym z pierwszych posunięć nowego rządu będzie cofnięcie prywatyzacji PGNiG? Nie słyszałem takiej deklaracji z ust liderów PO czy PiS. Mówili o renacjonalizacji majątku przesyłowego, który stanowi część majątku PGNiG a nie o całej spółce
obserwator / .* / 2005-09-22 08:49
Ja ni za tym ni za tamtym, ale przed czterema laty były obiecanki cacanki: ograniczenie administracji, walka z korupcja itd itp. Przez kolejne cztery lata afera za aferą i buble leglislacyjne. Mam dosyć partii kolesiów, którzy bawią się naszymi pieniędzmi i w głębokim poważaniu mają nasz los. Dodam tylko, że jestem praktykującym katolikiem i jakoś nie słyszałem propagandy w kościołach. HELMUT może u Ciebie za Odrą są stosowane takie praktyki, ale u nas zanim coś palniesz pomyśl lub sprawdż zanim palniesz.
protestant / .* / 2005-09-22 09:40
A Rydzyk zostal wylaczony z kosciola, czy to juz jego wlasna sekta (ponoc nasze panstwo z nimi walczy)?Pierwszy odnosnik w Google na haslo "kosciol" i wyskakuje Opoka, a tam o niczym innym, tylko o polityce. Moze ta instytucja minela sie z powolaniem?
obserwator / .* / 2005-09-22 10:07
Ubolewam, że nie jest to Luter. Reklamacje prosze zgłosić do webmastera Google. Jak większosć naszego społeczeństwa nie popieram działań ojca rydzyka i nie utożsamiałbym go z Kościołem rzymsko-katolickim, bo to tsk jskby ns przykałdzie jednego Murzyna oceniać populację Afryki
magdula / .* / 2005-09-22 08:08
to jest tzw, podkładanie świni !!!
Aga / .* / 2005-09-22 08:30
politycy bawią się kosztem podatników
krzyhoo1 / .* / 2005-09-22 08:07
Poziom ogólności ww bredni powala z nóg. 1,6 mld zł dochodu z czego? Jakich zobowiązań w ramach UE (nie wobec, bo kurna jesteśmy w UE) nie realizujemy? Co interesuje konstytucyjny rząd jakiś plan opozycji i której opozycji - PO?, PiS?, LPR? PSL? Samoobronę?
helmut / .* / 2005-09-22 08:06
25. wybory!!! Kościół katolicki i polskie "niezależne" media media spełniły swą rolę; rolę byłej PZPR. Jak niegdyś ta partia, wykreowały siły polityczne godne do rządzenia Polską. Nie ma zanaczenia, że cztery lata wcześniej jako AWS, wprowadziły cztery idiotyczne reformy, niczego nie rozwiązujące, że w czasie ich rządów w zrosło bezrobocie i inflacja, poeseldowski rozwój gospodarczy zdechł, a dziura w budżecie sięgała 90 mld zł. To było prawdziwe kukułcze jajo!!! Ale tych jaj nasze "niezależne" i "publiczne" media nie widzą. Kompletna slepota i amnezja. Dzisiaj celem wyższym jest kreowanie pogrobowców AWS. Już mamy listy wyborcze na wzór pezeperowskich; możesz wybierać z tego, co my wylansowaliśmy. Nie chcesz? No jak to? Przecież to twój obywatelski obowiązek? Na twe głosy liczy AWS, czytaj Po i PiS, który to jest wielką medialnie, a małą liczebnie partyjką kanapową. A może słyszeliście o RACJI? Nie? A jak to się stało? RACJA jest około 20 razy większa od PiSu. Jak to sie stało, że Polacy nie słyszą o wielkich partiach, a kanapowce rosną w potęgę? Daje do myślenia? Otóż spowodowała to odwieczna tęsknota mediów i kościoła do rządzenia tym krajem. Chcieliście pluralizm, macie go, pod warunkiem, że wybierzecie z wcześniej wyselekcjonowanego. Ja zagłosuję na profesor Joannę Senyszyn, Daniela Ptaszka, Andrzeja Kotłowskiego po to, bym mógł sobie w twarz spojrzeć przy goleniu i nie ulegać wielkiej medialnej manipulacji.
sigi / .* / 2005-09-22 12:46
Ależ Helmucie, gdyby Racja miała większe fory w mediach, i wygrała wybory, to można by i wtedy mówić, że to dzięki medialnej manipulacji. I tak koło się zamyka.
WRK / .* / 2005-09-22 08:17
Całkowicie się z toba zgadzam Helmut. Tylko co z tego wynika? Jeśli głosujesz na partie lub osoby ze znikomym poparciem, to tak jakbyś w ogóle nie głosował. Wtedy zwiększasz szanse Giertycha i Leppera. Po to się ich lansuje aby wystraszeni wyborcy głosowali na aferzystę (Telegraf, partia Centrum, Modlin) i chama Kaczyńskiego lub na chłopczyka Tuska.
sigi / .* / 2005-09-22 14:33
a w jakim celu straszy "rządami prawicy" tow. Olejniczak?
tomek / .* / 2005-09-22 08:17
Helmut, chyba masz amnezję, przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Dla przypomnienia te ostatnie komisje śledcze pokazujące machloje sld i ich koleżków wyraźnie mówią z kim mamy do czynienia. Za AWSu były owszem skandale korupcyjne ale jak tylko Miller rozpoczął swoje rządy to dopiero pokazał na co stać lewicę w korupcji!!! Jeśli mówisz o wzroście gospodaczym poeseldowskim który zdechł to chyba raczysz żartować! Oni nie zrobili nic dla rozwoju Polski zawsze dbali tylko o swój interes.
Mamałyga / .* / 2005-09-22 10:21
trochę przesadzasz z tym "nic". W okresie 93-97 rzeczywiście był wzrost gospodarczy i to dość spory. Trudno wyrokować jednoznacznie w jakim stopniu rząd AWS przyczynił się do jego wyhamowania. Może sam by "zdechł" także za rządów SLD? Faktem jest, że AWS zafundowała społeczeństwu trzy dość kosztowne reformy, z których tylko jedna (najmniej potrzeba) administracyjna się udała
sigi / .* / 2005-09-22 14:34
tow. Olejniczak nie chce juz być niewolnikiem wzrostu gospdarczego, he, he
czytacz / .* / 2005-09-22 08:37
Aha...Roman Giertych + koledzy - przekręt bankowy - media "morda w kubeł"Donald Tusk - poręczenie za przestępcę gospodarczego - teraz nic już nie pamięta - media "morda w kubeł"TVP za czasów "pampersów" - rząd AWS - media "morda w kubeł"Wpompowanie w TV PULS milionów z państwowego KGHM - rząd AWS - media "morda w kubeł"Kasy "SKOK" zakładane przez bliźniaków - działaja jak banki ale nie muszą mieć rezerw jak bank - media "morda w kubeł"PZU - rząd AWS - media "morda w kubeł"konkordat - rząd AWS - media "morda w kubeł"...............wyliczać dalej ??
Zbig / .* / 2005-09-22 08:55
Kpisz sobie chyba? Tusk - poręczenie - po pierwsze pamiętał, że poręczał na prośbę znajomych. Nie gwarantował przecież, że facet jest niewinny, tylko że stawi się w sądzie na przesłuchania. Stawia się? To czego się czepiasz? A te parę tysięcy ułaskawień podpisanych przez Kwacha? Przez Wałęsę zresztą też. Prawo prezydenta, ale ułaskawiać mafiosów? - Kasy SKOK - działają jak banki ale nie muszą mieć rezerw. Sprzeczne z prawem? Nie, więc o co chodzi? Cała Polska dawała darowizny zgodnie z prawem, mimo że 99,99% to były przekręty aby uciec od podatku. - Konkordat - na razie to wizyty papieża w Polsce to napędzają nam gospodarkę. Kosztują fakt, ale jaki obrót się przy okazji robi. Co takiego złego zrobił konkordat, poza tym, że nie można go wypowiedzieć jednostronnie? Religia w szkołach już dawno była, Kościół się bierze do polityki w mniejszym stopniu niż dawniej. - PZU - tu się zgodzę. - TV PLUS - po to przecież się SLD i inne buce pchają do polityki aby uszczknąć jak najwięcej. Polecam rządy SLD, tu naprawdę nie można się nudzić. Codziennie prawie afera.
obserwator / .* / 2005-09-22 07:13
Przecież i tak będzie IV RPUniewaznicie wszystko i zaczniemy od nowka
Andrzej / .* / 2005-09-22 08:01
Oby to były prorocze słowa !
skomentuj

Najnowsze wpisy