Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

kurs makler lub doradca inwestycyjny

kurs makler lub doradca inwestycyjny

ewam / 2007-02-26 12:32
Jeżeli znalazł by się ktoś kto uczestniczył w kursie na maklera lub doradcę inwestycyjnego i posiada materiały z tego szkolenia, proszę o kontakt. Chetnie odkupię te mateiały ponieważ nie stać mnie na kurs a chcę się przygotowć do egzaminu samodzielnie.
Proszę także o podpowiedź jaka literatura będzie konieczna do opanowania. Z góry dziękuję
Wyświetlaj:
davesopot / 109.107.16.* / 2010-01-10 11:39
jeżeli można prosić o kontakt ja również jestem zainteresowany kursem maklera i tez odkupie materiały
lilap / 2009-02-23 20:48
niestety ja nie mogę pomóc bo sama chcę sie przygotować i nie wiem od czego zacząć. Chciałam zrobić doradcę inwest., ale ktoś mi poradził żebym najpierw zrobiła maklera, bo łatwiej, taniej i węższy zakres materiału, a z doradcy finansowego na inwestycyjnego od razu to niby za głęboka woda. Ja raczej szukam info na temat tego jakie jest wymagane doświadczenie żeby starać się w ogóle o dopuszczenie do egzaminu, bo chyba nie każdy może tak z marszu sobie iść i zostać doradcą inwestycyjnym. Będę wdzięczna za wszelkie instrukcje. Pozdrawiam. Liliana
Marcin____ / 87.207.105.* / 2009-12-20 13:53
Mogę pomóc w przygotowaniach do egzaminu na doradcę. Napisz po więcej informacji: martin21@poczta.onet.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy