Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kurski: Marcinkiewicz ma pracę, bo ma układy

Kurski: Marcinkiewicz ma pracę, bo ma układy

Money.pl / 2009-02-23 10:50
Wyświetlaj:
true troll / 79.185.148.* / 2009-02-24 00:32
i trudno się oprzeć skojarzeniom z "Błękitnym aniołem". Kaziu był pociesznym premierem, który do narodu zwracał się jak do swych uczniów w klasie (czyli lekkich przygłupów, mądrzejszych jednak życiowo od niego), a teraz jest żałosnym ekspatem, który dał się wziąć podlotkowi o uderzająco męskiej urodzie. Kaziu - do psychiatry póki czas!
normalny / 79.185.148.* / 2009-02-23 23:57
że mimo jego potwierdzonych realiami umiejętności zabywania za pół darmo leśniczówek rządowych, to nie on został wybrany na konsultanta przez bank, i to jeszcze zagraniczny. Nieukaranemu aferzyście cały świat przedstawia się jako banda złodzei, ale sprytniejszych od niego.
ŁowcaGwiazD / 89.77.74.* / 2009-02-26 20:49
ludzie co za leśniczówka czy ktoś ja widział jakaś nora w środku lasu. chcecie zobaczyc jak wyglądaja prawdziwe domki letniskowe to pojedzcie do Kamienia k/Gdyni.
To są wille a nie jakaś tam l e ś n i c z u w k a :-) zapyziała.
kubek1978 / 2009-02-23 22:01 / Bywalec forum
.... ta laska wygląda mi na niezłą lambadziarę ...
Kto wie czy nie jest podstawiona aby go uwiodła i zrealizowała jakiś podstępny plan. Ludzie przecież ten człowiek był kiedyś premierem. On zna wszystkie tajemnice polski. Premierzy powinni mieć dożywotni zakaz pracowania dla obcych instytucji pod groźbą kary dożywocia lub i nawet śmierci. Takie działania są zgubne dla kraju ...
To akt zdrady. Gdyby zwykły szarak tak zrobił to miał by dożywocie. Ludzie dzwoniący dla jaj że sie pali dostają po 8 lat ,a ten człowiek który naraził być może kraj na miliardowe straty i doprowadził do bankructwa kilka tysięcy kredytobiorców chodzi sobie jak luzak .
Czekamy na powołanie specjalnej komisji !!!
Czas skończyć z takimi cwaniaczkami bo później wszyscy pokazują na żydów ,a sie okazuje ,że rodak nas okrada.
Potrzebujemy dowodów ,że jest niewinny bo jak dla mnie sprawa jest oczywista. Na pewno wiedział o jakiś poczynaniach na walutach środkowoeuropejskich.
Dziwi mnie jednak fakt ,żę ten bank sie przyznał.

Być może ktoś chce nam polakom zrobić wodę z mózgu i co jakiś czas wysnówa jakieś hipotezy ,a prawda kryje inne oblicze. Na pewno ktoś próbuje nas okradać ale kto to jest ??? Gospodarka nie jest w najgorszym stanie aby tak złotówka leciała. To banki są w zmowie i spekulują kosztem zwykłych szaraków.
mono / 217.113.225.* / 2009-02-24 13:43
Masz całkowitą racje: ROZSTRZELAC ! Ale kto sie odważy, skoro wiekszośc rządzicieli też nie za czyste ma sumienie... Ale k...a bagno1
man13 / 2009-02-23 11:14 / Tysiącznik na forum
A kogo reprezentuje Kaczyński x 2 i pozostałą częścią PiSuariatu?
Macie nadzieję na odtworzenie Państwa Kościelnego po Zakonie Najświętrzej Marii Panny ?
Panie `Kurski może czas skończyć ten lobbing?
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-23 12:15

Macie nadzieję na odtworzenie Państwa Kościelnego po Zakonie Najświętrzej Marii Panny ?

Uprawiaasz propagandę zupełnie oderwaną od rzeczywistości:) Tylko po co?
ŁowcaGwiazD / 89.77.74.* / 2009-02-26 20:58
z Tym Państwem Zakonnym NMP to nie jest zły pomysł. Oczywiście man13 to technokrata i niestety jest lekko nie douczony w zakresie historii, Gdyby był to by wiedział że Państwo Krzyżackie było super zorganizowane i przynosiło poważne dochody zarówno kupcom jak i rolnikom. Podatek był liniowy 10% (dziesięcina) czyli lepiej niż teraz, działały szpitale w każdym mieście a te były oddalone max dzień drogi pieszo czyli 25-30 km apołączone były utwardzonymi drogami. Część z nich funkcjonuje nadal np. Malbork-Sztum-Kwidzyn i na tamte czasy miały status dzisiejszych autostrad.
Skarbiec był pełny i nie było deficytu, działały sądy i prawo nie pozwalało zamknąć nikogo w wieży lub loch bez wyroku sądu ( sytuacja jak z Dochnalem była nie do pomyślenia)
Winnych karano, więzienia działały a złodzieja można było łatwo rozpoznać po obciętej dłoni, gwałciciela po wypalonym czole.
Podróże były bezpieczne a piwo i jadło nie zatrute więc o co chodzi z tym przeciwem wobec Zakonu NMP? Gamoniu!


Tak że warto sie zastanowić czy nie oddtworzyć.
chamel / 2009-02-23 10:50 / Bywalec forum
Panie Marcinkiewicz - według mnie to jest forma zdrady narodowej...
mono, Łódź / 217.113.225.* / 2009-02-24 13:41
A dla mnie to zwykły pajac, albo Piotruś Pan. Tacy nigdy nie dorastaja - powinien nadal chodzić w krótkich spodenkach. Gdybyście o nim nie pisali - znikłby w kilka dni i aby tak sie stało. Nauczyciel fizyki z liceum - ale mi figura, jest o kim pisac - walnijcie się w Łem. Bełkot robicie jak (tak sie kiedyś mawiało ) - jak mały Kazio po kwasnym mleku... Koniec ... o małym Kaziu! Tak nam dopomóz Bóg...i ABW.

Najnowsze wpisy