Forum Forum inwestycyjneFundusze

Legg masson skoncentrowany Inwestycja czy warto wejść?

Legg masson skoncentrowany Inwestycja czy warto wejść?

Krzysztof34 / 95.178.15.* / 2013-09-23 08:37
Witam , miał ktoś z was styczność z produktem Legg Mason Akcji Skoncentrowny, niestety jest to fundusz zamknięty tylko dla posiadaczy Mbanku lub Multibanku. Produkt charakteryzuje sie wykupieniem 10 certyfikatów uczestnictwa za około 1500zł w chwili obecnej na minimum 2,5 roku. W wcześniejszych edycjach przynosił dochód rzędu 30% brutto rocznie, opierającym sie na skoncentrowanym wyborze około 10 spólek nie koniecznie Polskich z perspektywami duzego wzrostu. Więcej informacji o produkcie znajdziecie tutaj : www.skoncentrowany.pl Nie jestem żadnym naganiaczem czy cos takiego chce tylko zaciągnąć opini większej liczby osób niż bezpośrednio od pracowników banku. Niestety na chwile obecna trudno mi ocenić czy te spólki maja szanse zaistnieć, jak takze czy nie lepiej wykupic ich na własnym koncie maklerskim i odkupic kiedy chce. Dlatego chętnie przeczytam wasze opinie
Wyświetlaj:
Trudno powiedzieć / 89.200.162.* / 2013-09-23 23:10
Myślę, że raczej nikt nie wie. Pytanie jest raczej z takich...do wróżki. Dlatego nikt nie podejmuje dyskusji.
Czemu to wszędzie wklejasz? / 89.200.162.* / 2013-09-23 10:32
Wpisałeś to już powyżej w wątku: "Wydarzenia", "Pierwsze kroki", "Fundusze". Czemu to piszesz w każdym wątku na Forum.
krzysztof34 / 95.178.15.* / 2013-09-23 18:32
bo jak raz napisze to nikt nie pisze wiec co to za forum pytam....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ciułacz / 2013-09-24 10:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Krzysiek witaj !
Pytasz
jak raz napisze to nikt nie pisze wiec co to za forum pytam....

Wszedłeś na forum jako niezalogowany co by świadczyło że to jest przelotnie więc starzy wyjadacze sie nie wychylają bo od czasu do czasu wpadają tu studenci szukając recepty do ich prac i zadają pytania bez sensu bo nie ogarniają tematu co zniechęca do dyskusji.
Odnośnie twojego podstawowego pytania :

Niestety na chwile obecna trudno mi ocenić czy te spólki maja szanse zaistnieć, jak takze czy nie lepiej wykupic ich na własnym koncie maklerskim i odkupic kiedy chce. Dlatego chętnie przeczytam wasze opinie

Niema gotowej recepty bo by wszyscy tylko to brali a samemu sobie stworzyć kopie wybranego dobrego funduszu to niezły pomysł ale ryzyko jest w tym że nerwy Ci pyszczą i zaczniesz kombinować po swojemu i narobisz strat.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy