Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Lekarze chcą karać pacjentów

Lekarze chcą karać pacjentów

Money.pl / 2007-08-23 17:51
Komentarze do wiadomości: Lekarze chcą karać pacjentów.
Wyświetlaj:
ALICJA KRET / 84.10.10.* / 2012-07-01 11:54
Za co lekarze chcą karać pacjentów?Chyba za to ,że płacą za małe łapówki
Wapniak / 83.7.83.* / 2007-08-25 08:57
Mam pytanie:
Kto będzie karał i kiedy lekarzy za lekceważący stosunek do pacjentów oraz za brak odpowiedzialności z tytułu "błędów w sztuce" lub zwykłego nieuctwa, czy partactwa?
leih. / 212.76.37.* / 2007-08-23 21:17
trzeba w 100 % sprywatyzować słuzbę zdrowia. Natychmiast. Lekarz bedzie przylatywał z walizką sprzetu na kazde zawołanie pacjenta, tak jak to było za dziadzi cara. Dzis lekarz to pan i władca, i nawet w pseudo-prywatnej przychodni potrafi zrobić łaske , ze zbada . Zerowa lub miko konkurencja powoduje, ze wizyta w Warszawie waha sie od 50 do kilkuset złotych, niestety, jestesmy obciązeni chorym ZUSem i skladkami. Gdyby nie to i prywatna słuzba zdrowia była powszechniej dostepna i mozliwa, wizyta kosztowałaby 20-50 złotych maks. Ostatnio widziałem program, w korym rolnik głosno kłoci się, ze on niebedzie płacił skladek jak wszyscy (przeciez ma KRUS czyli bulimy za niego wszyscy) a na pytanie gdzie chodzi do lekarza, spokojnie mowi: no paaani, przeca ze prywatnie... Rece opadają.
maurycy / 83.8.239.* / 2007-08-23 21:12
Miesięczna stawka na pacjenta u lekarza rodzInnego w Polszcze to mniej niż równowartość paczki papierosów i nie ma mowy o obciążaniu NFZ za cokolwiek ! cud że w tym kiepskim kraju są jeszcze chętni do pracy
obserwator / 2007-08-23 17:51 / Tysiącznik na forum
mam pytanie: dlaczego lekarze chca karać pacjentow, czyżby nie mogli pobrać pieniędzy za brak badania.
A jak jest unas: pacjent nie ma prawa sprawdzić gdziekolwiek ile zostal obciazony NFZ za wizytę która była lub nie była, czy to co zapisano było tym co pacjent otrzymał.
Obecnie pacjent nie ma żadnych praw w tym względzie i stąd presja na podnoszenie stawki bo NFZ to worek ktory nie ma dna. Kiedy to sie zmieni!

Najnowsze wpisy