Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lekarze rozpoczęli akcję składania wypowiedzeń

Lekarze rozpoczęli akcję składania wypowiedzeń

Wyświetlaj:
atomek / 89.76.71.* / 2007-06-30 10:30
No i dobrze, ze sie zwalniaja. A teraz jakby Panstwo bylo madre powinno powysylac im wezwania do wojska :-) nauczyliby sie tam skruchy :-) Jeszcze mam nadzieje, ze niedlugo wejdzie ustawa, ze po skonczeniu studiow, bez wzgledu czy prywatne czy panstwowe, nalezy pracowac w kraju X lat (to sie powinno tyczyc wszystkich kierunkow). A lekarze niech zaloza sobie kasy fiskalne, bo w imie czego szewc musi ja miec a taki lekarz nie.
Wapniak / 83.28.87.* / 2007-06-30 09:39
No to co teraz? Za co oni będą żyli?... Znów bezrobocie się zwiększy, a miało być już lepiej...
DRZAZGA / 83.8.217.* / 2007-06-29 23:51
wypowiadajcie i zwalniajcie się -ale najpierw oddajcie pieniądze za "studiowanie"-nasze pieniadze z naszych podatków -ci dorobkiewicze wstydu nie mają!! HIPOKRATES w grobie się P R Z E W R A C A !!
manam / 82.33.37.* / 2007-06-30 00:12
woje pieniadze przepiles i jeszcze chcesz pic na koszt innych? A do roboty pijaku!
Floyd / 2007-06-29 22:47 / Tysiącznik na forum
Czy po zwolnieniu zarejestrują się się jako bezrobotni? Wydaje mi się, że zasiłek w takim przypadku nie przysługuje, a zatem postanowili prowadzić działalność gospodarczą na własny rachunek. Powodzenia.
manam / 82.33.37.* / 2007-06-30 00:22
Kogo pytasz i komu odpowiadasz? Glosne myslenie to ..... choroba.
TaS / 2007-06-29 19:06 / Tysiącznik na forum
wiekszosc z komentarzy pod tym artykulem pisza ludzie, ktorzy albo zazdroszcza lekarzom i czytaja tylko fakt - to ich okno na swiat, albo nigdy nie widzieli prawdziwego zycia lekarzy.

a to zawod jak inne.
jest grupa majaca gabinety i dochody w dziesiatkach tys zlotych
ale wiekszosc jezdzi starymi cinquecento lub lanosami, bo zarabia moze z 1500zl.

krytykujecie,ze chca wiecej?

A wiecie ile pracy kosztowalo lekarzy zdobycie doswiadczenia, ile panstwo wpakowalo by ich wyksztalcic? I co? Chcecie by wyjechali? Wtedy stracicie dwa razy - raz bo beda Was leczyli najgorsi (najlepsi wyjada), a poza tym to Wy zaplaciliscie za te studia...

NIe widzieliscie tej pracy.
Kto z Was podjalby sie trudu jaki podejmuja chirurdzy grzebiac w cudzym brzuchu?
Kto z Was podcierał by chorym tyłki jak pielegniarki?
Kto z Was przez cały dzień zaglądałby ludziom do nosa i uszu?

ja wiem - wszyscy chcielbyscie byc na miejscu ginekologa lub seksuologa - przeciez to swietna i przyjemna praca...

jesli tak myslicie to operujecie stereotypami i macie ZEROWE pojecie o trudach tego zawodu.

i żeby nie było niedomówień - NIE JESTEM LEKARZEM :)
Kero niezwerbowany / 213.238.126.* / 2007-06-29 15:05
Mam tylko nadzieję, że nie będą tych wypowiedzeń później wycofywali.
A jeśli któremuś cwaniakowi przyjdzie to do głowy to proponuję uwzględnić wycofanie ale karnie, na gorszych warunkach niż dotychczas.
A swoją drogą za co te biedaki będą żyli skoro tak marnie zarabiają i porzucają jeszcze te "grosze"?
Zdzichu323 / 83.18.247.* / 2007-06-29 16:12
Zwolnic dyscyplinarnie ! Niech zyje wolny rynek ! I tak wszyscy z nich maja firmy, diety rajcowskie itp !
A ponadto sprawdzic wiedze tych tempakow bo co drugi to chyba dyplom dostal na ladne oczy !
boski / 86.13.93.* / 2007-06-29 16:24
Zgodze sie z przedmowca. Zle nie maja i prawie kazdy dom wybudowany. Napewno za 2000 tys. zlotych nie zyli by tak jak dotychczas.
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-29 16:52
kazdy ma po dwa mercedesy, a pielegniarki po dwie tyoty. Boski masz umyskl, nie skazony mysla... :)
WydymanyPrzez IV RP / 85.214.71.* / 2007-06-29 16:50
Tak trzymać!
Zamknąć szpitale to nie będą robiły długów.
Lekarze sobie poradzą. Bogaci i tak się leczą prywatnie, biedni pójdą do znachorki.
Ciekawe co powiecie jak złapie was np. zapelenie wyrostka i nie będzie w pobliżu szpitala z salą operacyjną.
TaS / 2007-06-29 19:07 / Tysiącznik na forum
słusznie prawisz...

najpierw gadaja glupoty,a jak cos to poleca do szpiitala...
ba! beda wciskac kase byle ich ktos przyjal... a latwiej po prostu naprawic system.
Kero niezwerbowany / 213.238.124.* / 2007-06-30 09:08
Jeszcze żadan pal...ant nie dostał ode mnie łapówki i nie dostanie - prędzej głodnemu dam niż przestępcy w kitlu czy za jakimś innym biurkiem.

Najnowsze wpisy