Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lewiatan krytykuje prezydenta

Lewiatan krytykuje prezydenta

Money.pl / 2006-08-17 15:25
Komentarze do wiadomości: Lewiatan krytykuje prezydenta.
Wyświetlaj:
pchelek / 83.31.229.* / 2006-08-20 20:53
cieszcie sie producenci ze to tylko kara finansowa - towarzysz Stalin stawial pod mur lub wysylal na sybir - Obecnie w Polsce mur moznaby postawic [gorzej z tym sybirem] - mamy powrot do epoki kułaków i przywaciarzy [zwalczanych kiedys ochoczo przez nasze stare wladze ] - historia sie powtarza
tatko / 2006-08-17 15:59 / Tysiącznik na forum
Najbardziej śmieszy w prezydenckiej propozycji to,co już raz zakwestionował TK. Prezydent albo zapomniał już wiedzę prawniczą,jaką posiadał, albo liczy na nowy układ w Trybunale Konsytucyjnym. Jedno i drugie nie stawia Prezydenta RP w dobrym świetle.
rybka / 2006-08-17 19:12 / Tysiącznik na forum
Przecież bracia K. wielokrotnie mówili, że "ich" prawo jst dobre, a jesli TK myśli inaczej, to jest w błędzie.
tatko / 2006-08-17 21:32 / Tysiącznik na forum
W białym domku z kratkami kilku "Napoleonów" twierdziło,że wszyscy się mylą,tylko oni mają rację. Tak to już bywa wśród takich "Napoleonów" , szanowny/a rybko.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-17 15:40
Czesi mieli aksamitną rewolucję, my będziemy mieć Aksamitną Nacjonalizację.
a / 80.48.97.* / 2006-08-17 15:36
Będzie najwyższym osiągnieciem władz. Poprzedzi ją ustawa o dobrej pogodzie dla turystów i deszczowej dla rolników. I ustawa o wysokim wzroście szczególnie zasłużonych polityków.
A kto oprze się wspomnianej erekcji będzie podlegał strasznym karom.
Po jaką cholerę jest kodeks karny. Przecież wystarczy napisać co jest przestępstwem i określić, że wszystkie przestępstwa zagrożone są karą od zera do dożywocia wedle uznania. Ukradłeś bułę z hipermarketu: 15 lat, uczciwi nie mają się czego bać
Sabre / 2006-08-17 15:25 / Tysiącznik na forum
Krytyka rządu lub prezydenta, według łaskawie nam panujących, jest niedopuszczalna. Ci, którzy tę krytykę głoszą, reprezentują wrogie interesy i nie są patriotami.
Ale przecież Lewiatan to biblijne imię diabła. A prezydent jako wcielenie dobra, jest tylko kontynuatorem tradycji budowania „demokracji" na przekonaniu (i przekonywaniu) o własnej świętości i nieomylności.
A tak na poważnie, traktowanie kogokolwiek jako winnego już z założenia, jest nie tylko niezgodne z konstytucją, ale też typowe dla ustrojów totalitarnych. Czy to sprawia socjalistyczny sposób myślenia prezydenta, brak znajomości konstytucji u przecież prawnika, czy kolejne umysłowe rozwolnienie?
rozwado / 2006-08-23 14:41 / Tysiącznik na forum
Prawo i sprawiedliwosc kontra Lewiatan
tatko / 2006-08-17 15:35 / Tysiącznik na forum
Przypuszczam,że to ogólne zamieszanie umysłowe.Oczywiście nikomu nie jest przyjemnie, kiedy go krytykują. Ale jeśli ktokolwiek myśli,że wchodząc w politykę, zostanie "świętą krową", to jest cymbałem.
a / 80.48.97.* / 2006-08-17 15:44
Zaraz tu będzie Marek 53 z jego opowieściami o godności i wasalstwie. Marek 53 porównał moje dowcipy do puszczania bąków w towarzystwie czego on osobiście nie popiera. Pozostając w kręgu porównań z układem pokarmowym, poziom posła Kurskiego kojarzy mi się z finałem konkursu szopenowskiego, gdzie pianista, zamiast pieścić ucho wirtuozerią, zadziera poły fraka i rżnie na oczach zdumionej publiki do środka Sztainłeja, o synach nie wspomnę
tatko / 2006-08-17 21:34 / Tysiącznik na forum
Pomylił się pan ,panie "a". Do tej pory się nie zjawił.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-17 22:22
dziś ma "wolne" ;-)))
tatko / 2006-08-18 00:13 / Tysiącznik na forum
To dlatego tu taka cisza! Szkoda,bo ja lubię, kiedy się coś dzieje...

Najnowsze wpisy