Forum Forum emerytalneOFE

Liczenie skłądek, przedawnienie itp.

Liczenie skłądek, przedawnienie itp.

jasiooo / 95.49.197.* / 2010-09-13 13:54
Witam.
Pracuje w tej branży 4 miesiące idzie mi swietnie ale ciągle miewam wątpliwości dlatego proszę o pomocne i prawdziwe odpowiedzi na moje pytania.
1. Czy jest przedawnienie skłądek zus ofe i co jaki czas następuje?
2. Czy jest sens liczyć skłądki dla klienta i składać reklamacje,? czy to prawda że zus w trakcie transferu środków (zmiany ofe) i tak musi wyrównać odsetki i brakujace składki więc to liczenie to tylko miły gest z mojej strony czy rzeczywiscie jest to potrzebne i tylko wtedy mogę złożyc reklamacje,. jak to jest naprawdę????
3. Czy ja jako osoba upowazniona przez klienta biegam ciągle do zusu i wybieram mu brakujace papiery nie bede miał z tego tytułu jakis problemów w przyszłości?
robie to co w/ wyieniłem ale pytam dla własnego spokoju?


Dziękuję serdecznie za poważne i prawdziwe odpowiedzi fachowców.
Dodam tylko że pracuję dla podobnej firmy jak DSA, na terenie śląska i jestem cholernie zadowolony.
Pozdrawiam jasio
Wyświetlaj:
emetyty / 195.187.79.* / 2010-09-14 16:41
Odwrócona hipoteka zamiast emerytury?

http://odwrocona-hipoteka.blogspot.com
emetyty / 195.187.79.* / 2010-09-14 16:41
Odwrócona hipoteka zamiast emerytury?

http://odwrocona-hipoteka.blogspot.com
eme / 83.5.97.* / 2010-09-14 08:36
jasiooo to co robisz teraz robisz w emocjach podjarany szkoleniem, kasą, świetlaną przyszłością.Tak jest poki robisz to wsrod najblizszej rodziny i znajomych poki źródło nie wyschnie.. Powiedz mi jak cos takiego mozesz robic mając tyle watpliwości i pytan ???Dlaczego używasz u klientów argumentów których potwierdzenia szukasz tutaj.Rozumiem ze do końca nie wiesz czy robisz dobrze.Wstyd.
jasiooo / 95.49.197.* / 2010-09-14 13:28
Wiedziałem, że tutaj nie można szukać wspólnego dyskutowania bo nie ma tutaj poważnego człowieka, a może nie ma takiego który zna się i potrafiłby odpowiedzieć na zadane pytania.
EME, w cztery miesiące mam ponad 100 klientów, a polecen do nowych ponad 330 więc są czynności których ty nigdy się za pewne nie nauczysz, a ja wspólnym dialogiem chciałem po prostu skonsultować obiekcje klientów i ludzi wypowiadających sie na ten temat na forum w kiepski sposób .pozdrawiam
audi43 / 188.47.135.* / 2010-09-13 14:29
....jak pracujesz w podobnej firmie jak DSA to z wątpliwościami zwróć się do swoich fachowców...przecież takich macie..nieprawdaż?

Najnowsze wpisy