Forum Polityka, aktualnościPolityka

Liedel: Prędzej czy później w Polsce dojdzie do zamachu

Liedel: Prędzej czy później w Polsce dojdzie do zamachu

Wyświetlaj:
==robert== / 83.26.127.* / 2007-09-11 19:09
a tak na prawde USA nie przeprowadzi u nas pozorowanych ataków bo jest to nie na reke dla tego kraju, wiec zagrozenie mimo ze uczestniczymy w akcjach w Iraku i Afganistanie nie jest takie ogromne :) ale to fakt kiedys ktoś coś u nas wysadzi jak nie dzis to jutro (albo za 10 lub 100 lat)... zastanawia mnie tylko po co ten system walki z terroryzmem by łapac dla amerykanów terrorystów ?
Ja-Gaar / 2007-09-11 10:41 / Bestia Miiny
Pieprzenie w bambus. Trzeba było nie nadstawiać d*py w Iraku i Afganistanie to binladeny nawet nie wiedziałyby co to jest ta Polska.
Niech mi ktoś przypomni co zyskaliśmy na udziale w tych awanturach.
szposzczegawczy / 83.30.117.* / 2007-10-10 00:35
Jako że 95% ataków terrorystycznych przeprowadzanych jest przez służby USA, to właśnie brak udziału w faszystowskich kampaniach tego kraju mogłoby narazić nas na "ataki terrorystyczne". Obecnie takie operacje CIA mogą zostać sprowokowane domaganiem się przez opinię publiczną wycofania wojsk. Podobnie jak miało to miejsce w Hiszpanii, jednakże tamci ludzie nie poddali się prowokacji.
brulion / 84.38.29.* / 2007-09-12 22:53
terroryz - czytaj doskonoale przemyślana i konsekwentnie realizowana strategia mająca na celu zrównania europy z islamem. Jeszcze parę lat i będzie 40 mln wyznawców w europie. meczet będzie stał koło meczetu a po ulicach walały się będą łby baranów ubitych zgodnie ze zwyczajem. Wszystko zamieni się w duże brudne i śmierdzące stadiony dziesięciolecia. Islam dan nam kopa w jaja a jaja europy wiszą na jej południu. Jeśli już nawet Niemcy przechodzą na Islam to doprawdy nie ma dokąd uciekać. "Walka z teroryzmem" to hasło dzięku któremu paru facetów dostaje niezłe wynagrodzenie, a paru innych nagle staje się ważnymi ekspertami. w istocie wojna jest przegrana. Kupcie sobie burki dla kobiet i jakieś śmierdzace łachy dla siebie i niezapomnijcie o zawszawionych brodach.
szposzczegawczy / 83.30.117.* / 2007-10-10 00:37
Oto wypowiedź bezmózgiego produktu propagandy faszystowskiej... Żal mi takich ludzi...
Mercator / 212.2.99.* / 2007-09-11 11:27
Kombinując w ten sposób ( o myśleniu nie ma tu mowy ) , po co Amerykanie wyciągali Europę z pierwszej wojny światowej , po co zwalczali Niemcy hitlerowskie w Europie za drugiej wojny światowej , po co zrobili porządek na Bałkanach w latach 90 XX w ? . Lepiej było siedzieć na d... i nic nie robić .
rozwado / 2007-09-19 18:31 / Tysiącznik na forum
W Iraku Amerykanie probowali zdobyc zaplecze na bliskim Wschodzie + kontrole nad ciesnina Hormuz. Greenspan o tym pisze w swojej ksiazce. Irak byl gnijaca dyktatura, a synnowie Sadama zyli z przemytu ropy - dzieki embargu.

Do II wojny weszli Amerykanie tylko dzieki Japonczykom, chwala za to japonii.

CIA znalo plany stanu wojennego (jaruzelskiego), ostrzegli Solidarnosc?

Spedzilem wiele lat w Stanach, mam wielu przyjaciol w tym kraju, ale zadnych zludzen co do amerykanskiej administracji. Oni maja bardzo waskie zainteresowania - zyski korporacji, ropa na BW. Terroryzm to tylko przykrywka, faktycznie nic nie zrobiono zeby ujac Osame,
stworzono zamiast tego drugi Liban w Iraku.
JanKS / 2007-09-11 11:15 / Bywalec forum
To ciekawe dlaczego Kenia była przedmiotem ataków terrorystycznych? Jest wiele powodów dla których ktoś organizuje ataki, ale jednym z najważenijszych - dla terroryzmu międzynarodowego, nie lokalnego - jest poziom bezpieczeństwa. Im słabiej chroniony kraj i jego obiekty, tym chętniej terroryściu tam siue wybiorą.
Ale zgadzam się, że posyłanie 1.000 naszych żołnierzy do Afganistanu było co najmniej pochopne.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy