Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Likwidacja podatku giełdowego coraz mniej pewna

Likwidacja podatku giełdowego coraz mniej pewna

Wyświetlaj:
OBSERWATOR OBYWATELSKI / 83.23.193.* / 2005-11-26 04:24
DO REDAKCJI I WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW:
PROPONUJĘ ZAŁOŻYC COŚ W RODZAJU BAROMETRU BYBORCZEGO . TAK JAK NOTOWANIA GIEŁDOWE MOŻNA SPRAWDZAĆ STAN PAŃSTWA OD POCZĄTKU RZĄDÓW pis STAN ZEROWY I PUBLIKOWAĆ CO TYDZIEŃ CZY INNACZEJ WYNIKI RÓWNIEŻ LISTE OBIETNIC I WYKONANIE ORAZ WRĘCZ PRZECIWNIE TO WSZYSTKO CO ZAPRZYSIĘGA SIĘ OBIETNICĄ DEMOKRACJI SWIĘTEJ NIETYKALNEJ UCZCIWOŚCI CZASIE REAKCJI NA AFERY I KŁAMLIWYCH POLITYKÓW NARUSZANIA DÓBR OBYWATELSKICH ITD. CO ROKU WYBIERZE SIE TE NAJWAŻNIEJSZE A PO 4 LATACH WYPISZE NA WSZYTKICH PLAKATACH CENZURKE KU PAMIĘCI SKLEROTYCZNYM POLAKĄ KTÓRZY NIE PAMIĘTAJA AWUS-U AFER KOMUNY ANI TEGO JAK MILLER SKOŃCZYŁ A JAK ZACZYNAŁ
andy / 83.16.86.* / 2005-11-27 08:41
Obserwator, wyłącz caps-lock bo to KRZYK oznacza!
jj / 83.23.193.* / 2005-11-26 04:16
następna wyborcza obietnica zamieniła się z kupy kłamst w kupę smrodu
real / 81.219.244.* / 2005-11-25 21:26
Czytam te komentarze i wnioskuję że komentujący są zawiedzeni czyli nie tak dawno uwierzyli w te bzdury wygadywane przez cwanych polityków, którzy już dawno się połapali co trzeba robić żeby zapewnić sobie niezłe utrzymanie. Wystarczy raz na cztery lata wcisnąć NARODOWI kit obiecać jak najwięcej i czekać spokojnie na wynik loterii (wyborów). Ale zastanówcie się, gdyby w tym kraju nikt kitu nie łykał to politycy musieliby się sprężyć żeby dorwać się do koryta i musieliby wymyślić coś innego, może coś bardziej strawnego dla NARODU. A tak sprawa prosta. Już nawet ekspose premiera jest powielane na ksero i nieważne czy premier jest z lewicy czy z prwicy. Kwaśniewski też obiecywał mieszkanie dla każdego małżeństwa, tylko to było 5 lat temu a wiadomo że NARÓD ma sklerozę. Kit ciągle jest ten sam.
Rozczarowany / 195.225.248.* / 2005-11-25 19:19
Głosowałem na PO, ale jeszcze tuż po wyborach uważałem, że nic złego się nie stało, że wygrało PiS, bo "przecież wspónlnie z PO się dogadają". Teraz uważam, że jedynie Platforma jest gwarantem poprawy w Polsce, bo oni nigdy nie będą współpracować z Samoobroną, czyli nie ulegną presji, aby z przedwyborczych obietnic robić sobie kpiny jak PiS.
Niestety następna szansa na zmiany pewnie za 4 lata ......
ml / 82.143.161.* / 2005-11-25 17:22
mieszkań nie bedzie, reformy vat nie bedzie, podatek belki zostaje, codziennie coraz bardziej smiac mi sie chce jak czytam te wiadomosci. czy z jakiejs obietnicy sie wywiaza??!!
Zygmunt S. / 83.29.243.* / 2005-11-25 22:01
Jako sympatyk PIS-u i to od wielu lat największym nieporozumieniem ostatnio określam nominację zupełnej 'nogi stołowej" na stanowisko Min.Finansów.Pamie Premierze chociaż Pana bardzo szanuję to jednak ta nominacja to skandal.Ponadto dla mnie słowo to rzecz święta-naucz Pan to ministrów od początku-to co mówimy to realizujemy.
Zygmunt S. / 83.29.243.* / 2005-11-25 22:01
Jako sympatyk PIS-u i to od wielu lat największym nieporozumieniem ostatnio określam nominację zupełnej 'nogi stołowej" na stanowisko Min.Finansów.Pamie Premierze chociaż Pana bardzo szanuję to jednak ta nominacja to skandal.Ponadto dla mnie słowo to rzecz święta-naucz Pan to ministrów od początku-to co mówimy to realizujemy.
real / 81.219.244.* / 2005-11-26 22:00
Noooo Zyga. Wpisz się raz a nie 5 x to samo, bo ktoś przez nieuwagę pomyśli że jest was 5-ciu sympatyków, a nie jeden. A swoją drogą bardzo ciekawi mnie czy nie okaże się za chwile, że nie ma już sympatyków PiSu i nikt na tą partię nie głosował. No ale Zygmunt, wielkie brawa dla Ciebie za cywilną odwagę. Pozdro.
Sandra / 217.28.154.* / 2005-11-25 16:05
Tak PIS wypełnia wyborcze obietnice... A pani minister finasów - to prawdziwe nieporozumienie, ale i wizytówka tego rządu
Titania / 83.29.97.* / 2005-11-27 13:27
kampania wyborcza ciągle trwa,czy się zatrzyma?
apol / 83.30.149.* / 2005-11-25 20:42
Obiecanki cacanki a głupiemu radość ! Obiecali mieszkania zamienili na stadiony. Póżniej się okaże że stadionów też nie mamy
eljot / 83.28.243.* / 2005-11-29 19:06
Pozdrawiam Cię ''Rozczarowany''.Myślę bliżniaczo.Jestem jednak większym optymistą.Nasza szansa najdalej na wiosnę.Chodzi mi po głowie alternatywna koalicja.Chłopaki spod znaku PO nie są głupcami a władza ich też kusi ,co daj Boże
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy