Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Litwa dozbroi ukraińską armię

Litwa dozbroi ukraińską armię

Money.pl / 2014-11-24 16:39
Komentarze do wiadomości: Litwa dozbroi ukraińską armię.
Wyświetlaj:
DziadekWojtek / 91.227.1.* / 2014-11-24 16:39
Jak zwykle zatrzęsienie wpisów agentury ambasady rosyjskiej udającej Polaków, żeby szczuć na USA. Oni już sami do siebie piszą, sami siebie nawzajem komentują i myślą, że Polakom robią wodę z mózgu. Chłopaki z ambasady Rosji - współczuję wam. Musicie robić tę robotę, bo się zaciągnęliście do służb i nie macie wyjścia. Ale ja wiem, że po polskich reakcjach czujecie, że skutek jest przeciwny od zamierzonego. Wy nam wciskacie propagandę według wzorców i instrukcji z Moskwy. Ale to jest dobre dla urabiania mózgu rosyjskiego! Ta wasza politiczieskaja rabota to ostatnio chwytała niektórych Polaków za Stalina. I wraz ze Stalinem skończyło się. Pokazaliśmy wam wała w 1956, 1970, 1980, a w 1989 pod waszym nosem wprowadziliśmy demokrację i zaraz zaraziła się nią cała Europa Wschodnia, a wasz CCCP zapadł się. To my wam wykończyliśmy CCCP. Zapomnieliscie jak spiep..liscie z Polski w podskokach w latach 90?I wy myślicie, że Polacy łykną dziś waszą propagandę.? Wasza kacapia dogorywa, a wasza waluta codziennie przekracza " psychologiczne progi". Co macie Polakom do zaproponowania oprócz nędzy i waszej putinowskiej pały?NIC!!!!!! Rozumu nie macie?!Ja rozumiem że rubelki zarabiacie, że za rodinu i putinu, ale czy żeście się z małpami na mózgi pomieniali???
chichot dona / 77.114.0.* / 2014-11-24 21:33
Masz rację .. piszecie do siebie ... mam na myśli Ukraińców i Rosjan.
Udzielacie się na forum w Polsce i często udajecie polaków. Możliwe, że "nadajecie" nie tylko z akademików ale i z ambasad?
Wasze wpisy można poznać po stronniczości i "jedynej objawionej prawdzie i postawie" jaką prezentujecie.
Zawsze sobie przeciwni, na dodatek nie szczędzicie sobie inwektyw, insynuacji.

Jesteście tak tym zajęci, że automatycznie każdy wpis klasyfikujecie jako pro albo anty. Nie jesteście w stanie dostrzec niezależnego myślenia.

Mnie się przydarzyło, kiedy ośmieliłem wypowiedzieć się w sprawach dziejących się na Ukrainie i Rosji, że zostałem sklasyfikowany przez jednych i drugich.
Albo jako banderowiec Wasyl albo jako agent Wania.
Uprzejmie informuję , że daru bilokacji nie posiadam.

Choć ostatnio w onych sprawach raczej mało się wypowiadam , to zapewniam , że nie dlatego, że zostałem dla jednych Wasylem a dla drugich Wanią.
condor11 / 83.21.62.* / 2014-11-24 19:07
nie mierz wszystkich jedna miara bo zostaniesz du..pa stara. To ze czyies zdanie rozni sie od tych Twoich wypocin to znaczy ze co? ma ktos ochote na inny punkt widzenia to go przedstawia i tyle. Poza tym nie przedstawiaj swego punktu widzenia jako punkt widzenia wszystkich Polakow, co Ty jak jedynie sluszna partia masz glejt na madrosc narodu???
Kondek 1863 / 109.241.196.* / 2014-11-24 17:45
Ale,żeś dowalił !!!
Może i tak trzeba.Rosjanie chyba faktycznie niektórych faktów nie pojmują.Cały czas tkwią w rozumowaniu jak by to był jeszcze ZSRR.Cała ich argumentacja,to jak bym czytał propagandę z lat siedemdziesiątych.

Najnowsze wpisy