Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Łowcy głów. Jak zarobić na stronie internetowej

Łowcy głów. Jak zarobić na stronie internetowej

Wyświetlaj:
Anna534657 / 89.75.147.* / 2018-06-24 10:58
Zapraszamy do przeczytania poradnika na temat programów partnerskich.Poradnik jest darmowy i znajduje się na stronie: https://poradnik-novacash.pl
aser675 / 109.241.197.* / 2016-05-20 11:39
Wpiszcie sobie w google - jak zarobić na blogu drugą wypłatę - dobry sposób i sprawdza się praktycznie na kazdym blogu o każdej tematyce
Zielony812 / 46.170.40.* / 2013-05-17 10:33
Według mnie podstawową sprawą w każdym serwisie, jest treść tego serwisu. Wyzwanie polega na tym aby dobrać odpowiednią treść do programu afiliacyjnego, i tylko na tych dwóch elementach należałoby się skoncentrować , jeżeli użytkownik stwierdzi, że treść jest przydatna dla niego, zwiększa to szanse na kliknięcie w Banner, czy też link afiliacyjny. Oprócz usług finansowych które są faktycznie najlepiej opłacane, zachęcam do zainteresowania się tematyką zdrowia, mody i urody, jest ona zdecydowanie "cięższa" nawet ze względu na bardzo wysoką konkurencję, aczkolwiek przynosi satysfakcję o ile próbujemy coś wnieść do dyskusji w zakresie mody, zdrowia i urody. Podczas obserwacji internetu dla powyższych zagadnień, wydaje mi się, że dobrym przykładem jest strona http://alltimetop.pl - Główna tematyka Moda, zdrowie, uroda. Wykonanie - styl katalogu, bez fajerwerków, Treści - średnie, Pomysł - przyzwoity, jak na podjęte zadanie. To jest tylko moja opinia, oczywiście każdy z Was może posiadać inną. Zachęcam do uwag ponieważ sam planuję otworzyć coś takiego.
janek_88krk / 79.190.126.* / 2013-02-01 06:57
Co za brednie !! Polskie firmy płacą tak mało że aż wstyd o tym pisać , na prawdę
qh / 212.127.65.* / 2010-12-22 13:40
Ile czasu trzeba poświęcać na prowadzenie strony, żeby zarabiać na niej 10000zł?
donhasatrone / 2010-06-08 00:35
Obecnie mało jest platform, które płacą za samo wyświetlenie reklam na stronie internetowej.
Nie zawsze udaje się przekierować użytkownika na ofertę danej firmy z uwagi na ich świadomość. Ludzie znajdując ofertę firmy X na stronie XYZ wolą otworzyc nowe okno przeglądarki i wpisać adres konkretnej firmy by potem móc skorzystać z danej oferty. Takie zachowanie ma nawet swoją nazwę, ważne jest jednak to, że w dużej mierze firmy budują sobie dzięi platformom afiliacyjnym wizerunek na stronach internetowych bez większego wkładu pieniężnego (z racji rozliczeń za lead czy sale).
Przeszedłem już przez kilka platform afiliacyjnych i mogę ze spokojem powiedzieć, że nie ilość uu się liczy a dostosowanie reklam do treści strony.

Pozdrawiam
M.F.
pedant / 193.164.157.* / 2009-08-10 16:40
206+ a nie 306+
druga tabelka
misu / 2009-08-07 12:14
Śmieszą mnie własciciele stron którzy piszą o liczbie odwiedzin rzędu kilkaset tysięcy uu dziennie. No i moje pytanie i co z tego? Jestem w paru pp ale najwięcej daje mi zarobić money2money, ok 1kPLN miesiecznie. tylko tyle bo jak wiemy kreyty mieszkaniowe nie idą ostatnio. Ja mam na stronie do 100 uu dziennie, ale to są wejścia osób zainteresowanych ofetami bankowymi, więc mimo małej liczby wejść na stronę daje mi to zarobek . i tu jest cała tajemnica , strona jest po to aby zarabiać a nie po to żeby bić rekordy odwiedzin. Dzięki money2money mam na dodatkowe atrakcje. I mylą się Ci co sądzą , że zarobek przyjdzie od razu. JA na to czekałem 3 lata. Trzeba poznać rynek i wiedzieć gdzie uderzyc.Wtedy będzie zarobek.
aktywny11 / 217.153.167.* / 2009-08-10 14:02
Hej,

a testowałeś Adkontekst? Myśle, że przy tematyce biznesowej, jaką prezentuje Twój serwis otrzymasz fajną stawkę za kliknięcie. Oprócz boksów które ma wiele sieci mają fajny produkt Intertext, który podkreśla wyrazy w artykułach. Rejestrujesz się chyba tu: www.adkontekst.pl/wydawcy/formularz-zgloszeniowy

Daj znać na forum jak Ci pójdzie!
ChceBycBogaty.pl / 94.78.133.* / 2009-08-07 12:05
Potwierdzam, że na programach partnerskich można zarobić całkiem przyzwoite pieniądze.

Niestety będąc osobą fizyczną jest się "skazanym" na "deflautowe" umowy i regulaminy, w których są zapisy korzystne głównie dla reklamodawców, jak np. "rozwiązanie umowy w każdym momencie bez podania przyczyny" lub/i brak odszkodowań za nieprawidłowe zliczanie prowizji po stronie reklamodawcy.

Myślę, że duże "markowe" serwisy, które negocjują i podpisują z reklamodawcami umowy o współpracy są na lepszej pozycji niż zwykli webmasterzy.
misu / 2009-08-07 12:57
jest prawdą co piszesz, ale myślę, że jesli jesteś dobrym partnerem , czyli przynosisz dochód to nikt z tobą umowy nie zerwie
policman / 2013-05-17 11:15
w obecnych czasach nawet to nie jest pewnoscia dla ciebei ze tak wlasnie moze ise stac,. niema zapewnienia nawet umowa teraz nic nie gwarantuje, takie czasy a nie inne nastaly
michal1985 / 212.59.250.* / 2009-08-06 12:56
Artykuł przedstawia w skrócie sposób w jaki można zarabiać posiadając dobrą profesjonalna stronę internetową. Ktoś kto nie ma doświadczenia w tworzeniu i promocji stron z pewnością nie zarobi nawet 500zł miesięcznie na stronie...
Zajmuję się zawodowo tworzeniem i promocją stron - korzystam w kilku programów affiliacyjnych przedstawionych w powyżej. Mogę się zgodzić z tym że kwoty podane przez autora nie są wzięte z sufitu :) Tyle faktycznie można zarobić ale musi być to poparte odpowiednią widzą i doświadczeniem. Bez tego ani rusz :)
Cyborg1982 / 83.24.42.* / 2009-08-06 09:52
co za bzdurny artykuł z kosmicznym sumami podawanymi przez autora, który jak widać nie ma nawet swojej strony internetowej, nie mówiąc już o zarabianiu na niej. Ten artykuł wygląda na SPONSOROWANY przez programy typu TradeDoubler. Ciekawe czemu nie ma mowy o "zwykłym" Google, który jest wg. mnie najlepszy???

Żeby zarobić 500 PLN miesięcznie trzeba mieć już całkiem popularną stronę internetową z przynajmniej 1 mln odsłon miesięcznie ( 1 000 000 odsłon dla łopatologicznie myslących) i jest to naprawdę minimum.

Oczywiscie, mozna zarobić nawet 1 000 000 PLN miesięcznie, ale trzeba być naszą-klasą.
dgddg / 77.65.33.* / 2014-06-10 23:12
ja mialem organica na poziomie 200/400 dziennie i zarabialem w granicach 300 zł miesiecznie na pp. fakt fajnie sie slyszy o tym, ze ktos ma kilka tysiecy z intererntu ale dla osoby z ulicy jest to nieosiagalne. po pierwsze koszty hostingu nie sa wcale niskie. po drugie zeby strona znalazla sie w topie wyszukiwan trzebba pisacc pod algorytm google a to nie jest proste nawet dla specjalistow semseo. ponadto strona musi miec jaka fajna tematyke na topiie o ktorej sie latwo pisze. niektorym sie udaje ale to tak jak ze wszystkim jeden na tysiac osiagnie sukcec tak samo jest w interecie. ja znam goscia ktory zarabia ok 20 kafli miesecznie netto rozkrecil kilka fanpagey i stron - ma ogromny ruch.. i to jest zlota zasada zeby zarabiac strona musi miec ruchh a zeby miala ruch musi byc w top 5 wyszukiwan. zeby zarabiac to w granicach mysle od 40000 unikow czyli 1000dziennie wzyyz miesiecznie juz jakie przychody bede generowane
domdlawroga / 188.33.109.* / 2014-09-08 15:35
czy mógłbyś podać do siebie meila? chciałabym się dowiedzieć jak zarabiasz za tyle odsłon. Dzięki

Marta, kontakt@domdlawroga.pl
Lelon / 88.220.70.* / 2009-08-06 12:33
Kolego, sumy nie są wcale kosmiczne, współpracuje osobiście z money2money.pl od 2005 i mam kilka witryn małych bo małych ale tematycznych gdzie jest dziennie ok 200 wizyt na każdej. Naprawde da sie zarobić 3-6 tys zł z tego. co do prowizji są rózne moj rekord z 1 wniosku 9,600 kredyt z planem inwestycyjnym i co ciekawe wpadł ze strony ktorą praktycznie nikt nie odwiedza.


Żeby zarobić 500 PLN miesięcznie trzeba mieć już całkiem
popularną stronę internetową z przynajmniej 1 mln odsłon
miesięcznie ( 1 000 000 odsłon dla łopatologicznie myslących) i
jest to naprawdę minimum.
ave2 / 217.153.72.* / 2009-08-06 11:48
Żeby zarobić 500 złotych wystarczy strona z ruchem 1000-1500 UU dziennie. Tylko treści musisz mieć porządne, a nie śmieciowe.
A "zwykły" Google to nie program partnerski tylko system reklamy kontekstowej.
Pestka16 / 77.112.46.* / 2009-08-06 10:06
Człowieku, to piszę grupa money.pl, która rocznie zarabia na pośrednictwie parę milionów złotych i prowadzi program partnerski, gdzie ludzie na prawdę tyle zarabiają. To że Ty masz 100uu miesięcznie na stronie to wiadomo, że nie zarobisz.
Cyborg1982 / 83.24.42.* / 2009-08-06 10:30
Mam 400 000 uu miesięcznie więc zamknij dziób. Śmiech mnie ogarnia jak amatorzy piszą, że mając małą stronkę lub nieczytanego przez nikogo bloga można zarobić 500 zeta na misiąc. To w 100 % artykuł sponsorowany, na zamówienie. Merytoryki owszem, cośtam jest, ale liczby podane z sufitu. Pozdrawiam
Pestka16 / 77.112.32.* / 2009-08-06 10:40
Po sposobie Twojej wypowiedzi widać, że masz takich użytkowników jak TY - czyli generalnie "wieś tańczy i śpiewa", a zarobić się da, ale jak masz użytkowników, którzy coś sobą reprezentują.
Cyborg1982 / 83.24.42.* / 2009-08-06 11:53
Kotek, twój ostatni post niewiele odbiega od mojego więc trochę pokory.
Człowieku, to piszę grupa money.pl, która rocznie zarabia na
pośrednictwie parę milionów złotych

Proponuję zacząć korzystać z szarych komórek w głowie i mieć własne zdanie. To zresztą tyczy się wielu ludzi, a w szczególności Polaków. Nie można bezkrytycznie przyjmować za wyrocznię, że to co napisze money.pl, GW Dziennik, ksiądz cz prezydent jest prawdą.

Nie twierdzę, że nie można zarobić, naprawdę dobrych pieniędzy. Moje strony spokojnie na mnie i moją rodzinę zarabiają, ale nie jest to takie "łatwe" jak przedstawia to autor artu i nie są to aż takie oszałamiające pieniądze. Tzn. jeżeli ma się portal z kilkoma milionami użytkowników dziennie, to tak.
MoneyEra / 195.117.29.* / 2009-08-06 09:40
Hmmm, a mi wydaje się, że treść to pompowanie ludzi nie mających nic wspólnego z branżą nadzieją na łatwy zarobek. Poza garstką najlepszych bloggerów nikt w Polsce nie zarabia tysięcy złotych miesięcznie. A żeby do tego dojść trzeba wiele wysiłku i pracy, liczonej raczej w latach niż dniach.
Pozdrawiam,
Money-Era.com
takitamklikacz / 83.3.9.* / 2009-08-06 12:34
niestety nie zgadzam sie z Twoją opinią. Mam na to pogląd z drugiej strony (od strony pp). Nawet 14 latki zarabiają po kilka tysi miesiecznie. I wcale nie trzeba mieć wielkiego ruchu w serwisie... Podstawa to SEO, SEO i jeszcze raz SEO.
mastaha / 83.13.14.* / 2009-08-10 13:59
to o czym kolego piszesz, że 15-17-latkowie zarabiają po kilka koła to już historia tak było w okolicy 2005 roku i wcześniej, nic się nie robiło i kasa leciała :-). Obecnie większość z tych zawodników mimo, że jest starsza nic już nie zarabia. Teraz, żeby zarobić kilka klocków trzeba się nieźle urobić. A z tym seo, seo to pewnie za darmo? ;-)
doprzodu / 81.190.210.* / 2009-08-10 20:35
oj nie ;-) teraz są leady ;-) a SEO to mają za darmo bo sami to robia ...
audytor / 217.98.20.* / 2009-08-14 10:46
zapomniałem dodać, że żeby robić dobre seo potrzeba jeszcze mieć: programy do monitorowania i analizy, dodawarki do katalogów, kupować zoptymalizowane skrypty, unikalne templatki, grafikę na strony, pisać arty lub zlecać to copywriterom to wszystko oczywiście kosztuje i to nie mało.

Można oczywiście tworzyć nic nie wartościowe zaplecza, ale w tym przypadku stoi się w miejscu dla mnie to taki "bieg w śnie" ;-)

Ogólnie okres, że ktoś nowy i zielony wchodzi w ten biznes i zarabia minęły już dawno.
audytor / 217.98.20.* / 2009-08-12 09:23
widać, że temat Seo znasz albo z książek albo ze słyszenia, nawet jeśli robi się to samemu trzeba płacić za domeny, serwery, IPeki, punkty systemowe, linki pozycjonujące itd, a to są spore pieniądze, no chyba że pozycjonujesz frazy typu: "małe zielone kulki" to pewnie i samą optymalizacją strony osiągniesz ;-)
swmikolaj / 83.3.9.* / 2009-08-13 12:31
no tak tak znam z książek ;-) a za darmo znaczy: robią sami czyli kupują wszystko to czego potrzeba do stworzenia dobrego zaplecza ;-) Chyba wychodzi taniej niż płacić komuś ?
za darmo to można pozycjonować "wypas owiec w bieszczadach"

Najnowsze wpisy