Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mało przekonywująca zwyżka indeksów

Mało przekonywująca zwyżka indeksów

hajdi / .* / 2005-03-07 17:50
Komentarze do wiadomości: Mało przekonywująca zwyżka indeksów.
Wyświetlaj:
dżej / .* / 2005-03-08 15:21
ależ ten Płock ciągnie, i Vistula teża Ferrum ciągnie giełdę w dół :():a ja coraz bardziej markotny
orzeł / .* / 2005-03-08 15:16
i pomyśleć że nie tak dawno miałem kupić ampli:)
orzeł / .* / 2005-03-08 15:14
i pomyśleć że nie tak dawno miałem kupić ampli:)
orzeł / .* / 2005-03-08 15:13
własnie wróciłem do domciu i nie wiedziałem co sie dzieje i co dzieje się coś?:)
orzeł / .* / 2005-03-08 15:12
ferrum jest po prostu fantastic:(
orzeł / .* / 2005-03-08 15:10
a jednak co nowe rodzi się w bólach:) amica
anna / .* / 2005-03-08 15:24
Mieszko sprzedałam i Twoją Amiczkę kupiłam:)
dżeju / .* / 2005-03-08 09:04
Chciałbym uporządkować kilka spraw, ktore mnie gnębia i wqrzają, bo jestem bezradny jak niemowlak, a wtedy się wqrzam.1. Wezwanie na EPN. Świństwo i już. Daje się wezwanie dzień po tym, jak firma ujawnia świetne wyniki, co skłania wielu inwestorów do kupna akcji, a dzień potem już mają stratę. Cena wezwania to też szwindel.2. Giełda w tej chwili wykonuje jakieś dziwne podrygi, konia z rzędem temu, kto na tym zarobi. Mówienie w tej chwili o perspektywach z punktu widzenia konkretnej spółki mija się z celem, ponieważ to co powinno rosnąć nie rośnie, a to co ma spadać - spada. Marazm i tyle. Nie podoba mi się to, oj nie.3. Nie dziwcie się więc, że bydlaki (świetne to było orle!) wam nie rosną, a wręcz spadają, bo fundamenty przestały się liczyć, liczy się TYLKO ANALIZA TECHNICZNA i to w szczątkowej formie, jak coś odbiło od linii trendu, pojawia się na krótko popyt/podaż w zależności jaki był to trend i potem kurs wraca do swojego normalnego marazmu.Do czego zmierzam? Ano do tego, że nie ma co podawać swoich dziennych procencików +1%, -2% ponieważ sytuacja jest mocno przypadkowa mam wrażenie i dziś na plusie jutro na minusie itd. Wnerwia mnie to i już. Pytanie co z tym fantem zrobić? Chyba tylko day trading się sprawdzi - wchodzisz bo rośnie, bo było jakieś dobre info itp., wychodzisz jak spada lub jak zarobiłeś/łaś.Orzeł mnie wyklnie...
dżeju / .* / 2005-03-08 13:38
znowu sam sobie odpowiadam, jak schizofrenik jakiś, co się stało, brak ruchu jak na giełdzienp. Vistula dała dziś ładnie po procentach, kto by pomyślał, że po takich wzrostach latoś, jeszcze ma potencjała (oczywiście, przyglądałem się jej w lato i ... wszedłem w Hydrotor, który oddałem ze stratą)
dżeju / .* / 2005-03-08 08:47
W pierwszych słowach mojego postu chciałbym złożyć wszystkim kobietom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet! A że kącik inwestorski, to: Dużo Sukcesow Na Niwie Inwestowania!
anna / .* / 2005-03-08 12:29
Dziękuję. Oby Twoje życzenia się spełniły :)
dżeju / .* / 2005-03-08 13:39
na pewno jeszcze nie dziś...
anna / .* / 2005-03-08 13:49
Ale z Ciebie pesymista :)
orzeł zaniepokojony / .* / 2005-03-08 15:19
dżej siedzisz jeszcze na tych energomontażach !?
dżeju / .* / 2005-03-09 07:50
siedzę na świńskim czyli północnym. nie sprzedałem w pierwszym odruchu to teraz mam :( ale przynajmniej wiem, gdzie jest dno! a od dna można co? można się tylko odbić! jak zejdzie na głebokość 9 to dokupię
dżeju / .* / 2005-03-09 15:50
już nie siedzę, sprzedałem po 11 :(jak zejdzie do 10 lub tuż przed końcem wezwania - odkupię
orzeł / .* / 2005-03-07 23:48
witaj Dropshot nawet nie wiesz jak się cieszę że Cię widzę :)tez mam też czekam i szukam szczęścia cały czas i choć mam w domu kobiet 3 to coś mnie na jakieś amiki i irenki wzięło :)ale strokuś każe mi sprzedawać więc cóż mi pozostało trochę zysku jest to pewnie.......................................................................................................................................................potrzymam :)pozdrawiam Cię przeserdecznie i nawet nie wiesz jak się strasznie zbieram do tego maila do Ciebie !skąd jesteś Dropsik?
dropshot / .* / 2005-03-08 10:40
Orle... nie czytasz wcześniejszych komentarzy :))) ja się ujawniłem równiutko z Wami wszystkimi :) raz już Warszawa pozdrawiała Sosnowiec, oczywiście czyni to ponownie :)dzisiejsze oferty na Sanwilu nie podobają mi się totalnie... obrót spada coraz bardziej... ale kurs sukcesywnie też... co jest???
strokuś / .* / 2005-03-08 09:15
Orle, a co sądzisz o atlantisie? będzie coś z tego?
dropshot / .* / 2005-03-07 23:39
Orzełku jak tam nasz Sanwil? obrót spadł prawie do zera... ciągły marazm... w którą stronę wyskoczy? góra czy dół? ja czekam i liczę że niebawem będzie ruch do góry:) pozdro.
orzeł / .* / 2005-03-08 15:23
nie podoba mi się bo coraz więcej chcą sprzedawac po 0,56 ale czekam :)
ORZEŁ / .* / 2005-03-07 23:04
WITAJ HAJDI JA JUŻ CHYBA NIE MYŚLĘ:)
strokuś / .* / 2005-03-07 23:14
a jaki będzie tego efekt? myślałeś o efektach niemyślenia?bo efekty mogą być ciekawe
ORZEŁ / .* / 2005-03-07 23:36
STROKE KOCHANY TY MÓJ GDYBYM JA NIE MYŚLAŁ TO DAJĘ SZCZERE SŁOWO HONORU BEZ BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO ŻE BYŁBYM ZAROBIONY PO USZY! PRZYNAJMNIEJ 45 % WIĘCEJ KASKI NIŻ MAM PRZYSIĘGAM GDYBYM NIEPRZEINTELEKTUALIZOWAŁ TEJ ZASRANEJ ZABAAWY - ALE MAM POSTAWIONĄ DIAGNOZĘ SWEGO GIEŁDOWEGO DZIWACTWA!ODKĄD SKRĘCIŁEM KOLANO ZARABIAM ZNACZNIE MNIEJ A WIESZ CZEMU:)!?BO SZUKAM ADRENALINY KTÓREJ NIE MOGĘ JUŻ ZŁAPAC NA NARTACH I GRAJĄC W BASKET! WIĘC JAZDECZKĘ SOBIE SZYKUJĘ NA AKCYJACH CO JAKIŚ CZAS CHCĄC SIĘ PODPIĄĆ RYZYKOWNIE POD JAKIŚ RODZĄCY SIĘ RUCH!:) A TO TRUDNE OCH JAKIE TRUDNE:)NATOMIAST WIDZĘ ŻE COŚ SIĘ ZA CIĘŻAROWCÓW BIERZESZ I DOBRZE ! MÓJ TATUŚ TRZYMA TPSA BO MU SYNUS PORADZIŁ NO I MA SIĘ DOBRZE! TPSA PO 30 ZŁ A PKO BP PO 34 I JEDZIEMY NA SESZELE:)JAK NIE EKONOMISTA TO FILOZOF JAKIŚ CY CÓŚ :)!?
hajdi / .* / 2005-03-07 21:45
Orzel co myslisz o 7-miu bydlakach tam ktos cos kreci
orzeł / .* / 2005-03-07 20:57
ja dziś tak jak pisałem na maluchach dokładnie 0 to niesamowite ale tak właśnie - zdażyło mi się to po raz pierwszy w karierze:) (nie biorę pod uwagę zmian do 100 zł:))))))na spółkach z wig 20 już lepiej :) 1.2 % do góry niedużo ale zawszeStrokuś co z tym alprasem !? kiedyś troszkę grosików z niego wyciągnąłem aczkolwiek wykonałem niesamowitą jazdę do 8,30 do ponad 11 i niestety zjechałem do 9,40 i po tyle sprzedałem!co sądzisz o tej spółce:)
strokuś / .* / 2005-03-07 22:48
alpras - nie wiem :) wszedłem jakieś 2 tygodnie temu po 8,65; pisałem że może być ciekawie - na razie nie jest źle +8/9%za: spłacają zobowiązania, od połowy grudnia tworzy się coś na kształt odwróconej głowy i ramion dając szansę na jakieś 10,5, może 11; niedawno sygnał macd dający nadzieję na jakiś dłuższy wzrost; ładna dzisiejsza sesja - wzrost przy rosnących obrotach (głównie te obroty odbudowały moją wiarę)przeciw: tracę cierpliwość, a ostatnio przez pazerność tracę też cały zysk (ibs, swiss)wynik: trzymam go dalej w portfelu (a alpras mnie w niepewności)amica:złoty się umocnił, więc na długotrwały wzrost bym nie liczyłpoza tym spadająca gwiazda, spadające od paru sesji obroty - przypomina swissa i pollenę, dały okazję do zarobku, ale chyba czas wychodzić
orzeł / .* / 2005-03-07 20:58
ja chyba nie powinienem pisać na kompie oczywiście mi się to zdarzyło a nie zdażyło naprawdę jestem normalny :0
nowy / .* / 2005-03-07 19:11
jestem nowym graczem po przeanalizoawaniu ostatnich tygodni kupilem getin i kghm ale one zlecialy , czy jeszcze zostawic czy sprzedac ze strata ???pomuszczcie !!
Agula / .* / 2005-03-07 21:17
W długim terminie Getin jest ok. Za kilkanaście lat jak już Getinek zrobi kariere i kurs będzie wysoki to Czarnecki w tedy go sprzeda.
Tomi / .* / 2005-03-07 21:15
Jeżeli kupowałeś z zamiarem, że szybko sprzedaż i będziesz miał zysk to niestety pech. Zgadzam się z orzechem, że to przez walutę. Niestety przez kilkanaście tygodni taka sytuacja z walutami powinna się utrzymywać. 3 i 4 kw. planowane jest że złotówka będzie się znacząco osłabiać, – jeżeli do tego dołączyć wyniki z kursem KGHM nie powinno być źle.
orzech / .* / 2005-03-07 19:50
Zależy po ile kupiłeś. Jak po 3,30 to bym trzymał. JA sprzedałem po 3,53 bo zwątpiłem w dalszą zwyżkę w średnim terminie. KGHM nie polecam osobiście. Ceny miedzi wprawdzie wysoooooko ale ten opadający kurs euro robi tu cały kwas ;-(
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy