Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Mam 20 lat i nic do stracenia.

Mam 20 lat i nic do stracenia.

Mariusz D. / 83.30.232.* / 2008-05-25 20:59
Mam 20 lat, nic do stracenia i odwagę zrobić wszystko, jeżeli tylko będę wiedział, że warte
jest to świeczki. Jedną z moich chybionych decyzji życiowych było założenie sklepu
internetowego z filmami. Wyciągnąłem z tego wnioski i wiem dlaczego mi się nie udało. Była
to tylko i wyłącznie moja decyzja. Dlatego teraz zwracam się z pytaniem do bardziej
doświadczonych osób, czyli do Was. Czym Wy się zajmujecie, czym się zajmuje Wasz szef, jak
Wam to wychodzi, czy się opłaca i jak bardzo się opłaca? A może wiecie, co może dawać
wymierne korzyści w miarę wkładanej pracy?

Jest to dla mnie bardzo ważne.
Dzięki z góry za odpowiedź.

Mariusz
Wyświetlaj:
Balrog1 / 2008-07-01 01:48 / Bywalec forum
Szuksz pomysłu na życie?? Sam kieruj swoim przeznaczeniem. Musisz sm szukac celu. Metoda prob i bledów dojdziesz do tego co bedziesz chcial robic i ci przyniesie profity!!

Jesli ktos ma jakis super pomysl to niech powie chetnie sam skorzystam.
Balrog1 / 2008-07-01 01:49 / Bywalec forum
narazie inwestuje w fundusze przez mbank w union investment i leg mason głównie.
arek113 / 212.106.176.* / 2008-06-19 09:23
Jestem w podobnym wieku (22) jeszcze niedawno miałem podobne rozterki, też prowadziłem serwis, który okazał się klapą. Od dłuższego czasu szukałem zajęcia które pozwoli mi się prężnie rozwinąć i znalazłem:) Od roku prowadzę swój biznes i jest całkiem nieźle, a najważniejsze że nie muszę myśleć o wyjeździe za chlebem i mam również czasu na studia, na których i tak zbyt wiele praktycznej wiedzy nie posiądę:) Zapraszam na mój serwis www.8cudswiata.pl każdy na tym zyska:)
bany / 2008-06-18 10:00
ja jak byłem w Twoim wieku miałem podobne marzenia. Naczytałem się o giełdzie ( od różnych naciagaczy ), tfi, handlu, już nawet miałem kontakt w Chinach :), sprzedawałem na allegro, ale niestety niewiele z tego nie wyszło: brakowało wiedzy albo kasy. Niestety to nie takie łatwe. Co nie znaczy, że nie możliwe, wszystko wymaga czasu, poświęcenia, wiedzy, jakiś pięniędzy i szczęścia. Ja sobie odkładam pieniądze co miesiąc z wypłaty i jakoś tam pomnażam. Jak będę miał ze 200tyś wtedy będę mógł myśleć o czym poważniejszym.
jagoda26 / 2008-06-12 13:47
Kolego każdy szuka dobrego źródła pieniędzy. Gdyby ktoś był pewien że jego pomysł przyniesie sukces to by sie nie zastanawiał. Niestety metodą prób i błędów trzeba działać. Wszystko dokładnie przemyśleć. Ja tworze dwa serwisy internetowe już od pół roku kosztuje mnie to nie mało kasy ale licze na dobry efekt.
jagoda26 / 2008-06-12 13:49
A zyski będe inwestowała w fundusze samodzielnie przez pltformę mBanku będe zasilać już posiadane Legg Mason Akciji i UniAkcjie ME 2012.
jagoda26 / 2008-06-12 13:51
A tobie radziła bym przeanalizować rynek wpaść na pomysł niszy dobrze go rozplanować i powoli zabrać się za robotę. Krok po kroku, bez pośpiechu. Masz czas.
jagoda26 / 2008-06-12 13:52
I wtedy może uda ci się trafić na taki rodzynek jak nasza klasa:)
Baraban / 156.17.100.* / 2008-05-26 23:03
Zapisz się na kurs angielskiego i wyjedz na rok do Anglii, później rozpocznij własną działalność z przywiezionego kapitału
Maciej ze wsi / 92.40.9.* / 2008-05-27 00:14
Hahahhaha, ale żallll. Po 1. po co mu ten kurs angielskiego? Kierowniczego stanowiska w rok i tak nie dostanie, a żeby robić w magazynie wystarczy dosłownie 'kali chcieć, kali iść'. Po 2. w rok odłoży max 20 tys zł, to jaki interes z takim kapitałem otworzy? Zajazd z rożnem i wc? Jak chcesz taki debilizm zrobić to sam zrób a nie namawiaj innych. Wiem coś o tym bo sam straciłem troche życia w tym zakichanym kraju (UK). Lepiej niech idzie na studia.
kaarrool / 2008-05-30 14:11 / Bywalec forum
Za 20 tysięcy można otworzyć super stronę internetową tzn serwis i zostanie połowa na promocję. Trzeba mieć pomysł tylko. Myślisz że budowa naszej_klasy ile kosztowała grosze!!! A zarabiają teraz grube miliony rocznie. Liczy się pomysł. i chęć realizacji.
kaarrool / 2008-05-30 14:13 / Bywalec forum
A jak nie to niech te 20 tysi przez mBank albo Unisieć poinwestuję w TFI. I dalej pracuje w Angli.
kaarrool / 2008-06-10 16:32 / Bywalec forum

A jak nie to niech te 20 tysi przez mBank albo Unisieć poinwestuję w TFI. I
dalej pracuje w Angli.


Pracuj dalej i ucz się a zarobione pieniądze inwestuj.
K.... / 89.161.76.* / 2008-05-26 11:55
najlepsze co możesz zrobić to zainwestuj w swoją naukę,
zwróci się wielokrotnie w trakcie całego życia.
emigrant 27 / 92.40.58.* / 2008-05-27 07:55
ja skonczylem studia i co? i siedze w angli bo po kierunkach humanistycznych (prawo) nie ma pracy
fazik / 2008-05-30 21:09 / "Gpw-racer"
"zainwestuj w naukę" - nie koniecznie w studia... mylisz pojęcia
hs2 / 2008-06-18 14:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na niektóre studia idzie się studiować, na inne zdobywać wiedzę :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy