Forum Forum inwestycyjneFundusze

MAM 3 FUNDUSZ E STABILNEGO WZROSTU-CO DALEJ?

MAM 3 FUNDUSZ E STABILNEGO WZROSTU-CO DALEJ?

DOMBASSEK / 83.25.16.* / 2008-01-22 14:40
MA 3 FUNDUSZE STABILNEGO WZROSTU-IDEĘ STABILNEGO WZROSTU,ARKE STABILNEGO WZROSTU I SEB4.DORADZCIE MI CO DALEJ Z NIMI ROBIC.JUŻ STRACILAM 10 TYS. PIENIADZE NIE SĄ MI POTRZEBNE NA DZIS,CZY ZA ROK,WIEC MAM NADZIEJE, ZE W KONCU SIE ODBIJE...?PROSZE O PORADY,CZY LEPIEJ SPRZEDAC I ZAINWESTOWAC W COS INNEGO,CZY CZEKAC NA CUD
Wyświetlaj:
Pilsener / 2008-01-23 08:28 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zostawić. Wszystkie te fundusze radzą sobie lepiej niż średnia w ich segmencie, nie widzę podstaw do paniki - popatrz, ile ludzie potracili na akcyjnych i zrównoważonych. Przy pogłębieniu spadków sugeruję stopniowo dokonać konwersji na bardziej agresywne fundusze (tak, aby mieć większy % akcji w portfelu), zwłaszcza, jeśli zależy nam na długoterminowej inwestycji.
krzysiek29 / 2008-01-22 19:02 / Uznany Gracz Giełdowy
dzis FEd obnizyl stopy ale jakos niezawiele to pomoglo dalej jestesmy w tredzie spadkowym i nie wiadomo kiedy to sie skonczy. wedlug mnie jeszcze spadniemy. a inwestowanie w fundusze nalezy rozpoczac jak sytuacja sie uspokoi a nie sie pchac w oko cyklonu teraz praktycznie wszystko leci.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy